Pijance powierzono stanowisko, a Suwale podziękowano

  • 20.10.2019, 01:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijance powierzono stanowisko, a Suwale podziękowano UMiG Gryfino
Jedno zarządzenie burmistrza i nastąpiły dwie zmiany w jednym z gryfińskich przedszkoli. Zamiany dokonano w tym tygodniu. Samo zarządzenie wydane zostało 15 października 2019 r.

Władze Gryfina podziękowały Monice Suwale, która od dnia 1 września br. do dnia 15 października pełniła obowiązki dyrektora w Przedszkolu nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie. Tego samego dnia wiceburmistrz Paweł Nikitiński wręczył akt powierzenia stanowiska dyrektora Przedszkola nr 3 Małgorzacie Pijance. Została ona dyrektorem na okres od dnia 16 października 2019 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Wcześniejsza dyrektor przedszkola Ewa Janiszewska przeszła na emeryturę. Ogłoszono dwa konkursy, na które nikt się nie zgłosił. Władze zaczęły "poszukiwania" dyrektorki. Na czas wyłonienia nowego dyrektora funkcję kierowniczą pełniła pani Monika Suwała.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 21.10.2019, 13:36
Pani Malgosiu życzę powodzenia.
...
... 21.10.2019, 10:30
To że do konkursu organizowane przez tercet nikt nie chce stanąć to chyba o czymś świadczy.
zasada naczelna
zasada naczelna 21.10.2019, 10:31
Najważniejsze to chyba tak zorganizować konkurs aby i tak swojaka zatrudnić :)))
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.10.2019, 10:11
JA DO PRZEDSZKOLA CHADAŁEM NA LEJBUSZEWIE NA NIEMCEWICZA H AHA AHA H STARA DZIWKA *** WPADAŁ CZASEM Z KIEROWCĄ RESORTOWYM FIATEM HA HA AHA DAREK GDZIE MOJA KASIORA HA HA AH AH *** WARSZEWSKI
do: do garów prosta gosposiu
do: do garów prosta gosposiu 21.10.2019, 09:48
Chyba nie ma znajomości.
nr xy
nr xy 21.10.2019, 02:28
Dowód, że sobie władze nie radzą!
Figura jest
Figura jest 21.10.2019, 00:34
Bardzo ładna blondynka, mi się podoba
XXX
XXX 21.10.2019, 06:55
Ta blondynka to Pani Monika :)
Zagłoba Onufry
Zagłoba Onufry 20.10.2019, 18:51
Nie masz waćpan lepszego nad Nikitińskiego!
Wiochmen
Wiochmen 20.10.2019, 14:28
Idę na piwo do Ślusarczyka
Koleżanka
Koleżanka 20.10.2019, 13:34
Boże, widzisz i nie grzmisz, czy ta nowa dyrektor nie kiblowała czasem w podstawówce?
Zaprawdę, prawdę powiadał nasz burmistrz o niektórych nauczycielach. Szok.
Do garów prosta gosposiu
Do garów prosta gosposiu 21.10.2019, 00:39
Widzisz koleżanko niektórzy wyciągają wnioski z błędów i ich więcej nie popełniają co więcej idą na przód.
Co możesz powiedzieć o sobie ? Szkołę skończyłaś wzorowo papiery są ?
Tylko , że możesz się nimi pod de trzeć jeśli nie masz inteligencji i wdzięku.
Magister
Magister 21.10.2019, 18:01
Oj, tak ona to chodząca inteligencja i wdzięk, zwłaszcza inteligencja...
Zzzzx
Zzzzx 20.10.2019, 20:18
Super z Ciebie kolezanka ,kolezanko,.....
seniorka
seniorka 20.10.2019, 12:09
Brawo! Nikoteński musi zostać aby nadal dbać o naszą kulture i oświatę
podejrzewam
podejrzewam 20.10.2019, 10:16
Nikt się nie zgłosił na konkurs, bo pewno nikt nie chce współpracować z taką beznadziejną władzą.
wierszokleta
wierszokleta 20.10.2019, 09:43
W przedszkolu zaSuwała
i nagrodę na DEN dostała!
Ola
Ola 20.10.2019, 09:23
Gratulacje Gosiu!
kolezanka
kolezanka 20.10.2019, 09:27
Dołączam się!
Ola
Ola 20.10.2019, 09:10
Niech żyje Nikitiński najwspanialszy burmistrz na świecie!
Rodzic
Rodzic 20.10.2019, 08:55
Gratulacje dla nowej Pani Dyrektor. Super w koncu cos sie zmieni w tym przedszkolu.
Tez rodzic
Tez rodzic 20.10.2019, 13:37
Cos w tum jest.....
znajomy królika
znajomy królika 20.10.2019, 08:55
Tam wszystko tak się odbywa, cichaczem w gabinecie noszącego się jak namiestnik
tytuł zobowiązuje
tytuł zobowiązuje 20.10.2019, 09:27
W końcu jest wójtem!
KUBUŚ PUCHATEK HA HA AH
KUBUŚ PUCHATEK HA HA AH 20.10.2019, 08:47
DZIĘKUJEMY CI O WIELKI PAWLE HA HA AH kryteria naboru jasne i przejrzyste jak wisła po awarii czajki ha ha ah
KOD  komitet obrony dupokracji ha ha ah