Pod wpływem narkotyków wjechał w grupkę dzieciaków - alarmuje czytelnik

  • 15.10.2019, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pod wpływem narkotyków wjechał w grupkę dzieciaków - alarmuje czytelnik Policja (arch.)
-Dlaczego o tym nie piszecie?! 18-latek ukradł ojcu samochód i naćpany wjechał w grupę dzieciaków. Wszyscy są teraz w szpitalu, a jego wypuścili. Zastanawiająca jest ta cisza! - skarży się telefonicznie m.in. na nas mieszkaniec powiatu gryfińskiego.

Staramy się sprawdzić tę informację u rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

-Obecnie mogę tylko powiedzieć, że zdarzenie miało miejsce w niedzielę 13 października 2019 r. ok. godziny 19.50 w Widuchowej na ulicy Spokojnej. Kierujący pojazdem marki Opel doprowadził do zdarzenia drogowego, w wyniku którego zostało poszkodowanych troje pieszych, którzy zostali odwiezieni do szpitali. Tyle tylko mogę powiedzieć na ten temat, ponieważ sprawę bada prokuratura - powiedział nam Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Z tego co się dowiedzieliśmy, to samochodem kierował 18-latek, mieszkaniec Widuchowej, który wziął samochód od ojca. Jechał od strony lasu. Na drodze był nastoletni chłopak, który prowadził rower i dwie jego koleżanki. Nastolatkowie z obrażeniami odwiezieni zostali do szpitali (na Unii Lubelskiej i w Zdrojach w Szczecinie). Policja nie udziela żadnych informacji o sprawcy. Nie wiadomo czy był pod wpływem jakichkolwiek środków.

O sprawie będziemy jeszcze informować.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tytuł
tytuł 20.10.2019, 00:27
Ale się wam rymło!
Lila
Lila 19.10.2019, 11:05
Ludzie co wy tu wypisujecie za głupoty stała się tragedia młodzież jest w szpitalu chłopak który jechał samochodem napewno za to odpowie a wy z góry wiecie co bedzie Zajmijcie się swoimi kłopotami ktorych napewno jak wszystkim wam nie brakuje Najlepiej osądzić kogoś a siebie się nie widzi
Ktoś
Ktoś 18.10.2019, 20:01
Weźcie zajmijcie się ludzie swoimi sprawami a nie będziecie się interesować czyimiś problemami to co się stało to tylko i wyłącznie ich interes nie wasz wiec bez sensu jest umieszczanie takich informacji w internecie i komentowanie. Wszyscy są tacy ciekawscy jak coś się stanie , widzę ze już ten kraj robi się dnem bo każdy każdym sie interesuje dopiero jak coś sie wydarzy zajmijcie sie sobą i swoimi sprawami . Dziękuje ;)))
deal
deal 18.10.2019, 20:48
Ktosiu, a jak jest gwarancja, że nie zdarzy się to kolejnym razem?! Przecież tej tragedii można było zapobiec. Po ieirsze było dzwonione na że szaleją chłopaki. Gdyby policja przyjechała i ich zwinęła to do wypadku by nie doszło. Po drugie czy ten młody dzban będzie miał nadal dostęp do samochodu?
Dąbek***
Dąbek*** 16.10.2019, 18:36
Odrszu powinien iść siedzieć, jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu
Pani
Pani 16.10.2019, 18:33
Ludzie nie macie pojęcia kto kierował itd a piszecie takie głupoty , że aż szkoda gadać.osobiście znam sprawce, i jest to zwykły chłopak z normalnej rodziny- w sensie nikogo ważnego, wiec przestańcie pisać bezsensu.
Iwona
Iwona 16.10.2019, 18:36
Gdyby był z normalnej to chyba by takich rzeczy nie robił raczej... A ci jego kolesie co ich tam widziano że mieli uciec też normalni?
Pani
Pani 16.10.2019, 18:54
Najpierw to trzeba czytać ze zrozumieniem.normalnej w sensie NIKOGO WAŻNEGO, tak jak to piszą inni.
Uważam , że powinien ponieśc kare, za to co zrobił.
Tylko śmiać mi sie chce jak piszą, że ojciec ma wtyki w policji, ze to syn kogos ważnego, a tak naprawde właśnie pochodzi z rodziny zwykłej, nie zadnych bogaczy, wręcz przeciwnie.
Prawo i sprawiedliwość
Prawo i sprawiedliwość 16.10.2019, 17:51
Psi na wolności . Dzieci w szpitalach. Sprawa utajniona.
Wiktoria
Wiktoria 16.10.2019, 15:20
W niedziele był bardzo pechowy dzień tez trafiłam do szpitala
i wszystko jasne
i wszystko jasne 16.10.2019, 15:32
Wiadomo ! Trzynastego....
kot
kot 16.10.2019, 12:44
Widzę, że sprawa rozwojowa.
krótko
krótko 16.10.2019, 12:20
Grubo!
Polak
Polak 16.10.2019, 12:01
Ciekawe czyj to synuś?! Wnioskuję że znanego komucha czy PO wca gdyż redakcja milczy ***

