Wyszła w niedzielę na spacer i nie wróciła. Poszukuje jej policja

  • 21.10.2019, 11:00
  • KPP w Gryfinie
Wyszła w niedzielę na spacer i nie wróciła. Poszukuje jej policja
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie poszukuje Jolanty WŁODARCZYK lat 49, która w dniu wczorajszym ( tj. 20 października 2019 roku ) około godziny 14:00 opuścił miejsce zamieszkania udając się na spacer. Ostatni raz widziana była w miejscowości Kłodowo gm. Widuchowa. Nie nawiązała kontaktu z rodziną i do chwili obecnej jej miejsce pobytu jest nieznane.

RYSOPIS ZAGINIONEJ:

wzrost: około 165cm

sylwetka : szczupła

włosy: krótkie koloru siwego

Ubiór: czarna bluza sportowa, spodnie dżinsowe, buty typu adidas koloru siwego.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr tel. 091 432 6811 lub pod nr alarmowy tj. 112.

 

Aktualizacja:

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie odwołuję poszukiwania 49-letniej Jolanty Włodarczyk - podaje krótki popołudniowy policyjny komunikat.

 

KPP w Gryfinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MK
MK 22.10.2019, 20:57
Niech odpoczywa w spokoju, wielka szkoda, kondolencje dla rodzin
I TO TEZ NIE JEST TEORIA SPISKOWA
I TO TEZ NIE JEST TEORIA SPISKOWA 22.10.2019, 18:36
SA I TAKIE METODY https://youtu.be/uS8gF4OJwh8 https://youtu.be/Wz-o4WP0UPU
ciekawostka
ciekawostka 22.10.2019, 08:13
Na gg był ten artykuł i zaraz usunęli,czyżby chodziło o nazwisko pracownika tego biura, bo też Włodarczyk?
usuwacze
usuwacze 22.10.2019, 09:28
Jak dotyczy brata wiceburmistrza też usuwają.
Jaa
Jaa 21.10.2019, 23:15
Przeciez bylo podane ze nie zyje co jeszcze wiecej chcesz wiedziec moze jak wygladala po smierci i wogole najdrobniejsze sprawy bylo napisane ze odnalezli i nie zyje co chciec wiecej moze kazdy powinien sie zajac swoja *** i dac w koncu spokoj tej sprawie stalo sie i sie nie odstanie rodxina zostsla z bolem a tu jeszcze takie komentarze
MIlan
MIlan 21.10.2019, 20:49
A dlaczego policja nie informuje jak zakończyły się poszukiwania, tylko, zę się skończyły?
MN
MN 21.10.2019, 20:54
Właśnie, nie chodzi o zwykła ciekawość, nie o to chyba chodzi, tylko o fakt dlaczego GINIE CZŁOWIEK?!
Normalna
Normalna 21.10.2019, 17:40
To straszna tragedia wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i bliskich kazdy kto pisze glupoty niech sie zastanowi co odpisuje w komentarzu najlepiej dowalic i niech sie ktos gryzie a najlepiej pilnowac swoich brudow bo kazdy w domu je posiada,lacze sie w bolu z rodzina zmarlej
cZŁOwiek
cZŁOwiek 21.10.2019, 21:44
Wypisują głupoty, bo dzięki (pozornej) anonimowości nie wymaga to odwagi.
To świadczy o nich.

szacun za samokrytykę
szacun za samokrytykę 21.10.2019, 22:01
cZŁOwieku ładnie się podsumowałeś...
mariano
mariano 21.10.2019, 20:59
Wielu piszących tu komentarze jest w gorszej sytuacji niż ciało tego zmarłego, a to z powodu cynizmu i ślepoty moralnej - a okoliczność, że ŻYJĄ, to tylko czynnik stwarzający im miłą iluzję i jeszcze silniej wprowadzający ich w błąd.
Ja Chira
Ja Chira 22.10.2019, 09:29
Zgłoś się szybko do psychiatry!
Jaa
Jaa 21.10.2019, 16:23
Ale wy ludzie to jestescie kobieta byla chora teksty typu pobryka i wroci to chyba nie na miejscu ale oczywiscie sensacja czy to zona tego czy tego nie wazne ale byla zona i matka bo piszecie ze pobryka i wroci ale ona juz nie wroci
Ostanie brykanie u kobiet w tym wieku
Ostanie brykanie u kobiet w tym wieku 21.10.2019, 16:16
Jolka, Jolka …...
Rutkowski Team
Rutkowski Team 21.10.2019, 16:11
Tylko nasze wspaniałe słońce Gryfina wójt Nikotyński może ją odnaleźć.
😅
😅 21.10.2019, 15:55
Jak to żona tego z GG to się nie dziwię,że zwiała
Zarękawka lapki
Zarękawka lapki 21.10.2019, 16:15
On prowadzi nudną działalność biurową, więc nie dziwi nic.
:-(
:-( 21.10.2019, 14:36
Depresja ma różne twarze, ale przeważnie jedna jest gorsza od drugiej.
dynks
dynks 21.10.2019, 14:06
To nie spacer, to ostatnia droga...
Kezanka
Kezanka 21.10.2019, 14:05
Pracowalam z Jolą. Bardzo fajna kobieta. Mam nadzieję, że się odnajdzie!
Gosc
Gosc 21.10.2019, 17:59
Czy to pani Jola z figla ?
Kris
Kris 21.10.2019, 16:21
Niestety już znaleźli. Finał poszukiwań tragiczny.
gosc
gosc 21.10.2019, 12:15
Po bryka i wróci
Ja.
Ja. 21.10.2019, 11:46
Powiesiła sie...
:(
:( 21.10.2019, 12:40
Straszne
plik
plik 21.10.2019, 11:40
To żona tego z Gazety Gryfińskiej?

Pozostałe