Władze Gryfina nie zgodziły się na usytuowanie imprezy koło boisk

  • 11.10.2019, 22:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Władze Gryfina nie zgodziły się na usytuowanie imprezy koło boisk
Trudno nieraz dostrzec logikę w poczynaniach władz Gryfina. Bo dlaczego Gryfiński Piknik z Psem nie odbył się w lasku między Laguną a boiskami sportowymi? Organizatorzy dostali odmowę z Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie odnośnie organizacji tam imprezy.

Miejsce było dobre, zwłaszcza, że na boisku tego dnia odbywały się zawody strażackie. Z pomocą organizatorom Gryfińskiego Pikniku z Psem przyszedł Maciej Puzik, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie. Ostatecznie impreza odbyła się na parkingu przy ul. Łużyckiej 91. Problem z tym, że niektórzy właściciele psów mieli w jedną stronę ponad dwa kilometry.

Właściciele psów byli z imprezy zadowoleni. Były minizawody, pokazy i konkursy dla zwierzaków, ale i dla dzieciaków. Odbyła się zbiórka darów dla psów z Gryfińskiego Kojca. Organizatorzy przygotowali też grochówkę oraz fotobudkę. Można było porozmawiać z weterynarzem Maciejem Racinowskim czy z psim psychologiem. Ten ostatni zorganizował grupowe szkolenie. Jak wyglądało? Zobaczmy na filmiku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas pikniku odbyło się też spotkanie w ramach Strefy Aktywności Społecznej poświęcone konsultacjom i inicjatywie lokalnej, które prowadziła Magdalena Pieczyńska, radna Rady Miejskiej w Gryfinie. Nad całością pieczę sprawowała Aleksandra Misiuna-Gólcz, radna Rady Powiatu w Gryfinie. Na imprezie pojawili się też kandydaci na posłów Norbert Obrycki, Katarzyna Kotula czy Hubert Andrych.

Wydarzenie dofinansowane zostało z Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 wdrożonego przez Urząd Marszałkowski WZ, a którego Operatorem jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

 O imprezie pisaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34002,bylo-szczekajaco-i-merdajaco-gryfinski-piknik-z-psem-foto-wideo

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krótko
krótko 13.10.2019, 20:15
Wariaty!
księżyc
księżyc 13.10.2019, 18:52
Mściwy tercecie karma do ciebie prędzej przy później wróci!
szok!!!
szok!!! 13.10.2019, 17:03
Chyba takiego wrednego burmistrza jeszcze nie mieliśmy. Nawet psy mu przeszkadzają?!
minka
minka 13.10.2019, 10:03
To się nazywa: krótkowzroczność władz!
pak
pak 13.10.2019, 11:47
Takie mamy zaślepione politycznie rządy.
no
no 13.10.2019, 13:20
Żal!
aauuuuuu
aauuuuuu 12.10.2019, 22:50
widać że psy mające właścicieli głosujących na PiS i inną prawicę nie zasłużyły na zaproszenie na parking przy szkole wolnej od polityki
do gminnego idioty
do gminnego idioty 12.10.2019, 23:02
W odróżnieniu od gminnej tajnej akcji sadzenia drzew tutaj była informacja publiczna - na plakatach i w internecie.
A jak twój pies ma upodobania polityczne - to uważaj, bo cię nawróci....
aauuuuuu
aauuuuuu 13.10.2019, 07:59
czytaj ze zrozumieniem inteligencie z platformy
do niepiśmiennego
do niepiśmiennego 13.10.2019, 11:04
ty nawet czytać nie potrafisz - ale to typowe dla ciebie - widać pies jest mądrzejszy od ciebie - co akurat w twoim przypadku żaden sukces psa...
69
69 12.10.2019, 20:44
Jeszcze nie rozumiecie , to sprzątajcie po swoich pupilach , nie zostawiajcie pupili przywiązanych przy sklepach by nie atakowały przechodniów itp.
...
... 12.10.2019, 23:04
dziwne, że jak radna jeszcze popierała Sawaryna, to podobna impreza odbywała się w parku....
A teraz nagle gmina mówi "niet"....
Mściwość jest znana - tylko co zawiniły pieski?
Pieczyste
Pieczyste 12.10.2019, 18:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sałdat
sałdat 12.10.2019, 14:24
Dziś 76 rocznica bitwy pod Lenino i święto żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego.
CHWAŁA PRAWDZIWYM BOHATEROM !
piw paw
piw paw 12.10.2019, 18:12
Stuknij się Paweł w głowę i nie zmieniaj tematu, historyku od atomu!
głowa
głowa 12.10.2019, 18:45
W głowę?
podejrzenie
podejrzenie 12.10.2019, 14:21
Zemsta za nieudzielenie absolutorium!
do tej samotnej panny
do tej samotnej panny 12.10.2019, 17:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

