Rafał Mucha nie będzie już posłem

  • 14.10.2019, 12:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rafał Mucha nie będzie już posłem Zmęczony i przeziębiony Rafał Mucha w ostatni piątek podczas konferencji odbywającej się w gryfińskim starostwie.
Gryfino nie będzie miało już swojego bezpośredniego, lokalnego przedstawiciela w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Rafał Mucha nie zdobył wystarczającej liczby głosów podczas wczorajszych wyborów. Po czteromiesięcznej politycznej przygodzie w Warszawie (został posłem po przejściu Joachima Brudzińskiego do Europarlamentu) wróci zapewne do Elektrowni Dolna Odra.

Rafał Mucha prowadził intensywną kampanię, ale w województwie. Jeździł od Świnoujścia po Myślibórz, Dębno. Wszędzie było go pełno, tylko nie... w naszym powiecie. Najwyraźniej uznał, że na miejscu jest dostatecznie znany, a odpowiednio nie przypomniał się wyborcom, nie wyjaśnił dlaczego startuje i że... jest stąd.

Szefem jego biura poselskiego w Gryfinie jest Piotr Romanicz, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie. Biuro zniknie...

Rafał Mucha, to dynamiczny lokalny polityk, więc pewnie nie raz o nim jeszcze usłyszymy.

Informacje o wyniku wyborczym są jeszcze nieoficjalne.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

