Gryfiński Festiwal Smaków Świata [FOTO]

  • 20.10.2019, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfiński Festiwal Smaków Świata [FOTO]
Gryfinianie dawno nie pamiętają takiego tłoku i ścisku na pl. Barnima, jak podczas tych ostatnich dwóch dni. Oprócz mieszkańców naszej gminy na „Gryfiński Festiwal Smaków Świata” przybyło wiele osób z okolic, nawet ze Szczecina.

Wszystkie samochodowe budki, czyli food trucki oblegane były przez chcących spróbować kulinarnych specjałów z różnych krajów. Nikt się nie przejmował, że portfele robią się coraz cieńsze. Wypada tylko żałować, że gryfińskiego placu nie dało się poszerzyć.

Z naszych rozmów z mieszkańcami wynikało, że ludzie są wreszcie zadowoleni i biją brawo organizatorom za świetny pomysł.

Ciekawe, czy gdyby to spotkanie zorganizowane zostało na nabrzeżu, również zgromadziłoby tłumy? A może to plac Księcia Barnima ma jakiś dziwny urok? Najważniejsze, że ludzie byli zadowoleni.

TWS

 

Imprezę zapowiadaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34185,po-raz-pierwszy-festiwal-smakow-food-truckow-w-gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (74)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mix
Mix 21.10.2019, 23:58
Food tracki calkiem ok tylko bardzo drogo. Z cztero osobowa rodziną stówka szybko pękła. Za to pomysl z dmuchancami blokujacymi przejście ulkca kościelną i tamujacymi wejscie glowne do kosciola w ktorym odbywaly sie nabozenstwa i śluby to niewypał.
i ajwaj aleluja bismilah i do przodu
i ajwaj aleluja bismilah i do przodu 21.10.2019, 19:53
OBURZONY coś dla ciebie na dobranoc https://youtu.be/dVRROSOeA98 https://youtu.be/B9J9Dz8zY40 ha ha ha je i chowa jehowa
fakty nie mity
fakty nie mity 21.10.2019, 20:20
https://youtu.be/6KKXnFS2SF8 ha ha ha
Ja
Ja 21.10.2019, 19:13
Super imprezka!
Hm
Hm 21.10.2019, 10:41
Zrób zakaz palenia ( jak tu ktoś pisał ) i nie daj piwa,zobaczysz ilu smakoszy zostanie
Ja
Ja 22.10.2019, 08:01
Napewno więcej by przyszło. Nie dość, że smrodzicie dookoła to jeszcze przy jedzeniu :/ weźcie smrodźcie u siebie w chacie. Idziecie srodkiem ulicy dumnie paląc jakieś gó#$%&o i nie patrzycie nawet ze ktos za wami idzie i może nie ma ochoty wdychać dymu? Mam nadzieję, że niedługo ktoś wprowadzi zakaz palenia w miejscach publicznych i zostanie wam smrodzenie w domku. Zdrówka i pozdrawiam.
Mieszaniec
Mieszaniec 21.10.2019, 08:54
Fajna impreza tylko dlaczego tak późno i nie widziałem brydady z straży miejskiej. Dziwna sprawa.
informacja o wielkim żarciu w UMIGG JEST W ICH  BIULETYNIE
informacja o wielkim żarciu w UMIGG JEST W ICH BIULETYNIE 21.10.2019, 10:43
oni żra po domach mnietek zrobił zamówienie podziałkowali się i żrą
dobre
dobre 21.10.2019, 14:47
Ktoś musiał dowozić żarcie :))))))
to taki  miłośnik szaszłyków z ludzi
to taki miłośnik szaszłyków z ludzi 21.10.2019, 08:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oburzony
oburzony 21.10.2019, 10:17
Obrzydliwy komentarz! Podejrzewam że schizia Ajwaja!
to jehowa
to jehowa 21.10.2019, 10:25
a co nie słyszałeś o tym co je i chowa ha ah ah no może kolejność odwrotna wpierw chowa a potem je swoje owieczki i barany takie jak ty ha ha aha a
Pp
Pp 21.10.2019, 08:12
Najważniejsze,że piwko było, to i zaraz ludzi więcej !!!
Ja
Ja 21.10.2019, 07:09
Fajnie. Jednak powinna to byc strefa bez palenia papierosow i innych fajek. Jak nie smierdziele papierosowi to teraz jakies dziwaki puszczajacy wiele dymu z fajek. To jrst strefa jedzenia idzcie sobie palic gdzies indziej! Smierdziele
esteta
esteta 21.10.2019, 01:28
Impreza bez smaku!
elegancja:)
elegancja:) 21.10.2019, 06:25
Che che - widać po tłumach, jak ci gula z zazdrości skoczyła...
Esteta się znalazł - kebaba mu zabrakło....
as
as 21.10.2019, 00:36
Mała różnorodność, ale jest pastrami, to dla mnie najważniejsze. Mało wege, którego zawsze sporo i to dobrego na takich imprezach.
sorka
sorka 21.10.2019, 00:29
Jedyna trakcja od Dni Gryfina.
gryfinianka
gryfinianka 20.10.2019, 23:01
toj tojki stały koło biblioteki
znaki
znaki 21.10.2019, 00:25
Tylko nie miał kto poinformować.
podstawowe pytanie
podstawowe pytanie 20.10.2019, 21:30
A gdzie toalety panie burmistrzu?
Paweł
Paweł 20.10.2019, 22:19
To nasz priorytet na 2016 rok!
Obserwator paździerzy w dawnym Felixie i panów w sikalni
Obserwator paździerzy w dawnym Felixie i panów w sikalni 20.10.2019, 22:48
Gdy był radny kibelek był jego głównym i ulubionym tematem. Teraz od pięciu lat syf wydostający się z kanalizacji nawet go nie rusza a co dopiero kibelek. Dużą popularnością do sikania cieszyła się szczelina przy sklepie z dewocjonaliami.
odlot
odlot 20.10.2019, 22:32
Taa, a remont targowiska zakończył się w grudniu 2016 roku - zgodnie z dekretem...
Damian
Damian 20.10.2019, 21:03
Gdybym miał wybierać, to polecam krewetki. Pychotka.
MONKI
MONKI 20.10.2019, 20:47
UWAŻAM MAKABRA WARUNKI DO NORMALNEGO ZAKUPU OKROPNE JAK ZWYKLE
odlot
odlot 20.10.2019, 22:33
A kazał ci ktoś kupować? To nie narzekaj. I daj się cieszyć innym...
Rafi
Rafi 20.10.2019, 20:45
Po to zlikwidowano Chickena aby jeszcze więcej podobnych bud postawić pod kościołem? Według mnie idealnym miejscem na taką imprezę byłoby nabrzeże, tam gdzie powinny stac wszystkie dziwne stragany na dniach Gryfina a nie na Placu Barnima. Uważam, że ktoś to kto wymyślił żeby tam ulokować foodtrucki jest chyba idiotą.
odlot
odlot 20.10.2019, 22:35
Ale zabity paździerzami lokal stoi od roku i nie przynosi gminie ani mieszkańcom pożytku bo tercet tak chciał - a nie ze względu na jakieś plany - przecież rok już mija....
Toaleta publiczna gdzie?
Toaleta publiczna gdzie? 20.10.2019, 21:09
W sumie to jest ich trzech "myślicieli" a więc potrójny idiotyzm
A
A 20.10.2019, 20:37
Drogo, jak czytam pod pierwszym artykułem? Chyba drogo to by mógł powiedzieć ktoś ze wschodniej Polski gdzie jeszcze czasem zarabia się minimalną pensję ale nie u nas.
co?!
co?! 20.10.2019, 20:34
Jak Oni sobie tak mogą sobie organizować Festiwal Festiwal Smaków Świata, kiedy w Polsce łamana jest Konstytucja?!
wieszczka
wieszczka 20.10.2019, 20:17
Nie cieszcie się - już pewnie tercet myśli jak sp... ten fragment miasta i wydać przy okazji miliony.
To mistrzowie psucia i destrukcji - jak z przestrzenią miejskiego centrum przy sali w środku miasta...

