Dyrektorka dostała nagrodę kuratora

  • 23.10.2019, 08:45
  • Żródło: Gmina Stare Czarnowo
Dyrektorka dostała nagrodę kuratora
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dyrektor Zespołu Szkół w Kołbaczu Bogumiła Zawada, otrzymała nagrodę kuratora oświaty. Uroczystość odbyła się 11 października br. w Szczecinie.

W audytorium im. prof. Stanisława Skoczowskiego na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gospodarzem wydarzenia był Zachodniopomorski Kurator Oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza.

Uroczystość została zorganizowana dla nauczycieli ze Szczecina i Świnoujścia oraz z powiatów: pyrzyckiego, myśliborskiego, choszczeński, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, stargardzkiego, goleniowskiego, łobeskiego, polickiego i kamieńskiego. Nauczycielom i pracownikom oświaty szczególnie zasłużonym dla polskiej edukacji wręczono m.in. trzydzieści sześć nagród zachodniopomorskiego kuratora oświaty. W gronie tym znalazła się dyrektor Zespołu Szkół w Kołbaczu Bogumiła Zawada.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody zachodniopomorskiego kuratora oświaty dla dyrektor Bogumiły Zawady zwróciła się do Kuratora Oświaty w Szczecinie wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

- Nagroda kuratora oświaty przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej z uczniami. W tym elitarnym gronie nagrodzonych jest dyrektor naszej szkoły - podkreśliła wójt Marzena Grzywińska.

Źródło: Gmina Stare Czarnowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 31.10.2019, 07:54
Bardzo dobrze, że Pani Dyrektor została doceniona za swoje oddanie szkole. Przez wiele lat słyszeliśmy ile dla szkoły zrobiła. Przychodzę na zebrania ogólne z rodzicami i z przyjemnością słucham co pani dyrektor ma do powiedzenia. Wszystko jasno i rzeczowo jest powiedziane, co zostało zrobione, jakie są najbliższe plany, z czym jest problem w szkole. To jest poważne traktowanie rodziców, tego wcześniej nie było.
Obiektywny
Obiektywny 27.10.2019, 17:31
Gratulacje Pani Dyrektor, jest pani właściwą osobą na właściwym miejscu. Szkoła wygląda super, widać właściwe zarządzanie. Dziwię się, że nie wszyscy chcą to zauważyć, ale cóż czasami nienawiść zaślepia.
Absolwent
Absolwent 26.10.2019, 09:14
W nagrodę powinna dostać bilet - WILCZY BILET!
Do tego absolwenta
Do tego absolwenta 26.10.2019, 12:04
Dla ciebie Pani po pierwsze i trochę szacunku "absolwenciku" bo nawet nie masz pewnie wyższego wykształcenia.
Od kiedy młoda osoba wchodzi na takie portale, jesteś wielkim żartem "absolwenciku"
babcia
babcia 23.10.2019, 21:08
Pani dyrektor dba o szkołę jak żaden z dyrektorów. Aż miło wchodzić do budynku. Wszystko w należytym porządku, przyjaźnie urządzone pomieszczenia, a dzieci nawet najmłodsze bardzo dobrze się czują w szkole. Wiem, bo chodzę do szkoły po wnuczkę i obserwuje co się dzieje. Pamiętam szkolne korytarze jak chodziły moje dzieci do tej szkoły. Wiele pracy kobieta włożyła, aby szkoła była przyjazna. Nagroda jak najbardziej uzasadniona.
Kasa
Kasa 23.10.2019, 19:43
Gratuluję pani dyrektor,a ludzie nie mają czego zazdrościć,bo nagroda kuratora to tylko papierek bez pieniędzy.
Kuba
Kuba 23.10.2019, 20:46
Kasa masz błędne informacje. Sprawdź na stronie kuratorium,bo ja z ciekawości to zrobiłem. Coś ci nie pykło.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 23.10.2019, 16:08
Przyznana nagroda jest tylko konsekwencją tego wszystkiego dobrego, co dzieje się w szkole za kadencji nowej p. Dyrektor. Nagroda jak najbardziej zasłużona. Gratulacje i proszę trzymać tak dalej.
Karolajn
Karolajn 23.10.2019, 16:04
Tylko mogę pozazdrościć takiej nagrody! A jak się nie mylę to jest pierwsza taka nagroda dla dyrektora zespołu szkół w Kołbaczu! Jeszcze raz gratuluję!
Zosia
Zosia 23.10.2019, 13:38
Gratulacje, należało się za ciężką pracę.
Karolajna
Karolajna 23.10.2019, 16:05
Dokładnie Zosia, należało się
vel
vel 23.10.2019, 13:04
Pani wójt może jakieś uzasadnienie? o jakie konkretne działania chodzi?
Mysiapysia
Mysiapysia 23.10.2019, 16:08
Oooo chyba ktoś zazdrości, ohoho nie ładnie 😂
Zazdrość przemawia w komentarzach
Zazdrość przemawia w komentarzach 24.10.2019, 10:16
Masz rację mysiapysia ten człowiek o nicku vel, ewidentnie zazdrości. Jak dostała ta Pani nagrodę to znaczy że się należało. I już ktoś tu napisał że taka nagroda nie może być dana byle komu!
Brawo Pani Dyrektor!

