Wypuścili go ze szpitala i zaginął

  • 19.10.2019, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypuścili go ze szpitala i zaginął
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie rozesłała za nim wici. Wyszedł ze szpitala i zaginął. Problem w tym, że to już było kolejny raz.

Policja poszukuje Zenona LECHA, który w dniu 20 września 2019 roku opuścił szpital w Dębnie. Ostatni raz widziany był w miejscowości Troszyn gm. Mieszkowice. Nie nawiązał kontaktu z rodziną i do chwili obecnej jego miejsce pobytu jest nieznane.

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

wzrost: około 170cm

waga: około 70kg

sylwetka : szczupła

włosy: krótkie koloru brązowego – łysina na czubku głowy

twarz: owalna

uzębienie: niepełne, widoczne ubytki

Ubiór: spodnie długie koloru jasnego, bluzka z krótkim rękawem koloru zielonego, sweter z długim rękawem zapinany na zamek koloru jasno zielonego, buty sportowe typu adidasy koloru czarnego, czarna pikowana kurtka.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnie pod nr tel. 914666311 lub pod nr alarmowy najbliższej jednostki Policji tj. 112

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 20.10.2019, 14:07
Byłoby wszystko ok, gdyby rodzina odebrała chorego że szpitala
2143
2143 19.10.2019, 22:43
bo pewnie się dowiedział, ze pis znowu wygrał
esap
esap 19.10.2019, 22:33
Postępowanie szpitala beznadziejne!!!
S.N.
S.N. 19.10.2019, 20:53
Moim zdaniem, to jakaś nieodpowiedzialność ze strony szpitala żeby nie powiadomić nikogo z rodziny.Człowiek starszy wychodzi sam ze szpitala? I to nie pierwszy raz z nim problem!
Kopec
Kopec 19.10.2019, 20:49
Wstyd dla szpitala...w tym wieku" puścić człowieka samego po urazie głowy, to skandal.
awers i rewers
awers i rewers 19.10.2019, 20:46
Bracia bliźniacy? Jednojajowi?
oko
oko 20.10.2019, 09:24
Jak widać!
Knagulec
Knagulec 19.10.2019, 20:09
Siedzi u laski poskacze i wróci
enaj
enaj 19.10.2019, 20:46
Sam sobie wystawiłeś świadectwo moralności śmieciowej, skoro wybierasz na trollowanie artykuł o starszym, chorym, zaginionym człowieku. Jak ci koniecznie pęcherz w głowie nie pozwala wytrzymać z seansami nienawiści w dziedzinie politycznej, to wybierz choć inny artykuł.
Knagulec
Knagulec 19.10.2019, 21:34
enaj dam ci *** chcesz?
trop
trop 19.10.2019, 20:02
A gdzie za pierwszym razem go znaleźli?
KK
KK 19.10.2019, 20:02
Uważam, że to nastepna ofiara tzw. służby zdrowia i personelu szpitala,. Uważam, że powinien byc paragraf, ktory bedzie karał za np. pomoc w morderstwie, gdy wyganiaja pacjenta w nocy ze szpitala
bystry