Jest mi wstyd, jak wyglądają dziś ulice Gryfina!

  • 13.10.2019, 12:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest mi wstyd, jak wyglądają dziś ulice Gryfina! fot. czytelniczka igryfino
-Przyjechali do mnie goście. Poszłam z nimi na niedzielny spacer po Gryfinie i oczywiście oddałam głos w swoim lokalu wyborczym. To co musieli widzieć na ulicach moi goście, to włos na głowie się jeży! Było mi wstyd za ten brud! - pisze do nas czytelniczka i przesyła zdjęcia.

Dziś piękny słoneczny dzień, więc wszystko widać wyraźniej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (111)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

załamka
załamka 16.10.2019, 21:50
I nadal brudno!
Gryfiniak
Gryfiniak 17.10.2019, 14:15
Jak się czepiacie ludzi którzy naprawdę zasuwajom to teraz szczota i cheja!!!!!!!
Anna
Anna 15.10.2019, 16:47
Szanowna osobo zamiast wypisywać głupoty publicznie może dowiedzialabys się u źródła dlaczego tak jest? Kobieta pracuje od rana i robi wszystko co dwie ręce dadzą jej w stanie zrobić. Do tego dźwiga ciężka dmuchawę i paliwo. Pytam się jaka jest sprawiedliwość na tym świecie że cały obowiązek czystości leży na jej barkach a szef chcąc przykisic pieniądze w kieszeni nikogo jej nie daje. Dlaczego kobieta pracuje sama i walczy z tym syfem? Bo nikt nie chce w tej firmie pracować
liczy się efekt - a ten w poniedziałek już był....
liczy się efekt - a ten w poniedziałek już był.... 16.10.2019, 21:32
kochana - dmuchawa jest tu do kitu - niech przełączy na odkurzacz.
No i powiedz - czy to wina mieszkańców, że szef tak traktuje obowiązki wobec mieszkańców?
Dlaczego nikt z władz nie interweniuje w firmie, żeby sprzątanie było efektywne?
Kdjdj
Kdjdj 15.10.2019, 08:12
Miasto bez gospodarza.
wdzięczna lokatorka
wdzięczna lokatorka 14.10.2019, 12:59
Dziękujemy portalowi igryfino. Ulica jest posprzątana,a i samochody na tym chodniku ( pod oknami) przestały parkować.
do b
do b 14.10.2019, 10:00
Wstyd,wstyd i lenistwo do tego cwaniactwo i brak
odpowiedzialności !! Ciekawe czy w domu też tak masz? Nie sprzątasz,bo i tak się nabrudzi !!!
b
b 14.10.2019, 09:36
to straszne... droga oburzona czytelniczko... ja na twoim miejscu, żeby nie spalić się ze wstydu, wzięłabym miotłę i posprzątała!!!!!!!!
Gryfiniak
Gryfiniak 14.10.2019, 14:32
Anka weź się do roboty!!!!Na lagunie jest co robić!!!!Anie dupsko smarować ludziom Wstyd!!!!!
trochę daleko...
trochę daleko... 14.10.2019, 12:41
Mieciu - a śmieci do urzędowego śmietnika wyrzucić można?
W lecie kwiatki i sadzonki też mieszkańcy sami mają podlewać?
Nawet te pod oknami UMiGu?
rada
rada 14.10.2019, 09:50
Weź się trójco do roboty wreszcie anie tu głupoty wypisujesz w czasie pracy.
do 06.01
do 06.01 14.10.2019, 08:58
Nie ośmieszaj się. W lesie czy parku to jest fajny widok i przyjemność takie liście ,ale na chodnikach przy głównej ulicy? Wystarczy,że popada deszcz i będzie łamanie nóg,a tam jak widać są też różne śmieci. A te resztki zieleni w tych donicach,to też tylko uroki jesieni ?
mają wytyczne
mają wytyczne 14.10.2019, 09:36
do 06.01 Tom oczywista oczywistość, ale nie dla tercetu i ich trolli.
Ewa
Ewa 14.10.2019, 06:01
Jest jesien i jest to normalne ze liscie spadaja z drzew...
Bareja wiecznie żywy
Bareja wiecznie żywy 14.10.2019, 07:48
"jest zima, to musi być zimno pani kierowniczko, takie jest odwieczne prawo natury"...
Wysychanie drzewek też debile tłumaczą że "susza była" - bo o podlaniu czy sprzątaniu nie słyszeli...
