Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie przeniesiony zostanie do budynku dworca PKP

  • 18.10.2019, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie przeniesiony zostanie do budynku dworca PKP
Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Gryfinie starosta Wojciech Konarski oświadczył, że Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie z ulicy Łużycckiej zostanie przeniesiony do budynku PKP w Gryfinie. Na przenosiny zaplanowano w budżecie 10 tys. zł.

-W tym roku przeniesiemy się do budynku PKP. Początkowo planowaliśmy, że to będzie początek drugiej połowy roku - mówił starosta Wojciech Konarski. -Ten obiekt został wybrany , ze względu na to, że obecna siedziba PUP i nasz budynek przy ulicy Łużyckiej po szkole wymagają dużych nakłdów pracy - uzasadniał przenosiny starosta.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

o losie
o losie 21.10.2019, 11:32
to stary do wyburzenia jeszcze w tym roku
listwa
listwa 21.10.2019, 11:41
Gdyby to było burmistrza to juz by burzył!
mieszkaniec
mieszkaniec 20.10.2019, 13:44
PUP tak samo jak Straż Miejska nie są absolutnie potrzebne w tym mieście.
kike
kike 19.10.2019, 22:04
A ja kocham ochroniarza z biedronki 😍
czynsz
czynsz 19.10.2019, 18:45
Wreszcie! Tylko z a lokal i tak zapłacą do końca roku!
???
??? 19.10.2019, 21:09
A budynek urzędu pracy nie jest własnością powiatu?
xyz
xyz 21.10.2019, 08:34
no właśnie o to chodzi, ze nie jest, ani ten na łużyckiej, ani ten na PKP nie są/będą własnością powiatu...wiec z wynajmu na wynajem....
Andreas
Andreas 19.10.2019, 17:44
Jestem niemcem I mieszkam tu to jest na moja stary ziemia. Kiedys tu wrzucimy Alle.
do ruskiego trolla
do ruskiego trolla 19.10.2019, 21:10
A ty ruski trollu o powrocie Polaków do Wilna i Lwowa też na Litwie i Ukrainie piszesz???
pogromca pomiotów
pogromca pomiotów 19.10.2019, 18:32
a skopał ci ktoś rzopu szwabski pomiocie? Przypominam ci andreas że twoiom ojcem na 99 % jest ruskij sałdat,bu ha ha ha
do durnia
do durnia 19.10.2019, 21:12
ty lepiej durniu nie sprawdzaj swojego DNA - bo tyle frontów mogło przez twój dom przejść.....
Łącznie z partyzantami różnych wcieleń...
pogromca pomiotów
pogromca pomiotów 19.10.2019, 18:32
a skopał ci ktoś rzopu szwabski pomiocie? Przypominam ci andreas że twoiom ojcem na 99 % jest ruskij sałdat,bu ha ha ha
buhaha
buhaha 19.10.2019, 18:44
Ale dałeś się podpuścić dzbanie, jak mały Jasio :))))))
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.10.2019, 14:44
pup ci u nas dostatek ha ha ah pierdzacych w stołki bez pokrycia ha ha ah ah
pl
pl 19.10.2019, 14:56
pisz po polsku
Gość
Gość 19.10.2019, 11:09
Przecież wg rządu bezrobocie jest zerowe , to po co urząd pracy nie rozumiem , no chyba po to by rodzinka i znajomi mogli pobierać pensje nie wiadomo za co siedząc codziennie osiem godzin i pierdząc w stołek, pensje winny w takim urzędzie być uwarunkowane tym ilu bezrobotnych otrzymało stanowisko pracy po skierowaniu z urzędu, po analizie okazałoby się , że nie ma takich osiągnięć żaden urzędnik a pensyjki i i to niemałe się pobiera, obłuda nepotyzm kumoterstwo i złodziejstwo,,,dobra zmiana.
Gosc
Gosc 21.10.2019, 16:24
Ja do tej pory pamietam niezbyt przyjemna pania ktora grzala tam cale zycie stolek i caly czas fajki palila w d....e miala interesantow nigdy w niczym nie pomogla zreszta jak cala reszta
A jak ci przyznaja zasilek to z calego serca probuja cie go pozbawic
radny
radny 19.10.2019, 10:35
Burmistrz Sawaryn informował o tym dwa lata temu. uzasadniając dlaczego przenosi się do Banku.
srutu tutu i srututelki
srutu tutu i srututelki 19.10.2019, 12:37
Ty, ale on nie przeniósł stowarzyszeń i muzeum z dworca do banku!
Potrzebna mu była forsa na wynajem biur dla urzędników - oszukane stowarzyszenia miały iść pod platana - nawet ileś wydali na projekt "centrum inicjatyw lokalnych" - i co?
I srutu tutu...
ja
ja 19.10.2019, 10:20
do aktywu PIS:
wybory sie skończyły czas po sobie posprzątać kandydatów wiszących na latarniach w całym Gryfinie
"belki w swoim oku nie dostrzegasz" a plakat na słupie ci przeszkadza?
"belki w swoim oku nie dostrzegasz" a plakat na słupie ci przeszkadza? 19.10.2019, 12:44
innych plakatów nie widzisz? Na temat coś potrafisz napisać? Jak syf w gminie pod Sawarynem ci nie przeszkadza, to ci plakaty (jednej partii) przeszkadzają?
W dodatku znajomków Sawaryna?

