Co ze zniszczoną wybuchem kamienicą? – pyta czytelniczka

  • 16.10.2019, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co ze zniszczoną wybuchem kamienicą? – pyta czytelniczka
Jestem mieszkanką Mieszkowic z niepokojem obserwuję sytuację w Urzędzie Miejskim oraz poczynania pana Burmistrza i jego w większości niekompetentnych urzędników. Jest wiele spraw w Mieszkowicach, które wymagają wyjaśnienia.

Na chwilę obecną chciałabym Państwa prosić o wyśnienie sytuacji dotyczącej spalonej rok temu (30.10.2018 r. ) kamienicy przy ul. Słowackiego. Sprawa była głośna w mediach lokalnych i krajowych, ruszyła wilka fala pomocy poszkodowanym. W swoim ale myślę, że w imieniu wielu mieszkańców Mieszkowic chciałabym dowiedzieć się jakie podjęto kroki w kierunku odbudowy kamienicy, jaka jest aktualna sytuacja prawna ponieważ nic w tym temacie nie słychać i nie widać poza licznymi deklaracjami pana Burmistrza,że jest to sprawa priorytetowa. Interesuje mnie również czy władze gminy wywiązały się ze wszystkich obietnic pomocy rodzinom poszkodowanych, jak Ci ludzie sobie radzą rok po tym zdarzeniu, czy otrzymali wszystkie pieniądze ze prowadzonych w internecie przez osoby prywatne oraz ze środków wpłacanych na konto utworzone przez gminę. Mam nadzieję że zajmą się państwo tą sprawą.

Pozdrawiam

Mieszkowiczanka

(adres do wiadomości redakcji)

 