Miejscowy
Miejscowy 14.10.2019, 01:01
Ludzie czy wam już całkiem odbiło. Jak sami robicie syf to jakoś po sobie nie sprzątacie. Nastała taka pora roku i tyle w tym temacie. Ogarnijcie się.
P.S. Za ś.p Piłata jakoś nie było tak głośno bo stuknął w stół i wszyscy się go bali, a jak przegrał to wszyscy co opuścili- wstyd. A tyle im pozałatwiał. A teraz nagle macie odwagę pisać nie ważne czy prawda czy aby komuś dowalić. Strach pomyśleć co będzie dalej bo zamiast używać mózgu to co nie którzy tego nie mają. A redaktorek niech pisze o czymś konkretnym , a niw robi sztuczną sensację.
to pod drzwiami "działalności biurowej"....
to pod drzwiami "działalności biurowej".... 14.10.2019, 07:51
Jak piszesz o "redaktorku" to bardzo nieładnie kpić ze wzrostu - ale całkiem a propos....
rzucając okiem
rzucając okiem 14.10.2019, 09:49
No! Bo bo pod lokalem redaktorka najbrudniej.
Nigdy nie czyszczę filtra w pralce
Nigdy nie czyszczę filtra w pralce 13.10.2019, 23:26
No dobra , powiem jak było , żonka prała moje różne ciuchy ,wywraca wszystkie kieszenie z paprochami , żeby ptalki nie zapchało wytrzepuje to przez okno i poleciało trochę na chodnik a tu zaraz wielka afera ! Z obwinianiem gospodarzy miasta, musiałem to wyznać...
tabletki
tabletki 14.10.2019, 09:37
Paweł przeciez wiadomo co schizofreniku masz w kieszeniach.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.10.2019, 21:09
trzeba czekać na zawieje i zamiecie ha ha ah śnieg wszystko przykryje ha a ah
Janusz
Janusz 13.10.2019, 20:16
Jaki wstyd? Jest chyba jesień i liście to normalna rzecz przecież...
"takie jest odwieczne prawo natury" - różnych Ochódzkich...
"takie jest odwieczne prawo natury" - różnych Ochódzkich... 13.10.2019, 20:48
Bareja jak w Misiu - jest zima, to musi być zimno pani kierowniczko.
Będzie śnieg - będzie ślisko.
Będzie upał - rośliny uschną "normalna rzecz"...

Kto by tam się męczył odśnieżaniem, zamiataniem, podlewaniem...
niekoniecznie
niekoniecznie 13.10.2019, 20:23
W centrum cały rok jest brudno. Plac Barnima wyglada beznadziejnie. Do tego popatrzcie jak wygląda teraz zabity dechami lokal po Feliksie. Ciekawi mnie czy kandydaci z PiS których plakty wiszą dookoła budynku zaplacili za miejsca za reklamę wyborczą. Swoją drogą Redakcja mogłaby zapytać o to w urzędzie.
proste liczenie
proste liczenie 13.10.2019, 20:50
Ile straciła gmina (bo to lokal gminny) na braku czynszów i podatków od roku z tej gastronomii?
O pracy dla mieszkańców, o pieniądzach, które wydawali w Gryfinie pracownicy czy o miejscu na ogrzanie się oczekujących na autobus nie mówiąc?
zero nie gospodarz
zero nie gospodarz 13.10.2019, 20:19
Przecież nie chodzi tylko o liście tylko o w ogóle bałagan za czasów Sawaryna.
i to tak się ciągnie 5 lat
i to tak się ciągnie 5 lat 13.10.2019, 19:39
Wszystko to przez Mietkową proklastynację: Nie chcę o tym teraz myśleć. Pomyślę o tym jutro
Jojo
Jojo 14.10.2019, 00:54
Masz rację. Bo jest wielki i ociężały ale powinno być prokrastynacja.
Mieszkanka Gryfina
Mieszkanka Gryfina 13.10.2019, 18:36
Przechodzę codziennie główną ulicą w okolicach centrum i aż czasem nie chce się wierzyć co ta Pancia która niby sprząta w znanej firmie sprzątającej nasze miasto bo inaczej tego nie mozna nazwać lata z miotla lub odkurzaczem i wiecie co robi.. Liście czy smiecie przerzuca z chodnika na trawnik i robota zrobiona a liście czy śmiecie jak leciały to lecieć będą i syf okropny będzie dopóki PUK nie wróci to porządku nie będzie w tym mieście.. Wiele razy dzwoniłam do właściciela firmy i zwracałam uwagę co pracownicy robią..Takiego syfu w naszym mieście to już dawno nie było