Wszystkie partie mają czas na sprzątnięcie.

Czep się "gospodarza gminy", jak ci przeszkadza....
ja
ja 19.10.2019, 16:34
z jakiej racji gmina ma po pisie za moje pieniądze sprzątac .uważal abym nie zebrał ludzi ,pozrywał to tałatajstwo i podrzucił pod twoim biurem .to juz bezczelność nawieszali ludziom pod oknami ,na kazdym płocie i za nasze gmina ma sprzątać .taki jest pis .rządzi sie nie swoimi pieniązkami
do jełopka od "pieniążków"
do jełopka od "pieniążków" 19.10.2019, 21:14
Gościu - tobie tłuszcz mózg zalał? Przecież wiszą wszędzie wszystkie plakaty - mają miesiąc na sprzątanie - nie tylko jedna partia.
A syfu sawaryniarskiego na co dzień w mieście nie widzisz?
Mieszkanka Gryf
Mieszkanka Gryf 19.10.2019, 06:32
Kolejny budynek zostanie opuszczony jak szkola specjalna albo policja czy tak naprawdę potrzebują takiej inwestycji aby to od remontować albo zrobić z nich jakiś pożytek np mieszkania dom starców dom samotnej matki tego brakuje w okolicy a budynki takie napewno nadawały by się do przerobienia a nie ludzie mieszkania gminę czesto to ruiny do których sam nie chcesz wesc a co dopiero z rodziną pomyśleć nie lepiej wydać 10 tys niby na przeniesienie ale ile wcześniej zostało wydane w remont stacji PKP PKS to się już nie Liczy bo było to kilka lat temu
ten co liczy
ten co liczy 18.10.2019, 22:43
Z sieci:
"Jak podają media, w Meksyku, w mieście Las Margaritas, doszło do przykrego incydentu. Burmistrz tego miasta został uprowadzony ze swojego gabinetu, przywiązany do półciężarówki, i ciągnięty po ulicach za to, że nie spełnił wyborczej obietnicy, dotyczącej naprawienia drogi"
o ja cię....
o ja cię.... 18.10.2019, 22:59
o ja cię - a Łużycka taka długa....
Widzę
Widzę 18.10.2019, 21:37
Przepraszam a ile starosta wydał na projekt remontu szkoły specjalnej na Łużyckiej ? To jest MIŚ na miarę naszych możliwości ... A teraz teren szkoły się sprzeda .... i
badu
badu 18.10.2019, 22:19
O! Czymś mi tu brzydko pachnie.
smróóód....
smróóód.... 18.10.2019, 22:34
A wiecie, kto tam kupował działki od starostwa - tanie, bo bez połączenia z drogą???
niech zgadnę
niech zgadnę 18.10.2019, 22:40
wicek?
dziwny zbieg okoliczności:)
dziwny zbieg okoliczności:) 18.10.2019, 23:00
A czy połączenie z drogą już jest?
i co dalej???
i co dalej??? 18.10.2019, 21:33
Hmmm - "nasze budynki wymagają dużej pracy" - a panie starosto po wyprowadzce urzędu pracy nakłady będą jak w szkole specjalnej na Łużyckiej?
Który rok budynek stoi pusty?

Czy aby pan starosta za dużo ze Sawarynem czasu nie spędza???
robol
robol 18.10.2019, 18:36
Jeszcze dać Im bilety w siną dal i niech spadają darmozjady!!!
Ukululu
Ukululu 18.10.2019, 18:34
Akurat. Ludzie, od razu po informacji jakie wspaniałe oferty pracy pup dla nich przygotował, mogą wsiąść w pociąg i wyjechać w Bieszczady.
Xyz
Xyz 18.10.2019, 21:54
Hahah słuszna uwaga
usmiałem się
usmiałem się 18.10.2019, 21:09
Dobre, bardzo dobre :))))
załamany
załamany 18.10.2019, 17:30
Ten baner Szałabawki w końcu zniknie z tego okna?
Pipi
Pipi 18.10.2019, 17:27
Konarski ratuje DU pę Sewerynowi i skompromitowanej gminie.
Ja
Ja 18.10.2019, 17:16
Jakie koszty wynajmu od pkp i gdzie bedzie parking dla bezrobotnych przyjezdzajacych na podpis?
wies
wies 18.10.2019, 21:29
przystanki PKP i PKS dla większości będą wygodniejsze i bez spaceru na obrzeża Gryfina :)
obiektywnie
obiektywnie 18.10.2019, 21:37
A guzik prawda - wygodniej będzie tym z Gryfina i może od strony Wełtynia - reszta i tak wjeżdża do Gryfina nieszczęsną Łużycką - dłużej będzie jechać...
Staroście będzie bliżej - i tyle....
Pup czeka
Pup czeka 18.10.2019, 15:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sas
sas 18.10.2019, 15:38
Jak żółwie działają. Już dwa lata temu informował burmistrz Gryfina.
do sas
do sas 18.10.2019, 18:48
No ,jak wywalili stowarzyszenia,to mówili,że chyba tam będzie U.P. może dzięki temu wróci na dworzec ład i porzädek.

Pozostałe