Szukali jej dwa dni, znaleźli ciało. Na swoje życie targnęła się w ogrodzie

  • 21.10.2019, 20:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szukali jej dwa dni, znaleźli ciało. Na swoje życie targnęła się w ogrodzie
Z domu wyszła ok. godz. 14 w niedzielę 20 października. Już o godz. 20 grupa poszukiwawcza złożona z policjantów i strażaków rozpoczęła akcję. Działania przerwano dziś w nocy o godz. 2. Rano znowu je wznowiono. Ciało kobiety znaleziono w ogrodzie za domem. To tam 49-latka postanowiła odebrać sobie życie.

49-latka pochodziła z gminy Banie, ale ostatnio mieszkała w gminie Widuchowa. Miała pełnoletniego syna.

A miała wyjść tylko na spacer…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O.
O. 27.10.2019, 21:59
Wieczny odpoczynek raczJej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Staś
Staś 23.10.2019, 11:08
Ona nie mieszkała w Widuchowej tylko w kłodowie w gmina Widuchowa
Jola
Jola 22.10.2019, 23:10
Ile lat ona mieszkala w wuduchowej?
Pola
Pola 22.10.2019, 22:57
Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny 😢
Naczelnik OSP Krzywin
Naczelnik OSP Krzywin 22.10.2019, 21:15
Jestem mieszkańcem tej miejscowości i od samego początku do końca(jako strażak OSP Krzywin ale i jako mieszkaniec wraz z OSP Widuchowa i cywilami z Kłodowa,Żarczyna oraz Żelechowa) uczestniczyłem w akcji poszukiwawania osoby zaginionej.Proszę wszystkich beznadziejnie komentujących o powściągliwość.Nie znają oni sytuacji,okoliczności i procedur a najgłośniej krzyczą.W tak tragicznych okolicznościach należy złożyć rodzinie kondolencje zamiast pisać bzdury.Proszę o szacunek dla cierpiącej rodziny oraz dla zmarłej.
M.
M. 22.10.2019, 20:45
Bardzo, bardzo przykro! Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny.
Syn...
Syn... 22.10.2019, 20:09
Chociaż jedna osoba napisała normalny komentarz"Ania 22.10. Godz. 15:22
Ooooo
Ooooo 22.10.2019, 17:21
Szatana do kosciola wprowadzac w niektorych kosciolach to szatan stoi za oltarzem i wszyscy go sluchaja a samobojca tez czlowiek w tych niektorych komentarzach to tak jak by szatan sie odzywal.Katolicy a takie rzeczy pisza nie ona pierwsza i niestety nie ostatnia bo teraz mamy czasy depresji i niestety czesto sie to dzieje ale ludzie troche wspolczucia rodzina cierpi z bolu w tu teksty do kosciola nie wprowadzac bo jak szatan na cmentarz tez nie bo samobojca ludzie pomyslcie nie wiadomo co jeszcze w waszych rodzinach sie moze stac kazdy z nas moze byc kiedys w takiej sytuacji
Ania
Ania 22.10.2019, 15:22
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i syna.
Obst
Obst 22.10.2019, 15:20
Zamilczcie lufzie zeby nie byc zwierzakiem
gryfinianka
gryfinianka 22.10.2019, 11:55
szczere kondolencje dla syna i rodziny
Coo
Coo 22.10.2019, 09:41
Psia katolickie zwyczaje to co wedlog ciebie to co podplotem najlepiej pochowac ja tez jestem katolikiem ale kazdy ma prawo do godnego pochowku samobojcy to w wiekszosci ludzie chorzy a swoja droga to nie my ludzie jestesmy od sadzenia tylko Bog ja osadzi a teksty typu ze nie chowac na katolickim cmentarzu to tak chyba troche nie tak co moze zeszcze przyczepic plakietke tu lezy samobojca straszne to podejscie