Pancia
Pancia 21.10.2019, 11:04
*** się wstrętna babo!!!!!!!
Anna
Anna 14.10.2019, 09:26
Szanowna osobo zamiast wypisywać głupoty publicznie może dowiedzialabys się u źródła dlaczego tak jest? Kobieta pracuje od rana i robi wszystko co dwie ręce dadzą jej w stanie zrobić. Do tego dźwiga ciężka dmuchawę i paliwo. Pytam się jaka jest sprawiedliwość na tym świecie że cały obowiązek czystości leży na jej barkach a szef chcąc przykisic pieniądze w kieszeni nikogo jej nie daje. Dlaczego kobieta pracuje sama i walczy z tym syfem? Bo nikt nie chce w tej firmie pracować
Ela
Ela 13.10.2019, 20:16
Po przeczytaniu tego artykułu zastanawiam się skąd tyle jadu u ciebie kobieto? A morze to jakieś osobiste porachunki??? A morze konkurencyjna firma piszę takie wypluciny?
Polonista
Polonista 13.10.2019, 21:04
A moŻe pora słownik ortograficzny wziąć do ręki?
Mieszkanka
Mieszkanka 13.10.2019, 20:33
We mnie brak jadu.. Tylko stwierdzenie faktów jakie nas otaczają,.. Każdy powinien zobaczyć jak ta Pani sprząta,..
pozdrawiam..
Polecam słownik używać bo byków Pani nawalila
Jb
Jb 15.10.2019, 19:05
Puknij się w cymbał mocherze jeden!!!!!!!
Jb
Jb 13.10.2019, 21:17
A co nacisnęła przypadkiem na odcisk to podejdź do niej i jej powiedz anie pomyje wylewasz na nią co?Cykorek?
do niewiedzącego...
do niewiedzącego... 13.10.2019, 23:00
Jak zatrudnię się w gminie do nadzoru nad gospodarką komunalną albo w firmie do nadzoru nad pracownikami - to będę brać za to pieniądze....
Melus
Melus 13.10.2019, 21:54
Pewnie tak żeby szczota nie wylądowała gdzie indziej he he he
Jb
Jb 17.10.2019, 16:02
Na łbie?????
do nieznającego swoich obowiązków
do nieznającego swoich obowiązków 13.10.2019, 22:59
Obowiązek nadzoru nad pracownikami mają zwierzchnicy i zleceniodawcy.
Bo to oni za to biorą pieniądze. Wiesz?
!!!
!!! 14.10.2019, 00:58
Nadzór nad PUK ma Nikotyński
JA2
JA2 13.10.2019, 20:21
Pani Elu polecam słownik języka polskiego. A morze to szumi w Świnoujściu.
Kuman
Kuman 13.10.2019, 20:08
Do garów kobiecino a nie głupoty wypisujesz.
Mieszkanka Gryfina
Mieszkanka Gryfina 13.10.2019, 20:26
Kumam a Ty w takim razie do miotly
Gryfiniak
Gryfiniak 13.10.2019, 19:09
Jak ci się nie podoba robota tej panci to za szczote i cheja!!!!!!!!!!!
Mieszkanka
Mieszkanka 13.10.2019, 20:29
Wzajemnie...
Jb
Jb 13.10.2019, 19:29
Co prawda to prawda jak ci niewstyd babo takie rzeczy wypisywać!!¡ Kobieta która tam sprząta zasuwa w deszcz wiatr lub zimnica idziesz i obserwujesz takie rzeczy jeszcze wydzwaniasz i kablujesz wstyd !!!!¡
godziny pracy...
godziny pracy... 13.10.2019, 20:43
Widać taka praktyka w Gryfinie - że wszyscy mają pracować na swoje pensje jak burmistrz...
Mieszkanka..
Mieszkanka.. 13.10.2019, 20:28
Jakby to zrobiła raz a porządnie to nie było by tematu.. Pozdrawiam jb a jak jesteś taki madrala to bierz zakasaj rękawy i pokaż jak się sprząta.. Pozdrawiam
Niewidoczny
Niewidoczny 13.10.2019, 20:49
To chyba Pani powinna pokazać jak się sprząta bo widać obeznana Pani z tematem. No chyba że tylko Pani mocna w "gębie" a do roboty dwie lewe ręce!! Wymądrzać się każdy potrafi. Zwłaszcza jak go nie widać!!
zajrzyj do internetu, jak się sprząta - jak do tej pory nie wiesz....
zajrzyj do internetu, jak się sprząta - jak do tej pory nie wiesz.... 13.10.2019, 21:18
Nie no- wdmuchiwanie śmieci z chodnika na trawnik to wręcz standard dobrego sprzątania - szczególnie w środku 20 tysięcznego miasta...
ulica
ulica 13.10.2019, 18:34
Sorry taki mamy polityczny klimat że nie tylko liście latają ale worki i papiery!
