Nagrody dla nauczycieli i dyrektorów ze skandalem w tle

  • 16.10.2019, 22:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nagrody dla nauczycieli i dyrektorów ze skandalem w tle Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Czy te władze już kompletnie oszalały? Dzień Edukacji Narodowej był w poniedziałek, a oni zrobili we wtorek imprezę dla nauczycieli?! Moje dziecko nie miało przewidzianej lekcji, bo dyrektorka musiała zwolnić nauczycielkę, gdyż ją podobno burmistrz zaprosił aby dać laurkę. To skandal – to tylko jeden z głosów w sprawie uroczystości, jaką władze Gryfina zorganizowały z okazji Dnia Edukacji Narodowej we wtorek.

Kontrowersji jest więcej. Oto niektóre głosy, które do nas dotarły.

-Dlaczego wyznaczono spotkanie z nauczycielami na godz. 11, kiedy to nie można przyjść na uroczystość? Burmistrz w ogóle nie pomyślał o pracujących radnych! Rozważałbym to w kategorii skandalu– mówi z kolei jeden z radnych.

I jeszcze głos czytelnika:

-Może któryś z radnych wyjaśni sprawę nagród burmistrza z okazji Dnia Nauczyciela. Dlaczego dostała ją dyrektorka żłobka i opiekunka? Według regulaminu wynagradzania nauczycieli nie są one nauczycielami. To pracownicy jednostki budżetowej gminy, tak jak pracownicy DPS, Laguny, CUW, Biblioteki Publicznej, Ośrodka Pomocy Społecznej, GDK. Czy nie powinny dostać nagrody z puli dla pracowników samorządowych? - pyta czytelnik.

 Niedobrze, że dzieci we wtorek nie miały lekcji zgodnie planami wyznaczonymi pierwotnie nauczycielom. Jeśli regulamin jest obowiązujący, to należy go przestrzegać - to tylko niektóre wnioski ze spotkania władz Gryfina z pedagogami i pracownikami samorządowymi w niefortunnym terminie, bo we wtorkowe przedpołudnie.

Dla wielu pracowników oświaty poniedzialek był dniem wolnym od pracy. Zdaniem naszych czytelników burmistrz właśnie w Dzień Edukacji Narodowej powinien uhonorować wyróżnionych.

* * * * * * * * * * * 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej gratulujemy pracownikom oświaty nagród i zdobycia kolejnych stopni awansu zawodowego.

Nauczyciele w gminie Gryfino, którzy po odbyciu stażu i zdaniu egzaminu uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego to:

Pani Aleksandra Misiuna - Gólcz – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Gryfinie

Pani Edyta Przybysławska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Gryfinie

Pani Agnieszka Hajduk - Misiak – nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie

Pani Izabela Ławicka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie

Pani Magdalena Klimas – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pan Sebastian Miesiąc – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Agnieszka Pomykała – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Jowita Fuks – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Chwarstnicy

Pani Ewelina Łuczak – nauczyciel Przedszkola nr 1 w Gryfinie

Pani Monika Swacha – nauczyciel Przedszkola nr 1 w Gryfinie

Pani Ewa Tuszyńska – nauczyciel Przedszkola nr 4 w Gryfinie

Pani Agnieszka Ulas - nauczyciel Przedszkola nr 4 w Gryfinie

 

Nagrodzeni dyrektorzy

Pani Jolanta Kroczak – która do końca roku szkolnego 2018/2019 pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gryfinie i w roku 2019 obchodzi 35-lecie pracy pedagogicznej.

Pani Beata Wójcik – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziszewie, która w roku 2019 obchodzi 30-lecie pracy pedagogicznej.

