Potwór z Pomorskiej stanął przed sądem. Konkubina została nie tylko podpalona…

  • 23.10.2019, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potwór z Pomorskiej stanął przed sądem. Konkubina została nie tylko podpalona… Sędzia Izabela Kołodzińska Jordan odczytuje akt oskarżenia.
Dziś 23 października 2019 r. przed Sądem Rejonowym w Gryfinie ruszył proces 37-letniego gryfinianina, który ze względu na swoje brutalne zachowanie zwany jest potworem z Pomorskiej. Marcin S. odbywa karę za znęcanie się nad swoją konkubiną, wszczynanie awantur i bicie, a do tego umyślne uszkodzenie ciała pokrzywdzonej poprzez oblanie jej cieczą ropopochodną i podpalenie. Kiedy trafił za kratki, zaczął grozić swojej ofierze.

Do przemocy dochodziło w domu przy ul. Pomorskiej w Gryfinie. Oskarżony mieszkał niedaleko konkubiny i często ją odwiedzał. Jednak była to tzw. chora miłość. Od prawie roku miał ją bić i się nad nią znęcać. Gdy się upijał, a miało się to zdarzać często, to wtedy wszczynał awantury. Bywał wówczas agresywny wobec konkubiny, używał wobec pokrzywdzonej siły fizycznej, bił ją pięściami, kopał po całym ciele. To powodowało obrażenia ciała.

Kulminacja sadystycznych działań nastąpiła 6 kwietnia 2017 r. Wtedy to pijany Marcin S. przyszedł do 40-latki i wylał na jej nogi substancję ropopochodną. Następnie podpalił! Gdy widział, że kobieta płonie. to zaczął gasić.

Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/22622,oblal-ja-benzyna-i-podpalil

Zastraszona kobieta nie zgłosiła sprawy organom ścigania. Powiedziała jednak o zdarzeniu koleżance. Ta dopiero zawiadomiła policję. 40-latka funkcjonariuszom powiedziała, że doznała poparzeń ponieważ… wylała sobie na nogi gorącą herbatę! Policjanci nie dali takim wyjaśnieniom wiary i wszczęli procedurę. Wtedy dowiedzieli się o zachowaniach konkubenta. Ten został aresztowany.

Okazało się też, że Marcin S. przebywał na warunkowym zwolnieniu z zakładu karnego...

...Znowu trafił do więzienia. Stamtąd wysyłał groźby do swojej ofiary. Była konkubina czuje się zastraszana...

