Borowik tak wielki, że nie mogę go objąć rękoma

  • 13.10.2019, 19:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Borowik tak wielki, że nie mogę go objąć rękoma
Prawdziwy olbrzym! Borowik tak jest duży, że nie można go objąć swobodnie dwoma rękoma. To jest dopiero zdobycz!

Borowika znalazła i nam przesłała pani Arleta.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Manias
Manias 15.10.2019, 10:31
Normalnie to ja wam powiem teraz dopiero wychodzi efekt Czarnobyla ludzie zjadający te grzyby trują sie mimo tego że ozawsze byly jadalne i co wy na to.
top grzyb z***domordyzaura ha ha ah
top grzyb z***domordyzaura ha ha ah 15.10.2019, 08:05
kapitan dopa z teczowej ferajny wieczorek wiedział by co z nim zrobić ha ha ah https://youtu.be/4e_83dW_1m8 ha ha ah ah ps a tak poważnie ładny okaz pozdrawiam ajwaj
Grzybiarz
Grzybiarz 14.10.2019, 20:37
I co z tego że wielki? Taki nadaje się tylko do wyrzucenia, więc po co go tachać jeszcze do domu? Jest przerośnięty, a więc stary, co za tym idzie niesmaczny. Nie nadaje się do niczego innego tylko w śmietnik!
Najlepsze i najsmaczniejsze, najświeższe to są te młode prawusy.
Ttttrxon
Ttttrxon 15.10.2019, 12:22
Zazdrosna *** sie wypowiedziala
stary grzyb
stary grzyb 14.10.2019, 22:24
ale jaki trzon!
ziółeck78
ziółeck78 14.10.2019, 19:06
Normalnie takie nie rosną, to musiał być traf.
zazdrosny
zazdrosny 14.10.2019, 18:59
Trzeba mieć po prostu zbierackie szczęście.
gżybiaż
gżybiaż 14.10.2019, 14:23
A ja se takie zbieralem tam gdzie szalety miejskie były
siostra wielokrotnie przełożona
siostra wielokrotnie przełożona 14.10.2019, 14:21
Pani Arletto trzyma pani korzeń a korzeń zawsze musi być wielki
Szalona
Szalona 14.10.2019, 20:37
Zabłysnołeś nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. I nie Arletta tylko Arleta.Naucz się czytać i dopiero się wypowiadaj.
Maślak jeden
Maślak jeden 14.10.2019, 11:17
Borowiki tak a Niketoński musi odejść!
haha
haha 14.10.2019, 08:05
Gdyby to był pan, to serwisy plotkarskie napisałyby tak: "Dramat mężczyzny z Gryfina, ma tak wielkiego grzyba, że nie może go objąć ręką". :D
kosiarz grzybów
kosiarz grzybów 13.10.2019, 23:41
Ale dzisiaj ciepło. Prawie 20 stopni i wcześniej deszcz spadł. Znowu będziemy ciąć grzyby kosą!
kosa
kosa 14.10.2019, 19:00
Dokładnie tak się niemal stało!
Miśło
Miśło 13.10.2019, 20:36
Sama chemia. Nie ma jak to swoje z ogródka.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.10.2019, 11:21
wal na lagunę ha ha ah tam grzyby gratis tylko klapek nie wkładaj ha a ah
boroiwik
boroiwik 13.10.2019, 22:53
A coi ty możesz mieć w ogródku? Z grzybów to chyba tylko pleśń!
złoślwy
złoślwy 13.10.2019, 19:54
To nie borowik tylko prawdziwek!!!!
Monik
Monik 15.10.2019, 06:07
Prawdziwek ma jasna kremowa warstwę pod kapeluszem a Borowik jasno zieloną.. ciołki grzybowe.
znafca
znafca 15.10.2019, 09:03
Przecież to ten sam grzyb o różnych nazwach!
Aga
Aga 14.10.2019, 20:27
Hahaha Prawdziwek to potoczna nazwa borowika szlachetnego
Zbiszek
Zbiszek 13.10.2019, 19:53
A zdrowy i nie robaczywy był?
oko
oko 13.10.2019, 22:53
Widać, że tak!
Ernest
Ernest 13.10.2019, 19:51
To chyba koło elektrowni znalezione że takie olbrzymie.

Pozostałe