Cel nadzwyczajnej sesji był jeden

  • 15.10.2019, 17:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cel nadzwyczajnej sesji był jeden
Radni Rady Miejskiej w Gryfinie spotkali się dziś na sesji nadzwyczajnej zwołanej na wniosek burmistrza. Chodziło o podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gryfino na lata 2019-2025.

Władze Gryfina nagle stwierdziły, że może wybudują ścieżkę rowerową. Może wezmą udział w konkursie i zdobędą pieniądze pozabudżetowe? Ten zamiar wymagał uaktualnienia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gryfino na lata 2019-2025. Dlaczego w trybie sesji nadzwyczajnej? 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kokos
kokos 18.10.2019, 22:19
To tylko polityka. Ze strony władz w najgorszym wydaniu.
ciemno
ciemno 18.10.2019, 00:57
Najwięcej nad ciemnościami płaczą wyznawcy ekologii ale zapominają że swiatło to prąd ktory trzeba wyprodukować a co za tym idzie truć powitrze.Zapominają o tym wielkomiejscy obrońcy przyordy ktorym nie przeszkadza ze Wrocław Warszawa itp swoim oswietleniem marketow hoteli itp emituje w powietrze więcej niż wszystkie piece razem wzięte.Ci sami ekolodzy kupują auta o pojemnośći 3000+ mieszkaja w domach po 600metrow kwadratowych i noszą modne buciki z ekologicznego krokodyla.Ta cala ekologia t6o odlam tego co niesie LGBT...nowa wiara nowe trendy a zanimi miliardy euro
łeb skórzasty
łeb skórzasty 17.10.2019, 17:26
Przeciez to sam Knagulec siedzi!
wieżowiec
wieżowiec 17.10.2019, 17:33
Dawać go za garaże!
Pracownik Samorządowy
Pracownik Samorządowy 16.10.2019, 16:42
Może któryś z radnych wyjaśni sprawę nagród burmistrza z okazji Dnia Nauczyciela. Dlaczego dostała ją dyrektorka żłobka i opiekunka? Według regulaminu wynagradzania nauczycieli nie są one nauczycielami. To pracownicy jednostki budżetowej gminy, tak jak pracownicy DPS, Laguny, CUW, Biblioteki Publicznej, Ośrodka Pomocy Społecznej, GDK. Czy nie powinny dostać nagrody z puli dla pracowników samorządowych?
Cóż można oczekiwać od IQ 80 ?
Cóż można oczekiwać od IQ 80 ? 16.10.2019, 17:19
Oczywiście, że tak. To oczywista rzeczywistość ale nie dla Nikotyńskiego.
wiele jaźni...
wiele jaźni... 16.10.2019, 18:31
Raczej rzeczywistość zapętlona, jak można zauważyć.
To taki sam objaw jak z salą - od 4 lat było wiadomo, że gimnazja likwidują - a oni nie zauważyli, że miejscówka jest absurdalna w nowej sytuacji...
kompetencja
kompetencja 16.10.2019, 17:15
Przecież burmistrz nie moja kompetencja nie zna przepisów, a gościu z Mongolii miał taki kaprys
Bełchatów
Bełchatów 16.10.2019, 15:31
Tercecie! Żyjecie w mydlanej bańce, która na dniach pęknie.
Do projektantów
Do projektantów 16.10.2019, 15:30
Czy wiecie że po ulicach nie jeżdżą już kaszlaki?
zwyczajnie
zwyczajnie 16.10.2019, 09:02
Przypomnę że Niekoteński mUsi odEjść!
Anons
Anons 16.10.2019, 10:28
To jest tylko urzędnik z rozdętym ego. Na sesji w ogólne nie powinien się wypowiadać, bo nie ma mandatu społecznego. Jego połajanki radnych to jakieś wynaturzenie. Ewentulanie powinien grzecznie odpowiadać na pytania radnych a nie uprawiać politykę.
tylko pytam
tylko pytam 16.10.2019, 08:43
Jest tam radny adwokat co to go p Sawaryn wcisnął na swoje miejsce,czy ktoś słyszał kiedyś ( 5 lat) głos tego radnego na sesji? Bo ja nie! Domyślam się,że ma spełniać "inną rolę radnego" , to taki adwokat adwokata ?
rada
rada 16.10.2019, 09:47
Obejrzyj sesje!
tylko pytam
tylko pytam 16.10.2019, 15:14
Oki, obejrzę tylko którą??
i ajwaj aleluja i do przodu
i ajwaj aleluja i do przodu 16.10.2019, 08:09
cel był jeden wyrwać dodatkowy grosz i zadowolić tw *** ha ha ah i *** ferajne dla której pracuje ha ha ah h
Mam
Mam 16.10.2019, 07:36
A może niech się wezmą za straż miejska czy jest potrzebna. Bo stego co widać to nic nie robiom nawet tel nie podnoszą gdy się dzwoni na dyżurke.
kojot
kojot 16.10.2019, 09:09
Musi być ruch w interesie i potencjalne stołki dla znajomków.