prośba do admina
prośba do admina 12.10.2019, 18:19
Proszę o usunięcie tego komentarza, bo co prawda to osoba prywatna, ale komentarz dotyczy spraw osobistych.
UPS
UPS 12.10.2019, 13:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Łukasz
Łukasz 12.10.2019, 09:44
Pewno chodziło o zwykłą złośliwość bo innej możliwości nie widzę.
drugie i trzecie dno
drugie i trzecie dno 12.10.2019, 09:52
W ich wypadku to mało!
Pikuś
Pikuś 12.10.2019, 08:26
Może lasek między Laguną a boiskiem już się sprywatyzował i nie za bardzo na terenie prywatnym imprezy organizować.
do luśni
do luśni 12.10.2019, 11:19
ty to prymityw naprawdę jesteś!
wilczek
wilczek 12.10.2019, 08:15
Wstyd,wstyd co za debilizm rządzi w tym mieście.
Chcieli uwalić imprezę,a tu wałek, bo było wspaniale.
Dyl
Dyl 12.10.2019, 06:31
Dlaczego władze nie dały pozwolenia na imprezę przy boisku ?
To całkiem logiczne,miały pogrążyć towarzyszy ze swojej stajni?
Podczas imprezy pojawili się przypadkiem kandydaci na osłów z innej opcji. W pobliżu są zniszczone korty tenisowe, a media zamiast zająć się imprezą pewnie przekazywały by w świat informacje o tym jak władze kartoflanej opcji degradują miasto do stanu sprzed 1970 roku.
prąd
prąd 12.10.2019, 18:44
BO TAK WYGLADA WSPÓŁPRACA POWIAT+ GMINNA WSZYSTKO DLA MIESZKAŃCÓW. Gdzie Wy wszyscy żyjecie, okulary czas zdjąć.
brawo
brawo 12.10.2019, 00:02
Najważniejsze, że impreza była udana!
AJWAJ ALELUJA I DOPRZODU
AJWAJ ALELUJA I DOPRZODU 11.10.2019, 23:57
IDZMY ZA TYKWĄ HA HA AH https://youtu.be/fO701msFGxs
MESAJA Z PIS HA HA AH
MESAJA Z PIS HA HA AH 11.10.2019, 23:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lutyk
lutyk 11.10.2019, 23:46
Władze lubią trzymać za twarz.
Do" lutyk"
Do" lutyk" 12.10.2019, 14:49
Mogą chcieć kontrolować wszystko,ale czy wszyscy tak się dadza ?
Jak widać to raczej nie, ludzie wola robić sami i pracować na swój sukces,bez współpracy z burmistrzem,bo sukces ma wielu ojców.
kanibal
kanibal 12.10.2019, 15:06
Sami ze sobą sobie nie radzą. Nie wykonują nieraz podstawowych rzeczy.
A
A 11.10.2019, 23:31
Nie Grzegorz a Maciej Racinowski 🤦‍♀️
Jan
Jan 11.10.2019, 23:24
Niektórzy właściciele mieli ponad dwa kilometry w jedną stronę. No to w czym problem? Że pies miał spacer czy właściciel musiał iść?
Dobra rada
Dobra rada 12.10.2019, 09:04
To wyślij swoją starą babcię na taki spacer.. jesli do głowy Ci nie przyszło że nie wszystkie psy są młode..
żależy jaki pies
żależy jaki pies 11.10.2019, 23:28
Zamelduj to ratlerkowi!

Pozostałe