To jedyne takie miejsce na Górnym Tarasie. Niestety tonie w ciemnościach

  • 22.10.2019, 22:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To jedyne takie miejsce na Górnym Tarasie. Niestety tonie w ciemnościach fot. czytelniczka igryfino
Jest wtorek, godzina 18, na dworze 18 stopni Celsjusza. Na boisku przebywa w tej chwili ok. 20 dzieci. Niestety jest to bardzo niebezpieczne miejsce. Wszystko przez panujące ciemności - pisze do nas pani Ola z Górnego Tarasu w Gryfinie. I przesyła zdjęcia.

-A przecież można by zapalać światła w wyznaczonych godzinach. Wtedy byłoby to jedyne miejsce na Górnym Tarasie do zabaw, uprawiania sportu, czy po prostu spotkań i byłoby bezpiecznie - proponuje pani Ola.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Może im się dzisiaj uda naprawić te zaniedbania po wesołej stypie
Może im się dzisiaj uda naprawić te zaniedbania po wesołej stypie 25.10.2019, 14:35
Za to PUK od rana przepycha studzienki ściekowe i kanalizację przed blokiem starego Milera. Robią to już sześć godzin na dwa samochody na zmianę. Zdaje się, że i on nie wytrzymał i w końcu jest reakcja. W naszym bloku mieszka na szczęście kilku ludzi z PUK-u ciekawe co mają powiedzieć ci , którzy żyją w tym smrodzie od trzech, lat ?
Pawlo
Pawlo 24.10.2019, 13:28
A kaj to je przy szkole
Ciemnota u wladzy ciemnona na dołach. Ciemne lata.
Ciemnota u wladzy ciemnona na dołach. Ciemne lata. 23.10.2019, 12:12
Za czasów burmistrza Henryka Piłata nasza gmina otrzymała tytuł najlepiej oświetlonej gminy w Polsce. Czasy się zmieniają.
Ty
Ty 23.10.2019, 10:36
A nie mieszka tam w okolicy jakis radny, zeby wam to załatwił? Całe Gryfino jest ciemne, szczególnie zanim łaskawie włączą sie lampy. Ostatnio w ulewę żadna się nie świeciła, dopiero o 18.30! Się włączyły!
Sauron
Sauron 23.10.2019, 07:51
Jak by parada równości zboczencow tam sie zebrala to kotule z czarnym recznikiem by oswietlili jak trzeba
Knagulec
Knagulec 23.10.2019, 06:39
Idealnie miejsce zeby kogoś dojść i przegumować
Upadek
Upadek 23.10.2019, 00:07
Boiska należy zamykać na klucz przed dzieciakami i młodzieżą. Popieram tercet. Ta idea najlepiej jest realizowana na obiektach nadzorowanych przez OSiR czyli przy Sportowej ale na górce wcale nie gorzej.
hm
hm 23.10.2019, 09:11
Popieram również zakazy gry w piłkę na osiedlach! Nie będzie nam tu młodzież biegać i hałasować! Mają siedzieć w domach przed telewizorami! Precz z młodością!
Leon Napo
Leon Napo 23.10.2019, 08:08
Dzieciarnia wszystko niszczy! Ja to bym nawet szkoły przed nimi pozamykał!
nietoperz
nietoperz 22.10.2019, 23:56
Nikt tak wspaniale nie dba o sport czy gryfińską kulturę jak nasz Najwspanialszy dobrodziej Niketoński

Pozostałe