Dymek
Dymek 22.10.2019, 08:35
Późna jesień - szaro, buro to i przypadków samobójstw będzie więcej. Nie wiadomo gdzie to zwrócić się po pomoc.
Dorota
Dorota 22.10.2019, 08:48
Weź nie strasz!
beznadziejna psiarnia
beznadziejna psiarnia 22.10.2019, 08:18
Duży ten ogród skoro zajęło im to dwa dni
WM
WM 22.10.2019, 08:49
Przecież zaczęli jak ciemno było, to nie tak łatwo. Idziesz po wskazówkach!
0 22.10.2019, 07:36
Duży ten ogród za domem, skoro tak długo szukali. Swoją drogą, egoizm to straszna rzecz. Nie myśli się o innych, o najbliższych, aby tylko sobie ulżyć.
Tak to wygląda
Tak to wygląda 22.10.2019, 13:35
Nie masz pojęcia jak straszną i nieuleczalną chorobą jest depresja.. więc nie pisz glupot. Wielu z tych chorych wolaloby mieć raka bo guza wytniesz i choc parę lat masz szans życia. Depresji nie da się wyciąć.
Terenia
Terenia 22.10.2019, 14:43
Przesadziłaś z tym porównaniem do raka. Depresja jest do wyleczenia. najlepiesze sa środki famakologigiczne stosowane z terapią psychologiczną.
Rakowiec
Rakowiec 22.10.2019, 16:41
Ciekawe Pytania:mieć raka czy depresję?żyć ze świadomością, że za parę miesięcy, lat rak pokona chorego? Myśli, że rak zabije, prowadzą do depresji. Każdy człowiek jest inny, każdy inaczej przechodzi chorobę. Leczenie chorego to nie tylko podawanie lekarstw. Pamiętacie o tym.
Gdzie logika ?
Gdzie logika ? 22.10.2019, 00:00
Udane poszukiwania ? Od domu i ogrodu to powinni zacząć to by wisielca znaleźli po 5 minutach.
Jaa
Jaa 21.10.2019, 23:06
Sonia nie no w takiej sytuacji to skladac gratulacje a nie kondolencje co to wogole za wpis a moze lepiej przemilczec
Jaa
Jaa 21.10.2019, 23:04
Ludzie to tragedia dla rodziny a wy piszecie ze drzewo trzeba sciac drzewo tragedi nie przezywa a rodzina tak te wpisy wasze sa straszne troche empati czasami lepiej cos przemyslec niz napisac byle co
Psia
Psia 22.10.2019, 00:02
Trzeba przestrzegać katolickich zwyczajów. I na cmentarzu z katolikami wisielca się nie chowa. Tylko Bóg może życie zabrać.
Beata
Beata 26.10.2019, 23:34
Poczekajmy zobaczymy czy jak ktoś się powiesi w twojwj rodzinie to samo napiszesz
Gość
Gość 22.10.2019, 14:56
Tymbardziej samobójców nie wprowadza się do kościoła to tak jakby szatan wprowadził
awruk
awruk 22.10.2019, 22:45
Co ty pieprzysz gościu Bóg jest miłosierny kocha nas takimi jakimi jesteśmy a szczególnie kocha ludzi pogubionych zranionych i chorych Własnie dla nich DRZWI KOŚCIOŁA są szeroka otwarte
Tak to wygląda
Tak to wygląda 22.10.2019, 13:38
Chyba by musieli specjalne cmentarze pod plotem dla księży porobić... . Bo to wśród nich najwięcej samobójców.
Sonia
Sonia 21.10.2019, 21:36
Nie wiadomo czy to składać kondolencje czy nie...
HOE
HOE 21.10.2019, 22:02
Powinno, każda śmierć jest smuta, tym bardziej, gdy nie widzisz pozytywów w życiu i cierpisz na depre to jedyną ucieczką w twojej głowie to samobójstwo
dont
dont 21.10.2019, 21:02
Mam nadzieję, że szybko sprawca zostanie złapany i właściwie ukarany.

Pozostałe