Ciężarówka utknęła pod wiaduktem

  • 14.10.2019, 15:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ciężarówka utknęła pod wiaduktem fot. czytelniczka igryfino
W poniedziałek 14 października 2019 r. po godzinie 8 samochód ciężarowy utknął pod wiaduktem w Gryfinie.

Pomimo znaku informującego o wysokości przejazdu, kierowca samochodu ciężarowego próbował przejechać pod wiaduktem. Jednak auto okazało się za wysokie.

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kieroo
kieroo 19.10.2019, 21:02
Bo dzbany jeżdżą tymi samochodami i tyle w temacie!
Komentator
Komentator 16.10.2019, 18:57
Guma mu pękła
inż.
inż. 15.10.2019, 17:47
Aby się nie zaklinować, trzeba przed wjazdem pod wiaduktem zainstalować belkę stalową poniżej stropu ok. 7 cm i wtedy się nie zaklinuje. W ostatnich latach zaklinowało się chyba 20 ciężarówek. Wyciąganie takiej ciężarówki trochę trwa i blokuje wiadukt. Burmistrz powinien zauważyć ten problem, ew. Starostwo, bo to ich droga.
proste jest za proste...
proste jest za proste... 15.10.2019, 20:45
Proste rozwiązanie jest za trudne dla tercetu. Oni pouczali zanim przejęli władzę, że "ludzi nie obchodzi, czyja kompetencja, bo burmistrz jest gospodarzem miasta"....

O ile jest gospodarz....

A swoją drogą jestem ciekaw, czy położenie nawierzchni na jezdni nie spowodowało, że wiadukt stał się niższy...

No i czy nie można było przy przebudowie skrzyżowania OBNIŻYĆ POZIOM JEZDNI pod wiaduktem?

Chyba to nie jest jakieś bardzo trudne - szczególnie jak i tak było wszystko rozkopane???
rr
rr 15.10.2019, 13:28
Czego się spodziewać, skoro wiadomo, że kierowcy tirów nie grzeszą rozumem.
Xxx
Xxx 15.10.2019, 09:42
WYstarczy lepiej oznakować przejazd i po kłopocie !!! Pieniądze to te świnie ładują tam gdzie nie potrzeba .
Z D R
Z D R 15.10.2019, 08:04
Zbychu ale od***eś 😂😂😂
Obserwator
Obserwator 15.10.2019, 07:48
Debili nie brakuje, zdecydowanie za małe mandaty
Sławek
Sławek 14.10.2019, 22:51
Osłabiają konstrukcję, a górą pociągi śmigają, również osobowe...
Sławek
Sławek 14.10.2019, 22:48
Ciekawe jaki mandat za to?
Fotokomórkę zamontujcie i neon na wiadukcie Ciasna Dziura
Fotokomórkę zamontujcie i neon na wiadukcie Ciasna Dziura 14.10.2019, 21:22
Znaki to wy zawsze ustawiacie tam gdzie już jest za późno albo ich nie widać , czy nie powinno być informacji już na rondzie niżej że tu jest niski wiadukt ? Pchał się bo co miał cofać z góry.
pyt
pyt 14.10.2019, 21:10
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
C2H5OH
C2H5OH 14.10.2019, 21:07
Może pijany był?
Tyrowiec
Tyrowiec 14.10.2019, 20:17
Kolega wiózł wiadukt i mu paliwa braklo i o co tu takie haloo
Policja
Policja 14.10.2019, 21:16
ukraść chciał wiadukt ?
kiero
kiero 14.10.2019, 18:45
Postawić znak z ograniczeniem wjazdu powyżej 12t z wyłączeniem autobusów i po problemie.
gryf
gryf 14.10.2019, 17:33
To już jest tak często ,ze miasto Gryfino powinno wspólnie zrobić jakiś wielki plakat i powiesić go nad mostem! Bo urząd itp.. jakoś się nie kwapi do poprawy czy normalnego wielkiego znaku.
znak zapytania
znak zapytania 14.10.2019, 17:44
A ten na barierce jest jakiś nienormalny??
górnik z chmur
górnik z chmur 14.10.2019, 17:18
był remont to nie mozna debile i tyle obnizyc asfaltu? sawaryn cwok
Zaznaczam że
Zaznaczam że 14.10.2019, 17:15
http://nowakowski-trans.pl/ uświadomić pana szefa.
Jaa
Jaa 15.10.2019, 11:50
To nie ten Nowakowski
Napo Leon
Napo Leon 14.10.2019, 16:31
Niektoiński musi odejść pod wiaduktem!
gryf
gryf 14.10.2019, 17:34
Dobre he he
Wiadukt
Wiadukt 14.10.2019, 15:29
Jakim to trzeba być debilem 🤦‍♂️🤦‍♂️
znaki
znaki 14.10.2019, 15:30
Nie on pierwszym nie ostani!
proste, ale nie dochodzi
proste, ale nie dochodzi 14.10.2019, 15:27
Czy nie widzą że coś trzeba z tym zrobić? Przecież tam co chwila ktoś paraliżuje pół miasta. Panie Sawaryn wystąp pan aby przed wjazdem zrobić takie łapki i już wtedy głębiej nie wjedzie jak jest za wysoki!
on
on 14.10.2019, 20:23
Owszem trzeba zrobić-walić z bomby po 5 tysi minimum mandatów dla tych osłów tirowych. Każdy kierowca tira zna wysokosc swojej maszyny, znak tam stoi a i tak sie tam pchaja. Nastepnym razem pomysli taki czy wjezdzac...

Pozostałe