Koniec bitwy o schody

  • 29.10.2019, 15:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koniec bitwy o schody
Pechowe schody prowadzące na dworzec kolejowy i do przejścia podziemnego na Górny Taras w Gryfinie zmienią swoje oblicze. Rozpoczął się ich remont. Dziś przejście było zagrodzone.

Ostatnio o stanie schodów pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33107,czekaja-az-ktos-zlamie-noge

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 09.11.2019, 18:37
Najpierw Stargard i Police, jak starczy pieniędzy to się pomyśli o Gryfinie. Nadciągający kryzys i olewajce temat władze Gryfina , źle wróżą przebudowie stacji kolejowej w Gryfinie oraz wszystkim przystankom na trasie do Szczecina. Stargard to nawet wizualizacje ma.
https://gs24.pl/na-dworcu-w-st…
Ale o co chodzi ... ?
Ale o co chodzi ... ? 30.10.2019, 22:35
Schody z fafli łazienkowych nadal nieczynne. Kilkadziesiąt tysięcy przechodni dziennie chodzi po jezdni. Oznakowania nie ma.
przykład idzie z UMiG
przykład idzie z UMiG 30.10.2019, 22:37
Bo wzięli tempo leniwego tercetu!
Dyl
Dyl 30.10.2019, 13:48
Prośba do redakcji iGryfino aby zagłębiła się w temacie i dostarczyła jakiś konkretnych informacji w zwiazku z artykułem w Kurierze Szczecińskim.
Data publikacji: 2019-10-28 15:37
Kurier Szczeciński donosi, że:
Ruszyła budowa węzłów przesiadkowych Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej, która gotowa ma być jako całość w czerwcu 2022 roku, wchodzi w etap realizacji. Prawie gotowe są już projekty przystanków i węzłów przesiadkowych nie tylko w Szczecinie, ale i na terenie tzw. miast satelickich wchodzących w obszar szczecińskiej aglomeracji. Trwa ich uzgadnianie z PKP PLK. W Gryfinie zaczęła się już przebudowa części przyszłego węzła przesiadkowego, czyli ul. Kolejowej. W przyszłym roku rozpoczną się prace, których celem jest generalna przebudowa okolic stacji kolejowej, w tym ulic Sprzymierzonych oraz 1 Maja. ..........
< Jest jakaś wizualizacja tej przebudowy ? tak żeby władze, radni, oraz mieszkańcy powiatu miasta i gminy Gryfino mogli się odnieść do tego projektu oraz zgłosić ewentualne poprawki i oczekiwania ? Później będzie za późno na protesty. Czy w ogóle ktoś ze Starostwa oraz UMiG pilotuje ten temat ?