***k
***k 20.10.2019, 09:59
ale obciach:)
Dobrze,że koryto czeka,więc do przodu!!!
pincet plus dla księdza w parafii nedza ha ah ah
pincet plus dla księdza w parafii nedza ha ah ah 19.10.2019, 20:21
teraz pójdzie do seminarium ha ha ah https://youtu.be/w-Op2KjqeGs
Lewizna
Lewizna 19.10.2019, 19:30
Gryfino wymieniło Lewaka, na Lewaka.
Marcin
Marcin 18.10.2019, 12:50
Jak to nie a nasza pani z lewicy .
złota rączka
złota rączka 17.10.2019, 00:30
Czy wziął z domu śrubokręt aby odkręcić w Sejmie swoją tabliczkę?
 rerum novarum ah ah ah  deinnis  mooore ha ha ha
rerum novarum ah ah ah deinnis mooore ha ha ha 16.10.2019, 17:35
ale z gucia jest gagatek ha ah ah ah https://youtu.be/blA6y6cvcvY ha ha ah ah walić muchy ha ha ah ah bo to koszerne są śmierdziuchy ha ah ah wy mozecie mnie cmoknąć wy tępe ryje i przygłupy ha ha ah
psychiatra
psychiatra 16.10.2019, 17:48
Lecz się z nienawiści. Wpis twój Ajwaj świadczy tylko o twoich niedomaganiach umysłowych.
bawicie mnie do łez ha ha ha
bawicie mnie do łez ha ha ha 16.10.2019, 18:02
CO TEATRZYK NIE WYPALIŁ HA HA AH AH czasem nawet liczby zawodza ha ha ah ah nie wspomnę o zerudowanejhipokryzji ha ha ah https://youtu.be/NR8YAK5YxU8
dyżurny psychiatra kraju
dyżurny psychiatra kraju 16.10.2019, 17:52
potwierdzam
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.10.2019, 18:11
powiedz ze niech liczy na stypę ha ha ah ah STYPĘ grubasa ha ha ha ah PS PODSYP MU COŚ JAK WIECZOREK TAKI WARIANT DRÓGI ZATRUĆ ANDRZEJA ŻEBY SPŁACIĆ DŁUGI HA HA AH AH TY CIOTO DZIADEK SIĘ W GROBIE PRZEWERACA HA HA AH AH ZYDOWSKIE CHAMIE HA HA AH AH https://youtu.be/OuR1SxSNNOU
a wy dla ajwaj  to mozecie wylizać  jaja     ha ha ha ah
a wy dla ajwaj to mozecie wylizać jaja ha ha ha ah 16.10.2019, 17:27
czy ktos po za ciotami masońskimi ma pomysł na muchę ha ha ah aha chba tylko JA ha ah ah ah https://youtu.be/4e_83dW_1m8 to taki mój akcent w te koszer wybory ha ha ah ah
moc sprawcza ważna
moc sprawcza ważna 16.10.2019, 09:13
Lepszy dla Gryfina człowiek w partii rządzącej, który może zrobić konkretne rzeczy niż nie kumająca jeszcze nowicjuszka, która przez 4 lata może się w Warszawie tylko wszystkiemu przyglądać. Więc szkoda tej zmiany
kasjer
kasjer 16.10.2019, 15:48
To prawda. Więc tak czy inaczej straciliśmy moc sprawczą.
jestem przekonany
jestem przekonany 16.10.2019, 00:24
Wina Tuska
truskawka na torcie
truskawka na torcie 16.10.2019, 17:49
Pamiętam, posłowania zaczął od atakowania Tuska.
Rozczarowany
Rozczarowany 15.10.2019, 17:12
I tak rozdziobią nas kruki i wrony.. a i mucha swoje zrobi.
.
. 15.10.2019, 09:47
A kto w ogóle powiedział, że będzie? A tyle plakatów było, cały Szczecin obwieszony. Sporo kasy poszło na to, skoro wszystkie były z pozwoleniem.
dont
dont 15.10.2019, 10:07
Jego kasa, jego sprawa.
Kasa
Kasa 15.10.2019, 19:31
Jego ;)....kww
kokos
kokos 15.10.2019, 09:14
Około 400 głosów zabrakło mu do kolejnego , a jest nim Zaremba.
4 setki
4 setki 15.10.2019, 10:08
To bardzo mało brakło do sukcesu!
może dodrukuja ha ha ah i ajwaj aleluja i do przodu
może dodrukuja ha ha ah i ajwaj aleluja i do przodu 15.10.2019, 12:35
prawie połówka ha ha ah musi czekać az zaremba zejdzie z przeżarcia ha ah ah koszerne koryto nie jednego wyhuśtało ha ha ah
Kajetan
Kajetan 15.10.2019, 09:01
Ciężka praca, a taką zrobił, nie zawsze przynosi korzyści. To jest POLITYKA! Wynik jest zawsze niewiadomą, niezależnie od włożonych środków i sił..
bedą razem gów no robić na wiejskiej ha ah ah
bedą razem gów no robić na wiejskiej ha ah ah 15.10.2019, 07:36
wieczorek wezmie go za pazia tylko fartuszek masoński niech włoży ha ha ah
kocia natura
kocia natura 15.10.2019, 01:41
Spokojnie, spadnie na 4 łapy, zrobi przyczajkę, a potem znowu się wdrapie!
gość
gość 15.10.2019, 00:08
nasza młoda spadająca gwiazda :) ale nic, to spadnie na 4 łapy bo posadka od bratka w dolnej czeka
jojo
jojo 14.10.2019, 23:49
Nie dla kota spyrka.
wanda i banda
wanda i banda 14.10.2019, 23:09
Wpadał na festyny jak wielki prezes pisu wszyscy z władz i organizatorów mu czapkowali taki pewniak, tylko niepotrzebnie ciągał za sobą szanowną małżonkę z córką oj się chłopina przeliczył, i słusznie są lepsi
kruzer
kruzer 15.10.2019, 01:20
Nadal jest gościem PiSu, który sporo może. Mietek już się o tym przekonał...
Texas
Texas 14.10.2019, 22:49
Brat zna Piotrowicza. Moze warto zapytać o reasumpcję glosowania?
Żegnamy...
Żegnamy... 14.10.2019, 22:18
W Dolnej też powinni dyrektora wymienić by nie wrócił czas na młodszych i bardziej uśmiechniętych....pewna epoka minęła...

Pozostałe