Co jeden to piękniejszy. Grzybobranie pani Magdaleny

  • 12.10.2019, 19:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co jeden to piękniejszy. Grzybobranie pani Magdaleny
Oto dzisiejszy zbiór grzybów pani Magdaleny z Rynicy w gm. Widuchowa. Takiej "wystawy" trzeba pogratulować!

Zachęcamy do przysyłania nam zdjęć prezentujących efekty spacerów po lesie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

źdźbło
źdźbło 16.10.2019, 19:14
Wszystkie zgrabnie wykręcone!
fejss
fejss 13.10.2019, 18:47
Pani Magda to jakaś celebrytka ze tak jej artykuł i zdjęcia są klikane?
Zosiek
Zosiek 13.10.2019, 15:51
Ja wykręcam, zdecydowanie ale delikatnie. Przynajmniej wiem z czym mam do czynienia. Otwór po grzybku zakrywa m ściółką. W ten sposób resztka grzyba nie gnije w grzybni i robale przez nią nie wchodzą.
Herkules
Herkules 13.10.2019, 15:34
Ja byłem i gówno znalazłem dziś, zależy od miejsca.W jednych lasach są,w drugich nie ma.
Bułka
Bułka 13.10.2019, 14:08
Najlepsze grzybki są marynowane w occie. Do tego literek wódy i baja.
Barnej
Barnej 13.10.2019, 21:29
Nie wd tylko smaczny bimberek
Zofia
Zofia 13.10.2019, 21:02
Ja tez chce
Zbierajacy..
Zbierajacy.. 13.10.2019, 17:30
I tyle na ten temat 👍
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.10.2019, 12:51
ponad stówka ha ha ah ładnie pozdrawiam
Praw dziwek
Praw dziwek 13.10.2019, 11:59
Gratulacje!
Mieciu
Mieciu 13.10.2019, 11:10
Tyle nakradli sprzedali zakłady słóżbę zdrowia zrujnowali a teraz z komuną domagają się głosów od porządnych ludzi nazywając nas głą bami jaka hipokryzja wstyd bez honoru jesteście
Zbyszek
Zbyszek 13.10.2019, 17:33
Mieciu,o grzebiący miało być.
Rwa
Rwa 13.10.2019, 14:26
Raczej grzyby halycyno gene się najadł
grzybo biorca
grzybo biorca 13.10.2019, 11:54
Chyba ci się artykuły pomyliły, albo zjadłeś sromotnika i masz już omamy.
nożyk
nożyk 13.10.2019, 09:59
Grzybki wykręcane a lepiej jakby były podcinane.
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 08:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

69
69 12.10.2019, 20:39
Super i pozdrawiam .
emeryt elektrowniany
emeryt elektrowniany 12.10.2019, 19:30
Raduje się razem z Panią, az milo popatrzec na te piękne okazy grzybków, jak z bajki... doslownie.
Jan Mizerny
Jan Mizerny 12.10.2019, 19:26
A czy ktoś mógłby mnie nauczyć odróżniać borowika od prawdziwka? Proszę...
Znająca się tylko trochę.
Znająca się tylko trochę. 13.10.2019, 19:12
Człowieku borowik czy też prawdziwek to jest to samo.
gdzie skup
gdzie skup 12.10.2019, 19:24
A ja emu, kto twierdzi że w gryfińskich lasach nie ma grzybów w tym roku, naśmieję się prosto w twarz. Jak się nie umie zbierać to się nie znajdzie. Trzeba tylko w odpowiednich porach udać się w odpowiednie miejsca. W sobote w 1, 5 godzinki 5kg grzybów. I to niedaleko. Gdyby był tu tylko skup!
senior
senior 12.10.2019, 19:22
No brawo dla was pani Magdo - zbiory bardzo udane-takie duże prawdziwki kilka lat temu też udało mi sie znależć, największy miał 22cm średnicy-kapelusz.Pracy przy nich wam nie zazdroszczę-życzę smacznego.
maslak
maslak 12.10.2019, 19:15
Na święta jak znalazł!

Pozostałe