Dziś sędzia Izabela Kołodzińska-Jordan odczytała akt oskarżenia dotyczący wysyłania przez oskarżonego gróźb karalnych. Marcin S. nie przyznaje się do winy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 26.10.2019, 14:29
Zwyrodnialec siedzi na Kaszubskiej i niezle się kamufluje za darmo żre trzy posiłki dziennie dwa dania na obiad plus kompot leży i tyje a my wszyscy na to łożymy
niesamowite
niesamowite 29.10.2019, 21:36
Zazdrościsz mu bycia więźniem????
Luj
Luj 01.11.2019, 11:17
Czego parówie zazdrościc
feministka
feministka 26.10.2019, 08:24
Nic mnie tak nie bioli jak zastraszona przez samca kobieta!
Hausner
Hausner 25.10.2019, 14:41
Ulki czupiradło synek kryminalista Maciuś siedzi w *** i nadal grozi co za zwyrodnialec patologiczny
Wyrwikufel
Wyrwikufel 24.10.2019, 16:38
Miejmy nadzieje ze dostanie maksymalny wyrok to mu sie po prostu należy takich zwyrodnialców trzeba izolować na długie lata od społeczeństwa
normalnie
normalnie 24.10.2019, 16:28
Ta sędzina sie nie nadaje !!! powinni ją wyrzucić z roboty Nie potrafi być sprawiedliwa
Cześć i czołem
Cześć i czołem 24.10.2019, 16:48
O rodzina się udziela widać
normalnie
normalnie 25.10.2019, 18:16
Nie jestem z rodziny , jest niesprawiedliwa i wszystko w temacie Dotyczy innych spraw!!!!
Bogdan
Bogdan 24.10.2019, 16:43
"normalnie" Wlasnie ze ta sedzina jest sprawiedliwa babka a ty japa
normalnie
normalnie 25.10.2019, 18:15
Nie jest sprawiedliwa i nie jestem z rodziny debilu !!!
leb
leb 26.10.2019, 09:10
Jestes jestes debilko to widac
ciota z PIS-U JAK JAREK ZAWSZE DZIEWICA
ciota z PIS-U JAK JAREK ZAWSZE DZIEWICA 24.10.2019, 14:03
dajcie go sauronowi on go wykorzysta
Za***i mi składaka i uciekli na bosaka
Za***i mi składaka i uciekli na bosaka 24.10.2019, 16:19
W paszczu i ruru w paszczu dwadziestia zloty a w ruru trydiesci w zopu sorok
do dyla
do dyla 24.10.2019, 14:54
ze jestes pederasta to nie ma sie czego wstydzic, a ze nie akceptujesz wlasnego ciala do druga strona medalu..nie dowartosciowany zbok
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 24.10.2019, 16:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauron
Sauron 24.10.2019, 18:24
Dylu to stary cfelz pod gryfinskiej wsi jak i wy reszta cipp mozecie jedynie obciagac wzajemnie stare konfutury
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 25.10.2019, 18:20
Dylu ma dla ciebie ***
Pindol
Pindol 25.10.2019, 14:32
Sauron ***
Srakieta ci w jape
Srakieta ci w jape 24.10.2019, 16:53
A ja zapodam soczystą kolbe w śmietanie
Knagulec
Knagulec 24.10.2019, 16:57
Moge się dołączyć chętnie zakorzenie ssaka prującego sie do Dyla 
Bocian bez szkity
Bocian bez szkity 24.10.2019, 16:22
Kurwiłeb skórzany
Jasiek Zalewa
Jasiek Zalewa 24.10.2019, 15:06
Ksiądz i takiego słownictwa używa, jak ci nie wstyd katobolszewiku ? Przypomnij sobie Dekalog.
RUDE
RUDE 24.10.2019, 16:33
Jasiek Zalewa ***
Na rowerze bez siodełka hauhauhau
Na rowerze bez siodełka hauhauhau 24.10.2019, 12:28
Pajda pajda ach ta pajda pajda pajda
Cyna
Cyna 24.10.2019, 11:07
Wszystko dzięki narkotykom. Ćpuny mają zdewastowane mózgi, że posuwają się do wszelkich przestępstw. Kradzieże, pobicia, napady czy morderstwa w środowisku ćpunów to codzienność. Dlatego z tymi degeneratami należy walczyć intensywnie i zdecydowanie. Każdego ćpuna czy dilera zgłaszać do organów ścigania.
Knagulec
Knagulec 24.10.2019, 11:23
I tu sie z tobą zgadzam
Sauron
Sauron 24.10.2019, 11:20
Prawda to jak z alkoholikami jedni napadaja a nastepni nie