Jaki pan taki kram
Jaki pan taki kram 30.10.2019, 22:37
Jutro na sesji Sawaryn zdejmuje z budżetu na bieżący rok wszystkie inwestycje związane z SKM i jeszcze kilka innych.
leń patentowy
leń patentowy 30.10.2019, 22:42
do jaki pan... A po co chłop będzie się przemęczać?!
Ruina to ich wizja
Ruina to ich wizja 30.10.2019, 14:15
Wizualizacja i koncepcja jest i to od czasów Piłata a konkretnie od 2013 r. Tyle, że niewiele z tego zostało. W innych gminach program zrealizowano i zamknięto . Tylko w Gryfinie wszystko leży. Nie będzie kładki nad torami, schodów ruchomych, dworca PKS, nowego przystanku kolejowego Osiedle Południe skorelowanego drogami z ul. Armii Krajowej i Łużycką nie będzie obiecanki cacanki parkingowca, schodów ruchomych i renowacji przystanku PKP Dolna Odra itd. Niedawno jechałem pociągiem do Zielonej Góry. Rzuciło mi się w oczy, że od Pacholąt do Zielonej Góry wszystkie przystanki i perony są nowe. O co chodzi panie Seweryn ? Pan jest we władzach ( zarządzie) SOM ?!!!
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 30.10.2019, 22:40
Tercet zaniedbał sprawy i to sprawa Gryfina a konkretnie Sawaryna. Jak jutro uchwalą zmiany w budżecie to będzie to wina radnych. W stosownym czasie Sawaryn i Nikotyński i Miler im to przypomną
dokładnie
dokładnie 30.10.2019, 15:16
To sprawa Szczecina, anie Gryfina. Tercet zaniedbał sprawy.
Dyl
Dyl 30.10.2019, 18:28
Dlaczego to ma być sprawa Szczecina a nie Gryfina ?
srutu tutu i srututelki
srutu tutu i srututelki 30.10.2019, 19:14
Bo Szczecin ma gospodarza....
Pikuś
Pikuś 30.10.2019, 04:44
Może i będzie na sesji o zmianie budżetu, ale w drugą stronę. Burmistrz szykuje kolejne podwyżki podatków jeszcze w tym roku żeby w następnym dołożyć kolejne. Tym razem dostaniemy 50%+ do nieruchomości i transportu. No i tak dobrze stoi gmina z finansami że chce władza kredyty zaciągać. Teraz są na etapie zastraszania radnych. Radny Para się nie patyczkuje.... Pani Hołub, niech się Pani nie da!
???
??? 30.10.2019, 07:21
Ale podwyżki tylko dla mieszkańców gorszej kategorii - tych starszych?
Bo nowi mają w nosie i bez płacenia podatków buduje im się drogi koło chałup z... podatków płaconych przez innych?
Srutututu - stanowisko oficjalne srutu tutu gminy.
Srutututu - stanowisko oficjalne srutu tutu gminy. 30.10.2019, 00:24
Budżet zmieniamy i wycofujemy inwestycje bo srutututu. Jestem w zarządzie SOM i srutututu.
bączek
bączek 30.10.2019, 01:13
Okey lenie!
Babcia Zosia
Babcia Zosia 29.10.2019, 19:48
Może Miler pokaże jak zjechać na wózku inwalidzkim po tych schodach? Albo chociaż dziecięcy wózek w te i z powrotem niech wciągnie.
Babcia Barabara
Babcia Barabara 29.10.2019, 21:32
Zjeżdżać możesz sobie zboku
Poręcz będzie z niespodzianką na końcu ? Lubie sobie czasem ślizgiem zjechać.
Minella Min..a
Minella Min..a 30.10.2019, 22:43
Basia ! Wiem, że to lubisz. Wszystkie dziewczynki to lubią.
mały może więcej
mały może więcej 29.10.2019, 21:02
Miler porusza się samochodem i parkuje za szlabanem.
ochłap po 5 latach
ochłap po 5 latach 29.10.2019, 21:10
Chcą wrobić radnych w zdjęcie większości inwestycji, które Sawaryn sam wpisał do budżetu, żeby potem dostać pozytywną opinię o realizacji budżetu (taki myg adwokata - ciekawe, czy radni dadzą się złapać) to muszą rzucić ochłap w postaci jakiejkolwiek "inwestycji"....
tercetowa filozofia
tercetowa filozofia 29.10.2019, 21:22
Sawaryn to nieudacznik czego przykładem jest realizacja budżetu. Czy się siedzi czy się lezy pensjja i tak się należy.
proste
proste 29.10.2019, 21:29
Nie było ani żadnej katastrofy, klęski żywiołowej - Sawaryn sam przyniósł radzie projekt na rok 2019 - jak radni nie są wołowate d..py, to nie pozwolą się wmanewrować.
Niech realizuje ILE POTRAFI do końca roku 2019 a potem niech zda sprawozdanie.