Pani Elżbieta Wnuk – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie

Pani Danuta Bus – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Izabela Nikitińska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Chwarstnicy

Pani Agnieszka Sudakow –dyrektor Szkoły Podstawowej w Gardnie

Pani Anna Główczyńska – dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie

Pani Małgorzata Jabłońska – dyrektor Przedszkola nr 1 w Gryfinie

Pani Jolanta Krzak – dyrektor Przedszkola nr 2 w Gryfinie

Pani Ewa Januszewska – która do końca roku szkolnego 2018/2019 pełniła funkcję dyrektora Przedszkola nr 3 w Gryfinie

Pani Beata Brzóska – dyrektor Przedszkola nr 4 w Gryfinie

Pani Bogusława Maślana – dyrektor Przedszkola nr 5 w Gryfinie

Pani Ilona Bara – dyrektor Żłobka Miejskiego w Gryfinie

Pan Sławomir Fuks – dyrektor Szkoły Podstawowej w Żabnicy

Pan Sławomir Głuszak – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie

 

Nagrodzeni nauczyciele:

Pani Aleksandra Stańczyk – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gryfinie

Pani Wioletta Serwin – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gryfinie

Pani Magdalena Wasilewska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie

Pani Justyna Dąbrowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie.

Pani Teresa Zimnoch – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Radziszewie

Pani Jowita Fuks – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Chwarstnicy

Pani Maria Chrobak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Żabnicy

Pani Małgorzata Augustyniak – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Magdalena Ptaszek – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Renata Kuligowska– nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Renata Miśkiewicz – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie

Pani Aldona Małyska – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie

Pani Anna Szkraba – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie

Pani Kamila Długosz – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gardnie

Pani Mirosława Dawidowicz- Góra – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gardnie

Pani Małgorzata Kotnis – nauczyciel Przedszkola nr 1 w Gryfinie

Pani Agnieszka Kupińska – nauczyciel Przedszkola nr 2 w Gryfinie

Pani Monika Suwała – nauczyciel Przedszkola nr 3 w Gryfinie

Pani Agnieszka Ulas – nauczyciel Przedszkola nr 4 z oddziałami Integracyjnymi w Gryfinie

Pani Katarzyna Urbańska – nauczyciel Przedszkola nr 5 w Gryfinie

Pani Krystyna Bosiacka – nauczyciel Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie.

Pani Anna Lewczanin – opiekun w Żłobku Miejskim w Gryfinie

Pani Mariola Małolepsza – nauczyciel Przedszkola nr 3 w Gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (110)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rodzic
rodzic 20.10.2019, 22:23
Ja tam nie narzekam na szkołę i cieszę się, że moje dziecko będzie coś wiedziało.
Pracuś
Pracuś 18.10.2019, 17:50
A którzy to sie tak w Baniah podchlebiają.?














belf
belf 18.10.2019, 14:57
To jak w Baniach, co roku ta sama grupa nauczycieli bierze nagrody za pochlebstwa a pracujący nic!
belf
belf 18.10.2019, 14:57
To jak w Baniach, co roku ta sama grupa nauczycieli bierze nagrody za pochlebstwa a pracujący nic!
podsumowanie
podsumowanie 18.10.2019, 09:36
Wpadka na wpadce wpadka pogania, czyli jaki kram, taki pan.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.10.2019, 23:26
WIECIE CO JEST ZABAWNE W SWYM SZALERCIE H AHA HA AH siostra mówi mi że bym zamknął mordę ha ha ah ah bo dzieci mają pod górkę ha ha ah aha ha ale ja ich strofuję ha ha ah ah nie liczy się wiara lecz wiedza ha ha ah a ona dalej swoje ha ha haa naiwna jest tak jak reszta tego bur delu ha ha ah aha może wierzy w ludzi ha ha aha ha I TO MNIE PORAŻA HA HA AH AH
sister
sister 18.10.2019, 09:35
Posłuchaj siostry bo naprawde dobrze ci radzi!
niepojęte drogi tercetowych umysłów...
niepojęte drogi tercetowych umysłów... 17.10.2019, 23:05
Tak się zastanawiam - przecież chyba w każdej szkole był jakiś apel z okazji Dnia Edukacji. Tercet by się zmęczył, jakby się przeszedł, posiedział na wierszykach dzieci i wręczył wśród społeczności uczniów, rodziców i pracowników?

