Dziwnie się zachowywał jadąc ulicą Pomorską. Prowadził pod wpływem narkotyków

  • 11.10.2019, 19:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziwnie się zachowywał jadąc ulicą Pomorską. Prowadził pod wpływem narkotyków KPP Gryfino
Policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina zatrzymywali samochody na ul. Pomorskiej w Gryfinie. Uwagę funkcjonariuszy ze Szczecina pełniących służbę na terenie Gryfina zwrócił na siebie kierowca daewoo, który prowadząc auto, na widok patrolu zaczął nerwowo zapinać pas bezpieczeństwa. To był początek biegu zdarzeń, po których został aresztowany.

31-latek podczas interwencji zachowywał się nerwowo, wzbudzając podejrzenie mundurowych, że coś ukrywa. Podejrzenie było słuszne, ponieważ policjanci znaleźli u kierowcy daewoo 1 gram amfetaminy. Ponadto poddano go badaniu narkotestem. Okazało się, że jest pod wpływem środków odurzających

Za popełnione przestępstwa oraz wykroczenia 31-latek odpowie przed Sądem Rejonowym w Gryfinie. Do zdarzenia doszło w Gryfinie w czwartek 10 października 2019 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ania
Ania 14.10.2019, 10:55
Biały robi gały
Lump
Lump 14.10.2019, 11:54
Moge mu i Aldonie zapodać w paszczu i w ruru kinder niespodziankę
gosc
gosc 13.10.2019, 23:14
Może chciał sonie podgrzać" czikeny"??
ayax
ayax 13.10.2019, 18:50
Jeśli jechał na haju to tak będzie sądzony jakby jechał po pijaku.
wyżarło
wyżarło 13.10.2019, 17:02
Bierze narkotyki i mózg ma gąbkę!
Czytelnik
Czytelnik 12.10.2019, 17:38
Tak się składa że to nie Aldony chłopak został złapany błędne info macie!
Pozatym chłopak nic nie bierze
Czytelnik
Czytelnik 12.10.2019, 17:29
Tak się składa że to nie Aldony chłopak został złapany błędne info hahahaha
Hmmm
Hmmm 12.10.2019, 16:57
Ciekawe ile osób skomentowało ten post jeżdżąc samu zchlanym jak *** i stwarzając jeszcze większe zagrożenie niz osoba po amfetaminie ;)
zastanawiam się
zastanawiam się 12.10.2019, 15:10
Ilu takich naćpanych dzbanów jeździ dziennie ulicami Gryfina?
Cyna
Cyna 12.10.2019, 13:35
Ćpuny i dilery to śmiertelne zagrożenie w środowisku społecznym. Właśnie czytałem, że naćpany amfetaminą kierowca dostawczaka zabił 71 letnią kobietę na drodze. Wybryk ćpuna miał miejsce niedaleko Krakowa. Te patologiczne środowisko ćpunów i dilerów należy zwalczać regularnie, skutecznie i surowo. Oczekuję tego od organów ścigania jak i każdego normalnego obywatela.
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 08:36
Podobno jesteś psem wiec japa
Kamil
Kamil 13.10.2019, 11:29
Sklej wary c w e l u. Widzę, że bardzo agresywnie udzielasz się na tym forum!
Pindol
Pindol 13.10.2019, 13:41
Kamila dam ci pindola w japulca ssaku
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 13:39
Kamila nie pruj sie tak bo ci sra....a wyłazi miedzy zębami dzbanie
Kamil
Kamil 13.10.2019, 20:14
Knagulcu patologio gryfińska. Pamiętaj. Jesteś c w e l e m lub za niedługo będziesz c w e l e m i to bez zębów. Twoja stara wykituje z nerwów a konkubent zachla się na amen.
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 22:44
Kamilko nie ublizaj ssaku leśny
Pindol
Pindol 13.10.2019, 20:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 20:24
Dobre to dobre tak trzym cycu
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 20:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

narkotyki drenują mózg
narkotyki drenują mózg 12.10.2019, 10:21
No fikoł został ci kartofel zamiast mózgu Leczenie u psychiatry wskazane - moze pomoże
Jakub
Jakub 12.10.2019, 06:19
Łapać , karać , wyeliminować zagrożenie z dróg. Brawo.
Zdolny
Zdolny 11.10.2019, 23:21
Wiecej takich kontroli kazdy kierowca powinien byc badany narkotestem niech sie naucza !!!!
przejazdem
przejazdem 11.10.2019, 21:21
Często właśnie tam stoją.
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 11.10.2019, 20:58
W morde i nożem znowu sztuka zacieru zmarnowana co to bedzie co to bedzie czym dać w klumpe
Knagulec
Knagulec 12.10.2019, 06:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zorba
zorba 12.10.2019, 09:54
Nie wolno Knagulec ruszać panów policjantów!
Knagulec
Knagulec 12.10.2019, 12:33
Jakaś łajza chodząca ciagle podszywa sie dojdę i przegumuje
Bialy łeb
Bialy łeb 11.10.2019, 20:26
Aldony nowy chłopak wpadł
lolo club
lolo club 11.10.2019, 20:29
?znow nowy ?ja juz nie łapie o co tutaj chodzi
Kurwiłeb
Kurwiłeb 11.10.2019, 20:57
No a jak nowy normalnie
No masZ tomasz
No masZ tomasz 11.10.2019, 20:00
Niekoteński musi odejść!
Cyna
Cyna 11.10.2019, 19:37
Tym razem 31 letni ćpunek jako kierowca. Powinien stracić prawo jazdy na zawsze. Dodatkowo kilka tysięcy złotych grzywny i kilkanaście lat więzienia. Gdy wyjdzie na wolność powinien być raz w tygodniu badany na obecność narkotyków w organizmie.
Pogromca kurwiłbow
Pogromca kurwiłbow 11.10.2019, 19:55
Cyna ciebie przebadać na łeb
Lolo
Lolo 11.10.2019, 19:30
Ciekawe Gdzie jechal?
ajajwaj
ajajwaj 12.10.2019, 06:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Obserwator
Obserwator 11.10.2019, 19:56
Jak to gdzie jechał do Andzeliki na baraki
lolo club
lolo club 11.10.2019, 20:27
w *** konia to kto chroni tych meneli z Barakow?tak glosno i nikt nic nie robi?
Obserwator
Obserwator 11.10.2019, 20:42
Jak to kto wspólpracuja to i moga koronni
lolo club
lolo club 11.10.2019, 20:43
to sa kapusie?
Sąsiad
Sąsiad 11.10.2019, 21:00
Dokladnie kable zwłaszcza ta gruba locha z opaską na szkicie
Lolo Club
Lolo Club 11.10.2019, 21:28
A kto loche dyma?
Lump
Lump 11.10.2019, 23:32
Kto pierwszy wpadnie
Czesc
Czesc 11.10.2019, 23:56
Baleron
Lolo club
Lolo club 11.10.2019, 23:55
Podobno l9cha daje skrzynke hainekena gratis ***
Łeb skórzany
Łeb skórzany 13.10.2019, 16:06
Ja to bym lochy kijem nie dotknął a Jaśko z wieżowca sadził ja po kule chwalił sie wszystkim
Barak
Barak 11.10.2019, 20:16
Albo do Adasia tez na braki i tez po narkotyki
agdzie
agdzie 11.10.2019, 19:40
Pewno po narkotyki!

Pozostałe