Aaa ty Vel czytaj artykuł a nie nagłówki!

"Nagroda kuratora oświaty przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej z uczniami."
No ale to jeszcze trzeba umieć czytać ze zrozumieniem
PS: a po co ci uzasadnienie? A kim ty jesteś hahahah skoro Pani dostała tą nagrodę to się należało i kij ci w oko zazdrosniku.
Pozdrawiam!
Karolajna
Karolajna 24.10.2019, 10:26
idealnie napisane, brawo! polać tej osobie !
karaś
karaś 23.10.2019, 16:02
Sprawy koleżeńskie nie powinny być upubliczniane.
Do tego Karasia
Do tego Karasia 24.10.2019, 10:17
Zazdrosnicy i ryby głosu nie mają drogi "Karaś" hahahaha
Graszka
Graszka 23.10.2019, 20:56
To dyrektorka jest koleżanką kuratora oświaty ze Szczecina?
HaHa
HaHa 24.10.2019, 10:33
inteligencja poniżej zera Graszka, przestań zazdrościć i weź się za robotę to może i ty coś osiągniesz
Pozdrawiam dziubasku
Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy 24.10.2019, 07:48
Kuratora nie, ale Pani Wójt i to nawet psia psi
Obiektywny
Obiektywny 24.10.2019, 11:40
Pani wójt zgłosiła, bo niby kto miał zgłosić, a przyznaje nagrodę kurator i tyle w temacie.Gdyby nie miała zasług to samo zgłoszenie nic by nie wskórało.
Zosia
Zosia 23.10.2019, 12:26
Gratulacje, należało się za ciężką pracę.
żart
żart 23.10.2019, 12:06
Ciekawe jakie to osiągnięcia, kpina.
Do tego żartu
Do tego żartu 23.10.2019, 16:02
Żart to jesteś ty, takie nagrody nie są przyznawane byle komu! I trochę szacunku bo pewnie nie masz nawet wyższego wykształcenia!
Obiektywny
Obiektywny 23.10.2019, 15:58
Jak sama nazwa mówi jest to nagroda Kuratora Oświaty i skoro bezstronni ludzie ocenili prace dyrektorki i uznali, że zasługuje na nagrodę to nie rozumie twojego wpisu. Kpine to robisz z siebie pisząc taki komentarz. Może lepiej się znasz na pracy dyrektora niż kurator.
Kuba
Kuba 23.10.2019, 17:24
Prawda, zgadzam się w 100%
Giga
Giga 23.10.2019, 16:03
Racja!
zadowolona
zadowolona 23.10.2019, 10:23
Brawo! Brawo! Brawo!

Pozostałe