I niech wytłumaczy, dlaczego nie potrafił zrealizować budżetu, który sam konstruował?
Pikuś
Pikuś 30.10.2019, 04:47
Przecież to nie on szykował ten budżet. Nikitynski mu gotowca przyniósł. W urzędzie wiedzą kto rządzi w gminie
Pracownik
Pracownik 30.10.2019, 21:15
Nie nazwałabym tego rządzeniem. To tragikomedia. Tak złego zarządzania nigdy nie było.
diagnoza
diagnoza 30.10.2019, 07:22
Srutu tutu i srututelki....
dla nich trudne
dla nich trudne 29.10.2019, 21:33
A jednak! Katastrofą to jest bumistrzowanie przez Sawaryna.
nie do wiary....
nie do wiary.... 29.10.2019, 18:36
Może ktoś z rodziny tercetu zarył twarzą w bruk na tych schodach? Bo tyle lat byli głusi na coraz gorszy stan tych schodów aż tu nagle - ni z tego, ni z owego?
A wiózł go Sawaryn
A wiózł go Sawaryn 29.10.2019, 19:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pikuś
Pikuś 29.10.2019, 18:29
Czy w tym urzędzie naprawdę nie mają wyobraźni??? Przecież te schody w zimie będą śliskie w CH....j. I jeszcze ten podjazd dla wózków.... Postawią tam kogoś z liną asekuracyjną? Radni weźcie się w końcu do pracy i przestańcie się bawić w składanie petycji. Panie Urbański, głosowałem na Pana, jako przewodniczący komisji rewizyjnej na co Pan czeka? Na cud że ta hala będzie ukończona w terminie? To są publiczne pieniądze! Nie robiąc nic przykładacie rękę do tego marnotrawstwa! Wstyd!
policja diluje ha ha ha
policja diluje ha ha ha 29.10.2019, 18:46
bo oni cpają towar z bloku policyjnego tego na 11 listopada 56 ha ha ah a
policyjna cioto  ja mam informacje wprost ze wsi   ha ha ah ah
policyjna cioto ja mam informacje wprost ze wsi ha ha ah ah 29.10.2019, 18:19
narkomańskie cioty z bartkowa wiem dla kogo robicie ha ha ah ah ta ciota z policji myśli ze coś ugra ha ah ah ah chyba se mózg z hojem na łeb pozamieniał ha ha ha ah ah
Hajlo
Hajlo 29.10.2019, 18:02
Dlaczego te schody są do góry ? Mój dziadek jest rodowitym mieszkańcem tych ziem i opowiadał , że kiedyś te schody prowadziły z góry na dół, a teraz są pod górę. A i kiedyś zgubił tam portfel który nie był jego
Dyl
Dyl 29.10.2019, 16:49
Wreszcie ruszyły długooczekiwane prace. Będą cuda na kiju.
https://kurier.pl/ekurier/szcz…
KUMASZ BU HA HA
KUMASZ BU HA HA 29.10.2019, 17:49
Ajwaj-CHcWD
arni i warszawka cioty  narkomani z policji ha ha ha ah
arni i warszawka cioty narkomani z policji ha ha ha ah 29.10.2019, 18:29
czekam tylko jak sie wychylicie cioty ha ha ha ah to pozamioatamy ten wsz burdelik gryfiński ha ha ha ah
Pogromca
Pogromca 29.10.2019, 19:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

warszawka i inne cioty ha ha ah ah
warszawka i inne cioty ha ha ah ah 29.10.2019, 18:07
pakujecie se te proch w dopę z tym h z ukrainy czy tylko udajecie ha ha ah ah
cioty z p[olicji ha ha ah ah
cioty z p[olicji ha ha ah ah 29.10.2019, 18:05
ten pedzio z gardna jeszcze w policji ha ha ha ah czy dalej się dymacie w wełtyniu ha ha ah ah
lance tylko wychlap mnietkowi ha ha ah ah
lance tylko wychlap mnietkowi ha ha ah ah 29.10.2019, 17:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wracamy w czasy wczesnego Gomółki.
Wracamy w czasy wczesnego Gomółki. 29.10.2019, 16:33
To drugi etap budowy SKM w Gryfinie. Po zrobieniu pierwszego peronu robią obiecane schody na Górny Taras. Podobno będą ruchome. Czyli Rozpadną się po zrobieniu . I to by było na tyle z SKM w Gryfinie. Czyżby przepadło 20 milionów złotych ? Pamiętajcie radni, że pojutrze na sesji Sawaryn proponuje zmianę uchwały budżetowej i rezygnuje z 6 największych inwestycji zaplanowanych na ten rok no i jeszcze sala gimnastyczna (murowana buda w centrum miasta) jest opóźniona prawie o rok a może cztery lata - zależy jak liczyć. Miała być w listopadzie gotowa, ano i nie jest a - końca nie widać, końca nie widać nie widać tra lalalalalala lala la.. Ciekawe ile na dzisiaj wynosi koszt budowy i ile jest aneksów. Zastraszeni radni nawet o salę w budowie pod bokiem urzędu nie śmią pytać. Za to jak zdejmą wszystkie inwestycje to Sawaryn będzie za kilka miesięcy mógł dostać pozytywną opinię RIO i absolutorium bo jak nic nie zrobi to w końcu zgodnie z uchwałą podsuniętą radnym na czwartkową sesję.
Beka
Beka 29.10.2019, 17:57
Schody ruchome to znaczy z plasteliny ?
A nie można zrobić wyższych stopni ? Moja babcia i tak bierze po dwa na raz, jak schodzi do skacze z torbami .
Ach ten tercet .....
Ach ten tercet ..... 29.10.2019, 16:38
Przyglądałem się tej partaninie. Rozpadnie się po miesiącu. Co oni w tych łazienkowych kaflach zakochani ?
To tylko czasówkaj
To tylko czasówkaj 29.10.2019, 16:31
Będzie centeum przesiadkowe, winda i kolejka górska krzesełkowa.
budowlaniec
budowlaniec 29.10.2019, 15:46
po zime wszystko i tak odpanie jak zawsze
wdzięczna
wdzięczna 29.10.2019, 15:39
PKP dziękujemy!

Pozostałe