Mandaty za złe parkowanie koło banku

  • 23.10.2019, 16:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mandaty za złe parkowanie koło banku
Parkowanie na skrzyzowaniuulic 1 maja i Parkowej w Gryfinie trwa. Powoduje to zagrożenie róniez dla pieszych. Straż miejska wystawia mandaty.

A jak kierowcy nie ma to strazniczka zrobi zdjecie (tak jak na naszef fotografii) i sprawdzi do kogo należy pojazd.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ws58
ws58 25.10.2019, 17:33
A może wybudować nowe miejsca parkingowe???
Ja
Ja 25.10.2019, 07:45
Moze warto było by zerknąć ja parkuje się pod samym szpitalem, ostatnio ledwo co przeszełem z ciężarną żoną ,jakby mogli to barany wjechałyby do środka Debile.....
SA
SA 24.10.2019, 16:36
Ale po drugiej stronie ulicy, tez jest bank i zawsze dwa samochody stoja na chodniku pod samymi oknami, nie mozna przypiac rowera , i tam mandatow sie juz nie daje.
Życzliwa
Życzliwa 24.10.2019, 20:00
To jak zobaczycie ewentualnie jutro parkującego volkswagena passata to zadzwońcie ponsłużby to dostanie 300 zł mandatu i nie będzie już parkował tam
~były f.
~były f. 24.10.2019, 12:51
Kilkakrotnie zgłaszałem sprawę parkingu dla autobusów szkolnych na " górce " . Niby zakaz a w niedziele to stoi tyle " autobusów osobowych " że całe bloczki z mandatami by poszły . No cóż blisko są "kieckowi" .......
Grzesiek
Grzesiek 24.10.2019, 11:38
Straż Miejska nie ma co robić, więc zajmuje się takimi pierdołami. To nic że można było dawno wymalować farbą dodatkowe oznakowanie poziome i rozwiązać problem, ale jak widać, lepiej maskować problem niż go naprawić. Kierowca mandat dostanie, ale pojazd nadal stał będzie a więc i zagrożenia nie usuną. A jak widać problem wraca każdego dnia, więc wniosek jest jeden: póki płacą mandaty, damy im tam stać, a jak ktoś zginie, to zajmie się tym Policja. Taka logika.

Oczywiście że Straż miejska powinna zostać. Jest podział obowiązków, zakres wykonywania różnych czynności i Policja ma co robić i SM ma co robić. I nie mieszaj do tego człowieku jakiś swoich ścisków religijnych.
Dyl
Dyl 24.10.2019, 11:20
Nie można zlikwidować Straży Miejskiej, bo kto będzie asystował kiecmanom przy religijno-pseudo-patriotycznych imprezach watykańskich kolaborantów z PiS i PO ? to po pierwsze, po drugie:
Może by tak jakiś dziennikarz wziął udział któregoś dnia we wspólnym patrolu ze Strażą Miejską i opisał ich dzień pracy. Polskie katolackie kołtuństwo, widzi wady u wszystkich tylko nie u siebie. Jeżeli redaktor pisze , że żle zaparkowane pojazdy mają robione zdjęcia , a za szybą pozostawia się wezwanie do stawienia się do zapłacenia mandatu. to powinno wystarczyć. Parafianie obrzucają inwektywami każdego kto jest inny od niego, ma troszkę lepiej w życiu, jest zaniedbany , nie odnalazł sie w nowej katolickiej rzeczywistości III RP, jest niezaradny życiowo ,nosi mundur SM.To jest jest wręcz obrzydliwe. To nie Polacy ale ' polaczki'. Pospolite k...
Przyciśnijcie radnych miasta aby w końcu zainstalowano kamery w mieście, aby podgląd miał pomocnik dyżurnego Policji miał podgląd na gryfińskie ulice i w razie naruszania porządku mógł wysyłać patrol Policji czy SM na interwencję. Zamiast tracić pieniądze na dofinansowanie kościelnych imprez , budowę przykościelnych parkingów czy remonty kościołów,plebanii, niech burmistrzowie i radni zainwestują pieniądze podatników w coś, co przyniesie korzyść wszystkim mieszkańcom, a nie tylko pasożytom.
Jak kierowcy nagminnie parkują w centrum miasta na chodnikach blokując przejście pieszym, to trzeba tam postawić metalowe słupki tak, aby tego nie robili. Rozliczajcie radnych, burmistrzów ze swoich kadencji , a nie powtórnie wybieracie tych samych radnych-bezradnych.
Ciekaw jestem, czy na wyposażeniu Straży Miejskiej w Gryfinie są blokady kół ? Nie dajcie sobie wcisnąc ,że to wysokie koszta zakupu.
To najszybsze narzędzie które zdyscyplinuje kierowców.
https://szczecin.wyborcza.pl/s…