proste
proste 24.10.2019, 11:09
To niech nie ćpają!
czuby się przyciagaja jak magnes
czuby się przyciagaja jak magnes 24.10.2019, 10:35
swój swojego zawsze znajdzie może razem lubili mocniejsze doznania a po prochach i wódzie odwaliło i w igraszkach poszli trochę za daleko
Irena
Irena 24.10.2019, 11:09
Polanie benzyną i podpalenie nazywasz igraszkami? Rozum ci odebrało?
jak w piekle  taki z piekła rodem
jak w piekle taki z piekła rodem 24.10.2019, 14:00
to był ognisty sex
Karolina
Karolina 25.10.2019, 13:26
Uważaj na słowa bo o mojej mamie piszesz
moze lubi być poniżana
moze lubi być poniżana 26.10.2019, 09:11
twoja mama lubi kryminalistów że z nimi sie zadaje
BOGDAN Sven
BOGDAN Sven 24.10.2019, 16:25
Nawet zaje....ł zwyrol dekoder Polsatu i wtykał w jelito grube
Sauron
Sauron 24.10.2019, 10:11
Zadych zasad nie ma kryminalista w kryminalne co zneca sie nad rodzina to zwykly ***l.
Dyl
Dyl 24.10.2019, 11:35
Jakie zasady, co ty bredzisz ?
Pisdzielątko chciało chyba napisać, że takicy przestępcy w kryminale mają przejeb...
sauron
sauron 24.10.2019, 12:13
teczowy zboczencu jak siedziales na ochronkach to juz twoja sprawa jestes zwykla *** do dymania
***
*** 24.10.2019, 11:24
I tylko dojechać zwyrola i ochronki
Sauronn
Sauronn 24.10.2019, 10:03
To teczowe brutalne pociagi seksualizmu posiada to jest ateista zasady czerwonej zarazy.
-
- 24.10.2019, 08:39
Łobuz kocha mocniej, widocznie coś ją pociągało w takim typie.
Ślimak w skorupie
Ślimak w skorupie 24.10.2019, 08:14
To Maciuś? ćpunek kudłatej larwy
Kajfus
Kajfus 24.10.2019, 02:35
A mialem go pod cela na Kaszubach kto wiedział ze to ta par......
Git
Git 24.10.2019, 16:46
Kajfus fama leci
sprawiedliwość
sprawiedliwość 24.10.2019, 00:35
Jeśli jest niedostosowany do społeczeństwa, a nawet mu zagraża, więc musi być odizolowany. Nie ma innego wyjścia.
Napoleon
Napoleon 24.10.2019, 00:29
Wyspowiada się i odpuszczone mu będą winy jego!
Luj
Luj 24.10.2019, 08:06
No wypowiada się u mnie w koju kusza nabita non stop z wielką końcówką
Patriota
Patriota 23.10.2019, 23:55
Może i zbój ale katolik.
Chrześcijanin
Chrześcijanin 23.10.2019, 23:58
No a kobieta ma być posłuszna mężczyźnie. Tako prawi Biblia i kościół. To dobry człowiek tylko baba była zła.
Sauron
Sauron 24.10.2019, 10:07
Blizej mu do muzulmanskich lub lewicowych poglądów niszczenie ludzkosci i wiele wiele innych zasad ktore popiera czerwona zaraza, strzykawki......
Marzi
Marzi 23.10.2019, 23:53
Ten Zwyrodnialec to zwykły ćpun i zlodziej wszystko oddał za dragi aż mu tryby wyleciały matka jak nie chciala dac mu kasy na fete to dostawała po pysku i siedziała cichutko chowajac sie, nie raz ja poturbował i uciekała z meliny na kopach a teraz mamusia jeżdzi i paczki robi ćpunowi nie raz widziałam ja po Aresztem tylko czekac az wyjdzie i bedzie przekopka
Karo
Karo 23.10.2019, 23:17
Gdzie jest Bóg gdy dokonuje się takich bezeczeństw?
Sauron
Sauron 24.10.2019, 10:33
On wyrzekl sie Boga wiec go nie mial. Jego bóg to strzykawka i biala mewa to zwykly bez boznik...... Zaraza
Karola
Karola 24.10.2019, 09:10
Uważacie co piszcie bo ta pokzywdzona to moja mama
Kurwiłeb skórzany
Kurwiłeb skórzany 24.10.2019, 16:28
Skad wiesz ze to ona takich wiecej niestety
giga
giga 23.10.2019, 23:22
Stary Testament o tym mówi. pewno w momencie zbrodni zasłania twarz i odchodzi.
Syriusz
Syriusz 23.10.2019, 22:58
Może sam był w dzieciństwie bity. Agresja rodzi agresję!

Pozostałe