(...) Część komentarza usunięta.
administrator
Takie prawo i spra
Takie prawo i spra 16.10.2019, 17:50
Psi. Psi synek. Inaczej o takiej tragedii grzmiały by wszystkie media. A tu blokada, a zbój na wolności.
doświadczony
doświadczony 16.10.2019, 12:19
Jak się ma naście lat to się ma siu bździu w głowie i wtedy nieważne czyim się jest synem. Nie rozumie tego tylko ten kto nie miał nastu lat, albo ma już tak zaawansowaną sklerozę, że nie pamięta jak wtedy się zachowywał i co myślał.
X
X 16.10.2019, 17:07
Święta racja
Reklama
Reklama 16.10.2019, 12:11
Nie reklamowa żadnych lewaków z narodowosocjalistycznej partii PiS. Były reklamy tylko lemingów
Żorż
Żorż 16.10.2019, 12:13
I Peeselowców i Kukizowców.
sampa
sampa 16.10.2019, 12:45
A jednak Mucha z PiS też był w ostatniej chwili . Nie było chyba tylko Konfederacji ale oni nigdzie nie byli.
Esssa
Esssa 16.10.2019, 11:46
Hahaha Pan redaktor poprawił... Proszę przestudiowac słownik....
kulturalny
kulturalny 16.10.2019, 12:02
To dobrze o nim świadczy, a z twojego wpisu wynika tylko tyle, że nie rozumiesz słowa "analfabetyzm". Może ci ciocia Wikipedia wytłumaczy :)
ergos
ergos 16.10.2019, 11:01
Jak nieletni to odpowiedzą rodzice. ktoś mu te klucze do samochodu ojca przecież dał lub udostępnił.
Esssa
Esssa 16.10.2019, 09:46
Hahaha Zdrojow analfabeci porazka
loko
loko 16.10.2019, 09:35
Podobno dzban z Gryfina.
Bait
Bait 16.10.2019, 09:24
Tytuł ukazuje, że był naćpany, w treści, że niewiadomo. Trochę brzydko to wygląda.
Bait
Bait 16.10.2019, 09:28
Bo ***owo by wyglądało, gdyby narkotesty były negatywne. Wtedy chamsko na niego nasraliście. Chociaż mogliście użyć słowo "prawdopodobnie", żeby uniknąć krytyki.
.
. 16.10.2019, 08:53
Powinien dostać 3-5 lat bezwzględnego więzienia i tylko taka kara coś by go nauczyła. A tak, nie ma pewności, że w przyszłości kogoś nie zabije.
Jpdl
Jpdl 18.10.2019, 10:45
Taaak juz nagle wszystkich bedzie mordował
spokojnie ale rzeczowo
spokojnie ale rzeczowo 18.10.2019, 11:03
Nie drwij sobie z życia i śmierci. W tej konkretnej sytuacji omal nie zabił 3 osób.
Widuch
Widuch 15.10.2019, 21:54
Najbardziej jest mi żal tych niewinnych dzieciaków które leżą mega obolałe w szpitalu i tak cierpią ,a dla mnie nie ważne czy był pod wpływem czy nie nie miał uprawnień czy miał zrobił ogromna krzywdę tym dzieciakom ,ot tak nie wjechał w grupę dzieci ,po pierwsze gdyby jechał normalna prędkością na polnej drodze to zauważył by ze idzie 6 czy 7 dzieci w grupie to co nawet jak był trzeźwy czy nie naćpany to co ślepota go opętała ?Daj Boże żeby te dzieci jak najszybciej doszły do siebie i nie pozostawiło to śladu po sobie na całe życie
GG
GG 15.10.2019, 19:29
Dobra ten do extra przegumowania nad i podgrzbietowego .extra czyli x3.
hm
hm 15.10.2019, 23:02
nie zawodzisz
Takie prawo i taka ......
Takie prawo i taka ...... 15.10.2019, 19:23
Znaczy się tatuś figura pod ochroną policji i prokuratury. Gdyby był nie psiwcem to by pokazali w TVP. Policja czuwa.
XxX
XxX 15.10.2019, 18:46
Jedynie czym mogli go badać na miejscu to był alkomat. Do narkotestów trzeba pobrać próbkę śliny bądź moczu.

Pozostałe