Ja, Sawaryn

  • 14.10.2019, 17:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ja, Sawaryn arch. Mieczysław Sawaryn podczas jednej z inscenizacji, które organizował za publiczne pieniądze.
Mieczysław Sawaryn zaczyna wdrażać w życie swoje antydemokratyczne hasło „Albo ja, albo rada”. –To przykre, że burmistrz złożył życzenia nauczycielom tylko od siebie. Powinien zakopać topór wojenny i wykazać się klasą chociaż podczas naszego święta – powiedziała nam nauczycielka.

Składając na urzędowej stronie gminy życzenia pracownikom oświaty, Mieczysław Sawaryn chyba zapomniał o tym, że wypadałoby zaproponować przewodniczącemu Rady Miejskiej w Gryfinie Rafałowi Gudze wspólne podpisanie się pod życzeniami. A tak wygląda na to, że jest dalszy ciąg wojny, jaką burmistrz wypowiedział jednostronnie radzie.

-Pan burmistrz co prawda na sesjach mówi, że trzeba współpracować, ale są to tylko słowa, bo przykład publikacji życzeń pokazuje jak to wygląda w rzeczywistości. Tradycją były wspólne życzenia rady i burmistrza na święta i zaproszenia na imprezy okolicznościowe – mówi Rafał Guga, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie.

W naszym powiecie zazwyczaj burmistrzowie, wójtowie składają życzenia wspólnie z przewodniczącymi rad. Też tak czynił jeszcze niedawno Mieczysław Sawaryn, gdy przewodniczącą była radna z jego ekipy. Natomiast gdy sam był przewodniczącym, to składał życzenia razem z burmistrzem Henrykiem Piłatem

Być może teraz to „zemsta” Mieczysława Sawaryna za brak udzielenia absolutorium i votum zaufania? Problem w tym, że sam burmistrz pokpił sobie sprawę tamtego głosowania. Podczas sesji absolutoryjnej zabrakło kilku jego radnych. To zarozumialstwo spowodowało, że w tym roku był jedynym szefem gminy, którego nie poparła rada.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

b TAK JAK DARIUSZ KRZYSIU WIECZOREK I JEGO DZIWKI Z GRYFINA HA HA HA AH…
b TAK JAK DARIUSZ KRZYSIU WIECZOREK I JEGO DZIWKI Z GRYFINA HA HA HA AH 16.10.2019, 23:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wot
wot 16.10.2019, 23:00
Co za prostackie komentarze, prostych ludzi! Seweryn, to najwyższa półka kaprali!
Zorro
Zorro 16.10.2019, 18:37
Prawdziwy sierżant Garsija!
podsumowanie
podsumowanie 16.10.2019, 14:06
Autorytarne rządy bez żadnego pomysłu na porządek i inwestycje.
Soldat
Soldat 16.10.2019, 09:18
Ja wohl!
wojenka o most
wojenka o most 16.10.2019, 09:58
Niebotiński mUsi oDejść!
krab
krab 16.10.2019, 00:35
Myślę jak Mietek, za te strajki i te wygłupy przed kamerami i braniem uczniów za zakładników to bym im dał zamiast nagród wymówienia z pracy bo niegodni są zawodu nauczyciela.
Niegodny
Niegodny 16.10.2019, 08:10
Wymówienie musi dostać Niketoński!
Klub
Klub 16.10.2019, 09:45
Nr 1 natychmiastowe pognanie Mejera !!!!!!.
???
??? 16.10.2019, 11:01
A kto to jest Mejer?
a co usta otworzy...
a co usta otworzy... 16.10.2019, 07:20
Widzisz, jaki obłudny - "myślisz jak Mietek" - ale czy kłamiesz mówiąc że myślisz, czy kłamiesz podpisując życzenia?
Bo zobacz - "myślisz jak Mietek" - ale kiedy - jak obrażasz nauczycieli, czy składasz im życzenia?
przerażające
przerażające 16.10.2019, 09:42
Mieczysław w sprawie nauczycieli nie kłamie, on naprawdę tak "myśli"!
kapitan dopa ha ha haah
kapitan dopa ha ha haah 15.10.2019, 17:35
https://youtu.be/4e_83dW_1m8 ha ha ha panie kapitanie luz jak w gyfkopie ha haah piotrek ryp ha haah pedał 7 ha ha aha h nie yciagaj obrotówy ha aah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.10.2019, 14:25
guga przebiera nóżkami ha haah chce do zaprzęgu tylko nie wiem czy taki dyszel wytrzyma ha ha ah bo to koszerny dyszel ha ha ah https://youtu.be/k9zVp2ijLyA UMIGG W STANIE UPADŁOŚCI AH HA AH Z SYNDYKIEM MNIETKIEM NA CZELE HA HA AH KTO TERAZ KTO ZOSTANIE SYNDYKIEM HA HA AH
Miejscowy
Miejscowy 15.10.2019, 14:17
To oburzające jak burmistrz coś zrobi to źle , a nie czasami liczy się gest? A jak przewodniczący Guga jedzie po wszystkich jak po kobyłach to jest git to wtedy was obrońców uciśnonych nie widać. Badźcie sami w porządku i uderzcie się najpiewr sami we własne piersi i zacznijcie od siebie, a wtedy i współpraca się dobrze poukłada.
do obłudnego, co to belki we własnym oku....
do obłudnego, co to belki we własnym oku.... 15.10.2019, 15:43
Standardy jak powinna wyglądać współpraca burmistrz przewodniczący rady pokazał Sawaryn jak był radnym.
Wtedy śp. Piłat zawsze razem z nim podpisywał tego typu życzenia...
:)
:) 15.10.2019, 13:26
Patrzcie, dostali życzenia, a jeszcze wybrzydzają :)
starjkująca
starjkująca 15.10.2019, 13:40
Najpierw obrażał a teraz życzy? kto w to uwierzy?
burza
burza 15.10.2019, 12:29
Coś w tych postach ( z 11.47 , 11.24 ) jest ,bo faktycznie nikt nie wie co robi burmistrz,czym się zajmuje i no wszyscy sznurkiem czepiają się biednego burmistrza ( dopiero pisaliście,że to tylko 3 osoby są niezadowolone ?)
Widzisz,gdyby burmistrz z wickami prowadził politykę jawną i uczciwie tak jak głosił przed wyborami,to nie byłoby tematów do krytykowania, albo byłaby prowadzona dyskusja ,ale merytoryczna,
Może warto wrócić do spotkań z przedstawicielami mediów ( wszystkich) i informowanie mieszkańców o tym" co on robi" ? Pozdrawiam
retoryczne pytanie...
retoryczne pytanie... 15.10.2019, 15:45
jakby mieli robić tylko "jawnie i uczciwie" - to co robiliby po zaparzeniu kawy?