Wysłaliśmy zapytania, z tego listu, do burmistrza Andrzeja Salwy i czekamy na odpowiedź.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwatorka
obserwatorka 26.10.2019, 19:08
Chcialabym spytać kto chcialby sie zamienić z tymi ludzmi .Stracili wszystko ,co niektorym zostaly pozyczki ,kredyty i lęki. Kazdy się podnosi po roznych przezyciach ale takich nie chcialabym przeżyc
.Ale byli i tacy co mowili - zobaczycie pól roku im będą wspolczuć a potem będą....... obrabiać .Nie zapomnijcie ze oni kiedys tam wrócą zgodnie z obietnicami i znow puste sciany ,trzeba sie na nowo urządzać, bo teraz od innych wynajmują .Trochę wspolczycia..To że zyją to cud.Ale czy im sie nie mozna usmiechac ,kupować ciuchów w sklepie,czy iść potańczyć ,wypić piwo.Bo przeciez mają stawać na nogi i wracać do normalności.A atakując nie pomagamy.Co do Burmistrza - cisza ,zaraz rok minie ale moze sie kiedyś .wypowie bo obiecywal za dwa lata odbudowę
Ciekawski Zenek
Ciekawski Zenek 24.10.2019, 14:41
Ciekawe czy doczekamy się odpowiedzi....
płacz
płacz 22.10.2019, 11:01
Źle się dzieje w gminie!!!!
Sokół
Sokół 17.10.2019, 15:25
Burmistrz pomaga nie tylko za biurkiem ale fizycznie ,czy ktokolwiek pamięta jakiegoś burmistrza ,który zamiast odpoczywać w weekendy to pracuje na terenie naszej gminy ,dba o naszą gminę.Moi drodzy to narzekać potrafi ten kto nie zna odpowiednich przepisów...
Chłop z andrzeja to zaden
Chłop z andrzeja to zaden 19.10.2019, 07:21
Tu nie cjodzi by brudzil sobie dlonie a potrafił zarządzać i kierować ludzmi ...ma tyle roboli pod sobą a nie umie im zlecić pracy tykko przytakiwać tak tak tak ...i obiecywać jak w wywiadach dla tv ...teraz niech pokaże ze jest osobą na odpowiednim miejscu
Orzeł
Orzeł 18.10.2019, 10:11
Burmistrz powinien być menadżerem. Pracować fizycznie to na swojej działce.
a idź pan z nim w ch...
a idź pan z nim w ch... 17.10.2019, 15:29
Nie potrzeba nam kolejnego sprzątacza, któremu obce jest słowo "zarządzanie"!
psiak
psiak 17.10.2019, 14:32
Endrju i kotka muszą odejść
ja
ja 17.10.2019, 10:17
https://radioszczecin.pl/1,383… ? i co z tym pieniędzmi mija 12 miesięcy kamienica nie ruszona burmistrz naobiecywał i nie dotrzymał słowa trzeba zrobić referendum tak ludzi się nie oszukuje
ruina
ruina 17.10.2019, 12:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oni
oni 17.10.2019, 10:36
Pracownicy radia Szczecin się nawet zaangażowali :)
potrzebny dobry gospodarz od zaraz
potrzebny dobry gospodarz od zaraz 17.10.2019, 09:24
Gmina ma beznadziejnego burmistrz i to tak leci niestety.
vincent
vincent 17.10.2019, 06:00
Wystarczy wyobrazić sobie budżet swojej firmy bądź domowy, w którym jedziemy tylko na kredytach. Przychodzi moment na nie przewidziane inwestycję i klapa. Bo rządzić to trzeba umić.
kokosy
kokosy 17.10.2019, 10:37
Woli zatrudniać swojaków i mnożyć niepotrzebne stanowiska jak "wiceburmistrz"
🤷‍♀️🤷‍♀️
🤷‍♀️🤷‍♀️ 17.10.2019, 04:46
A ta co nie pomogli wam?!! Może przez całe życie będą wam dawać a wy chodzić będziecie i jęczeć teraz zakasac rękawki i do pracy się brać
?????
????? 16.10.2019, 23:21
Wszystkie gminy z powiatu złożyły się na odbudowę tego obiektu oczywiście na prośbę burmistrza i co z tymi pieniędzmi ?! Nawet gmina Gryfino dała a swoich pustostanów nie remontuje. Cha, cha, cha, cha, cha.
pogorzelec
pogorzelec 17.10.2019, 09:25
To gdzie te pieniądze panie Burmistrzu?
Konstanty M.
Konstanty M. 16.10.2019, 22:31
Ci poszkodowani bardzo narzekają na burmistrza, bardzo!
Kostek M
Kostek M 17.10.2019, 08:58
Nie ładnie podszywać się pod kogoś
I podaj tu rękę...
I podaj tu rękę... 17.10.2019, 04:54
Jak darmowki pokonczone to i lament się wlonczyl zadni pogrzelcy nie dostali takiej pomocy jak dostali w Mieszkowicach co nie którzy mają chaty na wsi a mimo to dostali następna i tylko marudzić umieją nikomu nie dogodzisz
Mieszkanka
Mieszkanka 01.11.2019, 22:16
Żenująca wypowiedz zamień sie czlowieku z nimi na miejsxa postaw sie na ich miejscu mogą mieć wille na wsi nic ci do tego stracili swój dorobek życia a ty takie pierdy sadzisz żenada
milk
milk 16.10.2019, 17:50
Brzydko się posłużył poszkodowanymi!
Co ?
Co ? 16.10.2019, 17:13
A kotka na palącym się dachu miau.
"klenczon"
"klenczon" 16.10.2019, 15:00
piniendzy nie ma i nie bendzie
#####
##### 16.10.2019, 23:22
Dostali od gmin i co ?
Zakłopotana
Zakłopotana 16.10.2019, 15:32
Pieniądze zostały wykorzystane na projekt i inne potrzeby gminy ,poszkodowani dostali jakieś ochłapy i na tym się zakończylo
sorka
sorka 16.10.2019, 15:38
Poważne oskarżenie Zakłopotana!
Zaklopotana
Zaklopotana 16.10.2019, 17:21
Sroka ,sam burmistrz mówił że wykorzysta te pieniądze na plany budowy i zezwolenia ,a ludzie poszkodowani niech sobie radzą sami , wielki bum już minął .Nie liczni pamiętają i niosą jeszcze pomoc . Nikt nie pomyślał że może akurat teraz jest ten czas aby jeszcze pomóc tym ludziom.
akwizytor
akwizytor 16.10.2019, 17:47
Poszkodowanych zapraszam do Providenta albo Bociana
Mieszkanka