Znaleźli go martwego w parku pod wierzbą

  • 19.10.2019, 19:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znaleźli go martwego w parku pod wierzbą S.R.
Poszukiwanego przez policję mężczyznę znaleziono po czterech dniach. Niestety martwego....

Zmarły to 79-letni pan Łykus, który po opuszczeniu szpitala nie wrócił do domu. Poszukiwała go rodzina ze Świnoujścia oraz policja. Ciało znalazł mężczyzna niedaleko rosnącej w parku wierzby.

- Jak ustalili policjanci prowadzący poszukiwania, mężczyzna 13 października o godzinie 23:40 wyszedł na własne żądanie ze szpitala i udał się w kierunku centrum miasta - informuje st. post. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 21.10.2019, 03:48
To jest właśnie ochrona życia wg PIS od poczęcia do starości,zygote nazywa się człowiekiem i żąda się dla niej praw ale już starego chorego obywatela wy pier da la się bezinteresownie na ulicę niech zdycha.
berbel
berbel 21.10.2019, 10:36
Tjaaa... a tak poza tobą to wszyscy w rodzinie zdrowi?
Gość
Gość 20.10.2019, 14:12
Tu prokurator powinien zająć się tą sprawą.
Rodzinie wyrazy współczucia
emerytowany mundurowy
emerytowany mundurowy 20.10.2019, 17:57
Zawsze jak dochodzi do śmierci to sprawę przejmuje prokurator. Tak się dzieje z urzędu!
Gość
Gość 20.10.2019, 14:11
Ale kto daje wypis nawet na własne rzadanie o godzinie 23.40? Wypisy są do godz 13.00 - 14.00, mogą być wcześniej ale nie w nocy. Co to za szpital? Tam samowoliku chyba wszyscy sobie robią
Gość
Gość 19.10.2019, 23:26
Starszy, z urazem głowy człowiek w nocy opuszcza szpital.A może miał wstrząs mózgu, wylew, po czasie się to ujawnia.Nawet jak procedury zostały zachowane, to niewporządku.Całkowity brak empatii i szacunku dla starszego człowieka.Bo to nieopłacalne.I emeryt.Takich się nie opłaca ratować.Straszne.Jeśli chciał wyjść na własne żądanie, to się myśli i pyta, czy jest komu go odebrać.Była noc.Pomóc.Rodzina powinna zawiadomić prokuraturę o przestępstwie zaniechania.Wbrew pozorom oni naprawdę stoją po stronie pokrzywdzonych.Wyrazy współczucia dla rodziny.
gryfinianka
gryfinianka 19.10.2019, 23:51
całkowicie się zgadzam ,że rodzina powinna powiadomić prokuraturę
mnisi
mnisi 19.10.2019, 23:14
Memento mori!
lepiej
lepiej 19.10.2019, 23:23
Nie strasz śmiercią!
sowa
sowa 19.10.2019, 23:29
A jednak te słowa łacińskie nie są przekleństwem! To raczej zachęta do afirmacji życia, które szczęśliwie, nie trwa wiecznie.
Tadeusz
Tadeusz 20.10.2019, 09:34
Ale tak ze smiercią obcowali mnisi.
:-(
:-( 19.10.2019, 22:31
Darwin byłby szczęśliwy...
Emilian
Emilian 19.10.2019, 22:33
Smutna konstatacja!
z wysp
z wysp 19.10.2019, 21:00
Było tak, że człowiek po urazie głowy zabrany przez pogotowie ok 19 został opatrzony i zszyta głową i został wpisany. Szpital nawet nie powiadomił rodziny że został wpisany ani przyjęty.
smutne
smutne 19.10.2019, 20:59
Jak pies pod drzewem....
Klemens
Klemens 19.10.2019, 20:52
Pewno zasłabł i nikt go w porę nie znalazł. Smutne to...
Mila
Mila 19.10.2019, 19:45
Straszna tragedia!

Pozostałe