Tych szkół nie jest aż tak dużo, można było zegrać godziny.

Jaki cel był robienia takiego "spędu" nagradzanych - w środku dnia, kiedy poza nimi i kilkoma urzednikami nikogo przy wręczaniu nie było?

I koszty duże - i uroczystość wcale nie była ładniejsza niż apel szkolny - to po co - bo się tercet by przepracował?????
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.10.2019, 22:50
https://youtu.be/ALP2ZFypnHY IDĘ PROSTO HA HA AH AH
Ana
Ana 17.10.2019, 22:05
Boże widzisz i nie grzmisz.....żenada goni żenadę....a co to za nauczycielka z sp1 z tą naganą??
TAKI TO BYŁ MOHEL HA HA AH AH
TAKI TO BYŁ MOHEL HA HA AH AH 17.10.2019, 22:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

funkcja dyrektor
funkcja dyrektor 17.10.2019, 22:19
sławek głuszak z SLD ***
bonanza
bonanza 17.10.2019, 22:07
Jeśli to prawda, to lepiej zapytaj co to za burmistrz, który nie przestrzega prawa?!
"
" 18.10.2019, 13:42
Przestrzega...ma swoje prawa.
Nikita
Nikita 17.10.2019, 21:52
Jednej ważnej rzeczy natomiast Napoleon nie zauważył: że zawrzało na ten temat już dużo wcześniej na tym drugim wg niego jedynym słusznym portalu. To z tamtąd Andrew skopiował wpis mieszkańca tworząc ten artykuł, ale co tam najlepiej swoje nieudacznictwo zrzucić na barki portalu. Kończ Pan wstydu oszczędź!
Andrew
Andrew 17.10.2019, 21:59
Nieprawda, ten wpis jest na tym portalu, co można szybko zweryfikować. Co jest na innych nie wiem, bo nie czytałem.
potwierdzam
potwierdzam 17.10.2019, 22:58
owszem, jest wpis bodaj przy "ja Sawaryn", o ile pamiętam...
teatr  marnych aktorów ha ha ha ah
teatr marnych aktorów ha ha ha ah 17.10.2019, 21:49
niezawiśli nauczyciele ha ha ah ah tak jak i ta niezawisła EDUKACJA ha ha ah ah
Nikita
Nikita 17.10.2019, 21:23
Oho Napoleon przemówił!!! Jak zwykle bez konkretów i wyjaśnień! Zawsze ten sam bełkot, aż się rzygać chce!
 w cień
w cień 17.10.2019, 21:50
To ten co musi odejść!
ta edukacja  to  TRAGEDIA NARODOWA HAS HA HA AH
ta edukacja to TRAGEDIA NARODOWA HAS HA HA AH 17.10.2019, 21:09
ten teatr bawi do łez ha ha ah ah banda imbecyli nagrodzona ha ha ha ah CIEMNOTA EGIPSKA HA HA HA AH https://youtu.be/OuR1SxSNNOU pola na co ha ha ha ah SAM NA SIEBIE HAS HA AH AH w tej głupocie ha ha ha ah
Pracownik Samorządowy
Pracownik Samorządowy 17.10.2019, 20:59
"...wciąż będziemy także wyróżniali pracowników Żłobka Miejskiego, dla uspokojenia rozdygotanych serc dodam, w granicach i na podstawie prawa, jak zwykle." Jakiego prawa, Panie Burmistrzu? Konkrety, proszę.
do pracownika ...
do pracownika ... 18.10.2019, 08:51
czyżby w żłobku pracowała następczyni oli?
?
? 18.10.2019, 06:43
Chyba swojego prawa...
Pracownik
Pracownik 17.10.2019, 21:33
Panie burmistrzu, nikt nie ma pretensji o przyznanie nagród dobrym pracownikom.Jak najbardziej należy takich nagradzać, ale na podstawie i w granicach prawa - jak grzmi pana zastępca na sesjach. Czy pan nie widzi tego, że kolejny raz zastępca pana kompromituje? Dziwię się, że jeszcze pan nie dostrzegł swojego błędu w doborze pracowników.