burza Dzisiaj, 12:29 gdyby burmistrz z wickami prowadził politykę jawną i uczciwie
lokal w dobrej cenie
lokal w dobrej cenie 15.10.2019, 13:25
Tylko kto chce rozmawiać z oszustem? Chyba tylko ten co spija z ust słowa swego chlebodawcy nazywając to "wywiadem".
nuda panie,nuda
nuda panie,nuda 15.10.2019, 11:47
Panie Kordylasiński,to już staje się nudne ,niech pan zmieni płytę.
do znudzonego gminą...
do znudzonego gminą... 15.10.2019, 15:47
ćwokowi żeby kawę na ławę wyłożyć - i tak znudzony nie zrozumie i będzie pytał "ale o co chodzi"....
zajmij się robotą lepiej
zajmij się robotą lepiej 15.10.2019, 13:23
Chcielibyście aby nikt Wam nie patrzył na ręce jak marnujecie publiczne pieniądze?! Niedoczekanie Wasze!
kokieteria
kokieteria 15.10.2019, 13:44
Patrząc na tego obiboka ze zdjęcia i widząc ile robi błędów to pracy będzie miał mnóstwo.
do osła
do osła 15.10.2019, 13:41
prymitywie-brak związku!!
podsumowanie
podsumowanie 15.10.2019, 10:03
Jak tak obserwuję politykę tercetu, to stwierdzam, że jest ona mieszanką arogancji, cynizmu i zwykłego lenistwa.
niestety
niestety 15.10.2019, 09:47
W wypadku tego pana na zdjęciu to nowego sensu nabiera przekonanie, że władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje w sposób totalny.
kontaktybilny
kontaktybilny 15.10.2019, 08:59
Niektórym władza odbiera zdolność logicznego myślenia.
on
on 15.10.2019, 08:45
Bufon!
dowód
dowód 15.10.2019, 09:10
Zwykłym bucem się okazał na co są "papiery" w internecie jak widać.
Jejdjej
Jejdjej 15.10.2019, 08:16
A kto wybrał burmistrza?
hmm...
hmm... 15.10.2019, 08:40
raczej zapytaj "jak został wybrany"...
Mieszkańcy wiosek oficjalnie na sesji opowiadali różne rzeczy...
Gość
Gość 15.10.2019, 04:36
Ja ciepły klusek i nieudacznik , który dorwał się do koryta i zachowuje się jak ***
hasek
hasek 15.10.2019, 01:36
Wojak Szwejk tylko na odwyrtkę!
jojo
jojo 14.10.2019, 23:29
Nawet pasuje jako kadet Wojska Obrony Terytorialnej.
:)
:) 15.10.2019, 01:19