No ja mam swoje inne zdanie
No ja mam swoje inne zdanie 13.10.2019, 18:22
Uroki jesieni... Jak chcecie miec mega czysto to niech się niektórzy wezmą do pracy.
jak najbardziej jestem za tym
jak najbardziej jestem za tym 13.10.2019, 18:31
Zwłaszcza ci, którzy biorą za to pieniadze, z Sawarynem na czele!
Baba Chybaby
Baba Chybaby 13.10.2019, 17:54
Chyba właściciel lokalu odpowiada za porządek przed nim?
ha ha
ha ha 13.10.2019, 20:15
Tak, na pewno. Przedsiębiorcy będą zamiatać, kosić trawę i sprzątać liście i kwiaty miejskie podlewać. Geniusz
JA2
JA2 13.10.2019, 20:22
I jeszcze podatki płacić.
kłamstwa wyborcze
kłamstwa wyborcze 13.10.2019, 20:28
Sawaryn obiecywał wsparcie dla przedsiębiorstw, a w poprzedniej kadencji podniósł im dwa razy podatki- na początku kadencji i na ostatniej sesji starej rady, gdy nowa byla już wybrana. Bał się że nowa rada będzie zadawać pytania
niedoczekanie
niedoczekanie 13.10.2019, 20:20
ha ha sawaryniarzom średniowieczne prace na rzecz pana się marzą!
chichot
chichot 13.10.2019, 18:10
chi chi - ale czy obejmuje to słynną "działalność biurową"???
To nie wieś, że każdy gospodarz sprząta przed płotem.
Widać tercet nie rozumie róznicy między 20 tysięcznym miastem a Szczawnem czy Pniewem...
chichot z 2 historyków
chichot z 2 historyków 13.10.2019, 18:32
Bo sami są ze Szczawna czy Pniewa to co mają rozumieć?
Odp do Encce
Odp do Encce 13.10.2019, 17:29
Tak cię nauczyli,że ktoś robi za ciebie ? No, to mamy co widać! A latają nie tylko liście hi hi hi, bo plastiki,papiery i inne rzeczy też "spadają" i to przy lokalu p Milera ? No jak mogą ?
Kuba
Kuba 13.10.2019, 17:24
Miotła powinna się ścigać z wiatrem. Czy pani goście nigdy jesiennych liści nie widzieli. ale czyścioszki sie znalezli, A ty pikusiu na tych komunistycznych liściach jakoś do dziś przezyłeś, a pani czytelniczko, czy będąc burmistrzem biegałaby pani ze szczotka po gryfinie. Głupoto, ty nigdy nie zginiesz
chichot
chichot 13.10.2019, 18:12
Oj Kuba - a artykuł przekopiowałeś?
Bo w cywilizowanym świecie używają odkurzaczy do liści - 10 minut i po sprawie - wiesz?

To, że "za komuny" sr.. w pieluchę z tetry nie znaczy, że teraz też tak ma być...
Pikuś
Pikuś 13.10.2019, 17:51
Sam jesteś tego najlepszym przykładem że głupota nie ginie. Stara ciota Kuba się odezwała...
Encce
Encce 13.10.2019, 17:14
Jak jest jej wstyd to niech weźnie miotłe i zamiecie.. Ludzie czy wy myślicie że codziennie ktoś bd sprzatał!!! Przecież wiadomo ze codziennie leca liscie. A pan redaktor to juz chyba nie ma pomysłów na artykuły... Lepiej sam by sie wziol za porzadna robotee
Pikuś
Pikuś 13.10.2019, 17:52
Pety worki papiery też lecą. Sory taki mamy klimat.
"niech weŹNIE" che che che
"niech weŹNIE" che che che 13.10.2019, 17:26
Cholera, myślałby ktoś, że w Gryfinie rządzi gnojarz a nie burmistrz 20 tysięcznego miasta. A mentalność "codziennie by ktoś sprzątał" - TAK, TAK POWINNO BYĆ - I TO ZADANIE BURMISTRZA...
"to burmistrz jest gospodarzem miasta", grzmiał Sawaryn - jak był w opozycji. Teraz mu przeszło...

Pozostałe