Anna
Anna 24.10.2019, 11:18
Radziłabym zainteresować się również ulicą Bałtycką. Kpina ze znaków w żywe oczy tam bije, auta stoją wszędzie, przejechanie ulicą to istny slalom i przez tyle lat absolutnie nikt się tym nie interesuje.
Jeny
Jeny 24.10.2019, 10:01
Jeny to jest strazniczka??
Mieszkaniec miasta cudów.
Mieszkaniec miasta cudów. 24.10.2019, 09:59
Banda nieudaczników nie nadających się do żadnej normalnej roboty.
Komentator sezonu
Komentator sezonu 24.10.2019, 09:23
uważam że każda kobieta powinna choć trochę o siebie zadbac. Nadwagę i przetłuszczone włosy widać nawet pod czapeczką....
August z mieszka
August z mieszka 24.10.2019, 08:54
Ta co została to jest akurat spoko . Mialem z nią do czynienia wlasnie na zakazie pod bankiem.dobrze że tej bladyny juz nie ma
Gryfino
Gryfino 24.10.2019, 11:17
Ta co została jest spoko? Człowieku o niej legendy chodzą, całe miasto beke z niej ciśnie, strażniczka Gryfina niespełniona
Ssiiwwyy
Ssiiwwyy 24.10.2019, 08:03
Tylko szkoda że jak się zapytałem straży miejskiej czemu łapią tu ludzi? a niech pojada sobie na bałtycka.... To Pana strażnika uraziło moje pytanie.. Opowiedział : proszę zgłosić zgłoszenie.. Bezczelność, śmieją się z nas jak mogą a nic nie robią.. Ile razy ludzie dzwonili tam? a czasem wg nie przyjeżdżali... olewają sytuacje. Kiedy zadzwoniłem że biega duży pies a ja ze swoim nie mogę wyjść z klatki... Pan przyjechał dosłownie za 45 min i sie mnie pyta gdzie ten pies ? :)
ŚMIECH A ZA RAZEM SMUTEK OLEWAJĄCE PODEJŚCIE..
Maja totalnie olewające podejście.. A pieniążki biorą... Zlikwidować ta straż miejską.... Zajmują miejsce biurowe , tracą paliwo..A nic do społeczeństwa nie wnoszą ... !!!!!!!! ;)
XYZ
XYZ 24.10.2019, 07:03
Zglosilam, ze samochod blokuje wjazd.Raz nie pojawili sie wcale, a innego dnia chcieli powtorzyc proceder ale sie uparłem i dzwonilem do skutku.Przyjechali. Ale co z tego? Podobno nic zrobic nie mogą.Ale nikt tu nie pisze o nich pozytywnie. Moze robia cos dobrego ?
Realny
Realny 23.10.2019, 23:55
Oni są tacy uroczy , codzienne mijam ich "patrole" i ten ich wyraz twarzy, jakby Chuck Norris oddał im odznakę. Brakuje im tylko konia bo kobyły są. Musicie pamiętać że jesteście dla nas a nie na odwrót, to my lożymy z podatków więc wypadało by chociaż zmienić twarz z " miasto należy do mnie" na " witajcie w czym możemy pomóc"
Proboszcz
Proboszcz 23.10.2019, 23:28
Zlikwidować Straż miejską , Urząd skarbowy, Zus i dać podwyżki nauczycielom ale tylko w przedszkolu bo w szkole się o pierd Ala ją i ciągle to samo robią jak na produkcji ruskich matrioszek.
Yhy
Yhy 23.10.2019, 22:08
Proszę, Krasińskiego przy domkach, zakaz zatrzymywania się, stoi ponad 10 aut. Codziennie.
Górne Sienkiewicza zawalone codziennie autami, i wez omijaj ten sznur zaparkowanych na drodze bo panstwu sie wjechać na posesje nie chce.
I tak codziennie.
Sąsiadka
Sąsiadka 23.10.2019, 23:22
Z twojego okna też słychać jak się wydzierasz mandat powinien być za awantury
Gośc
Gośc 23.10.2019, 22:04
Szkoda, ze nie reaguja jak auta parkuja na chodnikach i nie mozna z wozkiem przejsc, a w miejscu gdzie miejsc parkingowych jak na lekarstwo robią sobie z ludzi jaja bo inaczej tego nazwac nie mozna.... kilka razy w tygodniu woze mame do przychodni i czasem musze 15 minut jezdzic wokół parkingu (nawet tego platnego) zeby znalezc jakies miejsce...SM robi sobie jaja z ludzi... ale jakos dziure w budżecie trzeba zalatac...
podatnik
podatnik 23.10.2019, 21:20
zlikwidować straż miejską!!!!
memory
memory 23.10.2019, 21:09
Autorytet Straży Miejskiej w Gryfinie tak naprawde rozwalił... Mieczysław Sawaryn. To przecież on publicznie na sesji stwierdził, że SM nie jest potrzebna a jej likwidacja przyniosłaby budżetowi duże oszczędności.
Bieguś
Bieguś 23.10.2019, 23:21
I to jest niestety prawda. Niech strażnicy mają do niego pretensje.
Marcin
Marcin 23.10.2019, 20:48
I bardzo słusznie! Popieram w działaniach SM! Niektórzy to stają gdzie popadanie

Pozostałe