:))
:)) 18.10.2019, 13:49
Nagrody w sp1 przyznała stara dyrektorka. Ta sama, która dała naganę. Kiepsko chyba przepisy ogarniała.
Panna K.
Panna K. 18.10.2019, 19:29
Nagrody przyznała nowa dyrekcja na 100%
;
; 18.10.2019, 22:47
Panno K. Mylisz się. Nagrody burmistrza ogłaszane są przed wakacjami.
lud ne jest ciemny
lud ne jest ciemny 17.10.2019, 21:48
Czyli car batiuszka Sawaryn dobry a jego dworzanie straszni. Kta w bajki wierzy?!
raz na cztery lata teraz na pięć ha ha ah
raz na cztery lata teraz na pięć ha ha ah 17.10.2019, 21:58
lud jest ciemny bo lud wszystko kupi ha ha ah ah
Maciuś Obleśny
Maciuś Obleśny 17.10.2019, 21:51
Gierek też był dobry tylko miała zastępców i doradców złodziei
Oślizgły i Obleśnysły
Oślizgły i Obleśnysły 17.10.2019, 23:01
Problem w tym, że obecne władze to najgorsza ekipa w historii miasta. Wybrany był Sawaryn - on dobrał sobie obleśnego i oślizgłego...
jego wina
jego wina 17.10.2019, 18:54
Z tego co widze to kompletna kompromitacja/. Wpadka goni wpadkę. Przypominam tylko, że za wszystko odpowiedzialny jest burmistrz Mieczysław Sawaryn!
emerytka
emerytka 17.10.2019, 21:18
Bez dwóch zdań. Kompromitacja w ważne święto!
lapsus
lapsus 17.10.2019, 18:41
Nauczyciele byli na siłę ściągani na ten sawarynowy spęd przez dyrektorów.Czy tak powinny odbywać się takie "dobrowolne" spotkania z okazji nauczycielskiego święta? Żenada!
kolesiostwo
kolesiostwo 17.10.2019, 17:53
W której to szkole nauczycielka dostała i naganę i nagrodę?
Misiek
Misiek 17.10.2019, 19:49
sp1
Iwona
Iwona 17.10.2019, 17:50
Niektóre opiekunki zachowóją się jakby co najmniej dyrektorami były ,a tak naprawdę powinny wycierać dzieciom tyłki a nie ciągle zwracać uwagę rodzicom jaki to kłopot .
:)
:) 17.10.2019, 21:07
Te, Iwonka, naucz się pisać! Jakie zachowóją? WORD Ci na czerwono błędu nie podkreślił?
Rodzic
Rodzic 17.10.2019, 20:12
Ciekawe o kim piszesz, nawiązujesz do nagrody opiekunki?
Mietek
Mietek 17.10.2019, 17:33
Po prostu jestem jestem lejkiem a tej dziedzinie - inaczej lamerem - i z góry przepraszam za swoją niewiedzę. Po prostu nie moja kompetencja!
Misiek
Misiek 17.10.2019, 16:25
Skandal to jest to, że uczycielka s SP1 w jednym roku szkolnym otrzymała naganę dyrektora i nagrodę burmistrza....co jest niezgodne z regulaminem przyznawania nagród....nikt tego nie sprawdza....szok.. robią , co chcą w naszej gminie.....
:(
:( 18.10.2019, 19:20
Skandal to jest to, że nikt z tej szkoły nie protestował, gdy dyrektorka proponowała nagrodę burmistrza dla tej nauczycielki.
?
? 17.10.2019, 20:49
Która to?
pusto
pusto 17.10.2019, 16:55
Tu nie rządzi prawo, ani sprawiedliwość
natychmiast
natychmiast 17.10.2019, 17:55
Jastrowicz powinien odejść!

Pozostałe