W tym wypadku zginął kierowca

  • 13.10.2019, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W tym wypadku zginął kierowca
-Na miejsce zdarzenia wysłano dwa zespoły ratownictwa medycznego i zespół LPR. W aucie znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku ok. 30 lat. Jeden z nich zmarł na miejscu zdarzenia, drugi z urazem czaszkowo-mózgowym został zabezpieczony przez zespół ratownictwa medycznego WSPR i przekazany zespołowi LPR, który przetransportował pacjenta do szpitala - informuje nas Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Pogotowie otrzymało zgłoszenie po godz. 11. Informacja dotyczyła auta, które uderzyło w drzewo na drodze nr 119 na wysokości Starego Czarnowa (droga w kierunku Pyrzyc).

O wypadku informowaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34092,smiertelny-wypadek-auto-uderzylo-w-drzewo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx
xxx 15.10.2019, 19:45
który to ten Łukasz?
Znajomy
Znajomy 15.10.2019, 08:41
Znałem Michała super gość. Wyrazy współczucia dla rodziny. A ten Łukasz jak ma na nazwisko? Może go znam?
kolega
kolega 14.10.2019, 20:16
R.I.P Michał, Łukasz walcz!
Zpt
Zpt 14.10.2019, 19:17
Czytam tak te komentarze i najchetniej niektorym naplulbym w ryj.Nie znacie,a juz osady wydane.Zginol mlody chlopak,mial cale zycie przed soba,osierocil malenkie dziecko,a wy jadem plujecie,większość jest swieta.
Kolega
Kolega 14.10.2019, 17:22
Do świadomości wszystkich którzy będą czytać i pisać tu komentarze. Jechał za szybko !!! Pirat!!! Wariat!!!. " "Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto jest bez winy" Czy nigdy nie jechałeś na prostej drodze w piękny słoneczny dzień poza przepisami np. zamiast 90 110?. Czy przy zderzeniu z drzewem ma to jakąkolwiek różnice skoro można zginąć spadając z krzesła. Wsiadamy w puszkę o grubości 1-2 milimetra i jedziemy 90 km/godz, każdy z nas wyjeżdżając nawet na głupie zakupy może tam nie dojechać. Nie oceniajcie młodego człowieka który na pewno nie wiedział, że jutro nie wstanie już do pracy na pierwszą zmianę.
Olivier
Olivier 14.10.2019, 17:49
Moj brat zginal
Kolega
Kolega 14.10.2019, 18:52
Moje kondolencje. Jeszcze w piątek na fajrant żartowaliśmy i obstawialiśmy mecze eliminacje do euro. Dziś rano już nie było mi dane zapytać go, czy weszły mu mecze obstawione przez weekend. :(
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.10.2019, 10:12
A wiadomo skąd oni byli?
Kamila
Kamila 14.10.2019, 14:28
Szczecin mój znajomy zginął i jego kolega
kierowca
kierowca 14.10.2019, 15:56
Przyjmij Kamila wyrazy współczucia...
Znajoma
Znajoma 14.10.2019, 11:56
Szczecin
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.10.2019, 14:49
A to ten kolega też zginął? Jak się nazywał, znała go pani?
Kamila
Kamila 14.10.2019, 16:41
Jest w stanie krytycznym. Znajomy osierocił dziecko w
xyz
xyz 14.10.2019, 16:17
walczy o życie, stan krytyczny
xxx
xxx 21.10.2019, 08:20
jak on ma na nazwisko?
Polak
Polak 14.10.2019, 10:04
Dobrze że w drzewo, a nie inny samochód. Jeżdżą jak szaleńcy. Zabierać prawka piratom drogowym i pijakom na drodze
?
? 14.10.2019, 08:06
I po co było tak pędzić? Nigdy nie współczujmy, gdy ktoś ginie przez swoją głupotę. Owszem, rodzina cierpi, ale co zrobiła, aby wyedukować w kwestii bezpieczeństwa, widząc zapędy?
...
... 15.10.2019, 15:12
To nie cię ku*a naucza pisać w danej sytuacji pajacu.
Typ
Typ 14.10.2019, 08:36
Byłeś świadkiem? Kretyński komenrarz.
Ewa
Ewa 14.10.2019, 19:02
nie, no, jak zwykle, drzewo wyskoczyło bez ostrzeżenia.
Mewa
Mewa 13.10.2019, 22:57
kazdego z was moglo to spotkac buraki
Smutny