Niech Gryfino wstanie z kolan i osiągnie syan erekcji
Niech Gryfino wstanie z kolan i osiągnie syan erekcji 16.10.2019, 06:47
Jazda po tercecie może zaczynać przynosić efekty i jednak zaczną trochę inwestować. Chyba sobie też po pięciu latach zaczęli uświadamiać, że gmina to nie klocki i inwestycje trzeba planować. No cóż przejść do historii z mianem najgorszej, najbardziej nieudolnej ekipy w historii Gryfina to nie jest zaszczyt. A im zaczyna się szósty rok rządów i śmieszne jest usiłowanie zrzucania swoich błędów na poprzedników. Tym bardziej, że to były najlepsze ekipy i najlepsze czasy Gryfina (Długoborski, Piłat). Teraz poza obiecankami cacankami prawie nic.. I to ciągłe chwalenie się tym co nie jest ich kompetencją. Gazowe turbiny w dojnej, obwodnice, Łużycka a efekty tych przedwyborczych cacanek żadne. Wstyd. Może zejdą na ziemię i zajmą się swoimi obowiązkami, często przyziemnymi ale będącymi wizytówką miasta. No to do roboty !!! Miotły w rękę i zamiatać. Łopaty w rękę i rozbudować kanalizację tą deszczową i tą ściekową. To już wasz szósty rok się zaczyna. Mimo wszystko życzę powodzenia. I stosunkowo dobrej pracy.
ten co liczy
ten co liczy 16.10.2019, 10:00
Nie z tymi co udają że coś robią, tu trzeba praktycznej wiedzy co i jak a gadaniem nigdy nic się nie zbudowało !
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 16.10.2019, 16:38
Większość kompetentnych odeszła z pracy w urzędzie, a ci którzy pozostali są ohydnie traktowani, bo władza nie lubi mądrzejszych od siebie. Teraz w urzędzie burmistrza nie moja kompetencja, kompetencje są zbyteczne
samopas
samopas 16.10.2019, 00:18
Ty już się kukło niczego nie tykaj ze swoim ***, bo czego się dotkniecie koperciarze, to zamieniacie w gówno nieudacznicy. Znając Wasze nieudaczników wybryki
pomysł racjonalizatorski
pomysł racjonalizatorski 15.10.2019, 23:54
Może niech za każdym razem robią jeden punkt. Wtedy będa częściej przychodzić do pracy niż Sawaryn!
gruby
gruby 15.10.2019, 22:14
Czy ten z lewej to się masturbuje?!
kulik
kulik 16.10.2019, 09:34
Po prostu ma rękę w kieszeni.
👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋
👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋 16.10.2019, 08:18
😮😨😰😱😜😵😅
Bóg nie jest głupi i nie potępiaani nie zabrania przyjemności. To tylko…
Bóg nie jest głupi i nie potępiaani nie zabrania przyjemności. To tylko kler ma odchylenia od Biblii 16.10.2019, 06:51
Biblia nie potępia masturbacji poza związkiem małżeńskim. Ona potępia tylko masturbację w związku. Jak Onan byłby kawalerem to przeżył by swoje wytryski do ziemi.
Teolog
Teolog 16.10.2019, 17:40
To jest szerszy temat. Chodzi o przestrzeganie tradycji i obyczajów. Onanizm nie jest potępiany przez Biblię tylko przez kler, który sam go stosuje na co dzień. Onanizm to naturalne zachowanie i nie prowadzi do zagłady milionów dzieci tylko daje przyjemność i rozładowuje Zło. Żeby począć dziecko potrzebna jest komórka jajowa, jajeczko kobiety. Onan posiadł żonę zgodnie z obyczajem po zmarłym bracie. Nie miał tu nic do powiedzenia czy chce czy nie chce bo tak nakazywał zwyczaj i tradycja prawo boże. O taką żonę w spadku po krewniaku powinien dbać przede wszystkim. Biblia nakazuje szanować taką żonę przed innymi. Koran to powiela. No a Onan nie chciał mieć dzieci z babą i spermę po wytrysku spuszczał na ziemię. To naruszenie prawa bożego zabiło Onana a nie onanizm. Bóg odebrał mu życie skoro on nie chciał go dać. Biblia czy Koran daje mężczyźnie władzę nad kobietą ale nakłada na niego boże obowiązki - zapładniania żony czy żon aby rodziły dzieci. Kler w Polsce wszystko przeinacza. A ja wam dziatki życzę satysfakcji po dobrym orgazmie. Róbcie to dopóty, dopóki nie weźmiecie ślubu kościelnego. I nie spowiadajcie się z tego katabasowi bo to on jest zboczony twierdząc, że przyjemność to grzech.
ścieżką rowerową
ścieżką rowerową 15.10.2019, 22:41
Widocznie Niebotyński ***
na piechotę
na piechotę 15.10.2019, 23:54
Oczywiście że Niebotyński MuSi odEjŚĆ!!!
szczyt lenistwa
szczyt lenistwa 15.10.2019, 21:45
Po 5 latach siedzenia na d.pie nagle im się przypomniało o ścieżkach rowerowych?! Normalnie Eureka!
lenie mają czas
lenie mają czas 15.10.2019, 22:24
Teraz kolejne pięć lat będą je planować a potem..... i potem ....
oni już tak mają...
oni już tak mają... 16.10.2019, 07:12
A potem zrobią ścieżkę jak "schody Milera" w parku 10 metrów od istniejących....
siwa
siwa 15.10.2019, 21:42
Pewno dodatkowa sesja to dodatkowa kasa.
radny
radny 15.10.2019, 21:38
Mógł spokojnie poczekać do sesji zwyczajne.
ten co liczy
ten co liczy 15.10.2019, 20:26
Bez wzajemności wysłuchałbym "oracji" papugi na temat Łużyckiej, ile dziesiątek lat będzie trwała przebudowa tego wrzoda, który przynosi wątpliwą sławę dla tzw. gospodarzy miasta, no ile ?
Gdzie Lenin ?  Nie było go na sesji ?
Gdzie Lenin ? Nie było go na sesji ? 15.10.2019, 19:19
Cyrk. To wieloletnie planowanie.
Anżej dziennikasz
Anżej dziennikasz 15.10.2019, 19:15
Co to za bełkot ?
Kamil pracownik biurowy:)
Kamil pracownik biurowy:) 15.10.2019, 19:22
Żebyś Kamilu nie kopiował z błędami jak ostatnio...
Burmitrz mze wybuduja