Takie są ceny paliw w Gryfinie i okolicy

  • 23.10.2019, 23:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Takie są ceny paliw w Gryfinie i okolicy Na tej stacji paliw w Gryfinie przy ul. Łużyckiej jest najtańszy w Gryfinie - jednocześnie - gaz, olej napędowy i paliwo 95-oktanowe.
Paliwo ostatnio nieco potaniało. Sprawdziliśmy jak kształtują się ceny na największych stacjach paliw w Gryfinie i Widuchowej. Z naszego rekonesansu wynika, że najtańsze paliwo 95-oktanowe jest na stacjach POLMAX na ul. Pomorskiej, Promax koło pogotowia i HIL-GAZ na Łużyckiej. Najtańszy olej napędowy kupimy na HIL GAZie oraz w Promax-ie i An-Marze. HIL-GAZ na ul. Łużyckiej oferuje najtańszy gaz.

Porównywarka cen

Stacja                          95              98                 ON                       LPG

POLMAX                    4,89              -                  4,99                      1,99

Intermarche                4,92            5,39              4,93                      1,99

ORLEN                      4,92            5,25               4,93                        -

PROMAX                   4,89             -                   4,89

HIL-GAZ                    4,89             -                   4,89                      1,89

Moya                         4,92            5,25               4,93                      1,99

An-Mar                       4,91                                 4,83

Widuchowa                4,92           5,13               4,93                      2,01

(Orlen)

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krótko
krótko 25.10.2019, 21:27
Jangaz przestań sie kompromitować, miej trochę godności.
Emi
Emi 25.10.2019, 18:17
Nie tankować na PO MAX zatankowałem i bardzo zalowalem, to był diesel. Auto mi gasło zaraz po ruszeniu zanim się dobrze rozgrzał ale nie będę czekał 10 minut gdzie normalnie to trwa max 2-3 minuty i można było jechać. Gdy tankuje np na Orlenie, Moya, anmar itd nigdy nie miałem takich objawów. Nigdy więcej! Po zatankowaniu na normalnej stacji problem znikł.
olej
olej 25.10.2019, 20:04
Jak masz gruchota to ci zadne paliwo nie pomoże.
Qwetty
Qwetty 24.10.2019, 21:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ponton
ponton 24.10.2019, 20:22
Czyli najtaniej jest jednak na Hil gaz
Aser
Aser 24.10.2019, 19:09
Najlepsza stacja jest na Orlenie bo paliwo pewne. Ja na pipi duwach nie tankuje bo si boję o silnik.
klient
klient 24.10.2019, 19:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Girl
Girl 24.10.2019, 18:39
(...)
To nie jest niejsce na reklamę. Komentarz usunięty.
administrator
xxx
xxx 24.10.2019, 19:42
Na jaką reklamę?? Przecież napisałem ceny takie jakie są na stacji, jeśli ktoś nie umie nas zauważyć sprawdzając ceny!!!
hah
hah 24.10.2019, 20:22
Widocznie cie nie lubi An :)))))
Zenek
Zenek 24.10.2019, 15:48
I tak zapomnieli dodać stacji AN-MAR znawcy stacji paliwowej w Gryfinie. Jak widać dobrze znają się porażka.
Stały klient
Stały klient 24.10.2019, 18:36
Najlepsza stacja w Gryfinie to AN-MAR. Miła obsługa no i paliwo dobrej jakości. Nie ważne jak wygląda, ważne jakie paliwo. Polecam
Łukasz
Łukasz 24.10.2019, 19:12
Co to za stacja skoro nie ma u was paliwa z dodatkowymi oktanami ani gazu?
AnMar
AnMar 25.10.2019, 20:45
Nie mamy gazu i innych paliw ponieważ stacja nie ma możliwości rozbudowy. Od 10lat w sprzedaży są tylko podstawowe paliwa On i Pb95. Przez 10lat ani jeden klient nie reklamowal jakości naszego paliwa. 'Polecam" tankowac w okresie zimowym "szlachetne paliwa" na renomowanych stacjach efekt gwarantowany.
kierowca bombowca
kierowca bombowca 24.10.2019, 16:18
Nie dziwię się. Stacja na zadupiu jak w jakimś PGR, bałbym się tam tankować.
AnMar
AnMar 25.10.2019, 21:22
Masz rację to jeszcze wolny kraj , kazdy może tankowac gdzie chce to jego pieniadze i wola. Nie sądzę żeby ktokolwiek zajmujacy się handlem paliw w Gryfinie i okolicy miał złe paliwa , każdemu zależy na jakości. Takie małe stacje jak w PGR są zdane same na siebie i własne finansowanie dlatego często odbiegają estetyką itp od sieciowek.
baryłka
baryłka 24.10.2019, 09:59
Poniżej 5 zł to nie tak źle. Zwłaszcza po wyborach! A sie oawiaółem!
XXL
XXL 24.10.2019, 09:42
A po wyborach to paliwo może być i po 7 zł.
Któż to powiedział lata temu ?
Paweł
Paweł 24.10.2019, 14:56
Jeszcze prezydenckie.
Czytelnik
Czytelnik 24.10.2019, 12:00
Donaldinio.
Dziękujemy!
Dziękujemy! 24.10.2019, 08:18
Niskie ceny paliw zawdzięczamy wyłącznie staraniom Pana Nikotyńskiego
Mytrs
Mytrs 24.10.2019, 06:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

centuś
centuś 24.10.2019, 01:31
W sumie ceny zbliżone.
ot co
ot co 24.10.2019, 10:00
Bo w hurcie ta sama cena.
merc
merc 24.10.2019, 00:49
a stacja AN-MAR ? tam zawsze najtaniej
audio
audio 24.10.2019, 01:27
Nieprawda, poza tym napisali, że wymieniają duże stacje.
kierowca bombowca
kierowca bombowca 24.10.2019, 16:19
Małych nie powinni wcale uwzględniać bo nie wiadomo skąd mają paliwo.
seta
seta 24.10.2019, 00:31
U mnie ani nie drożeje ani nie tanieje paliwo: zawsze tankuję za stówę!
pięćdziesiątak
pięćdziesiątak 24.10.2019, 11:49
ja taniej, zawsze za 50zł

Pozostałe