Postawią jakąś fontannę na środku za 20 mln - i co im zrobicie?

Ani parkingu na co dzień, ani miejsca na imprezy od święta.
gbis
gbis 20.10.2019, 20:49
Nie mistrzowie tylko nieudacznicy od psucia i destrukcji.
Obyty
Obyty 20.10.2019, 20:31
Widać że wieszczanka wie dokładnie co sie dzieje i ma dziać. Czyżby niezadowolona urzedniczka UMiG? Biedactwo.... Jaki ten świat jest nieaprawiedliwy że inni odnoszą sukcesy a Ty nie....... Może przytulić wieszczanke... Nieeeee pewnie boi sie ujawnić
odlot
odlot 20.10.2019, 22:37
Od przytulania urzędniczek jesteś "obyty"?
O jakim "sukcesie" piszesz?
Czego się tercet nie dotknie to sp.... - i to widać na każdym kroku...
załamana
załamana 20.10.2019, 21:11
Ministranta sobie przytul pedofilii jeden
Spacerowicz
Spacerowicz 20.10.2019, 20:00
Całe szczęście, że gmina nie mieszała się w udaną imprezę. A może dlatego była udana ?
Smakosz.
Smakosz. 20.10.2019, 20:08
Tego tylko brakowało aby pchali swoje paluchy w moje pierożki momo albo pastrami. Lubię dobre jedzenie. Brawo.

Pozostałe