Mają plan złupienia mieszkańców podatkami - ostrzega radny

  • 30.10.2019, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mają plan złupienia mieszkańców podatkami - ostrzega radny
-Jak złupić mieszkańców podatkami? - takie zadanie dostaniemy od tercetu na najbliższą sesję. Zamiast wziąć się za oszczędzanie, zlikwidować przerost zatrudnienia, wyciągają ręce po pieniądze podatników - uważa jeden z radnych Rady Miejskiej w Gryfinie.

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie radni będą debatować nad często maksymalnymi  lub prawie maksymalnymi stawkami podatków na przyszły rok. 

Propozycje władz Gryfina zwiększenia podatków można obejrzeć w tabelkach w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lokis
Lokis 12.11.2019, 16:43
Niebościński musi odejść!
Na 100 % ja.
Na 100 % ja. 05.11.2019, 17:06
Przywalili z grubej rury. Część firm transportowych zmieni siedziby.
psychopatyczne schorzenie?
psychopatyczne schorzenie? 02.11.2019, 11:58
Szósty rok rządzi Sawaryn a niektórzy jakby w świecie równoległym żyją, w którym za gminę odpowiada nadal nieżyjący już od 2 lat poprzedni burmistrz...

Patologia i zwyrodnienie.
Akurat dzisiaj w Dzień Zadusznych....
Ja
Ja 02.11.2019, 11:38
Za ile kupil kolega Portugalczyk od Pilata lasek za Laguna, teraz chce 6 baniek i jeszcze do tego drzewa powycinal...?
Jaki wyrok zapadl za angielskie drogi?
Co z Bagnami od Nyczow?
strzał w stopę sawaryniarza....
strzał w stopę sawaryniarza.... 02.11.2019, 11:56
Fajnie, że w szóstym roku rządów Sawaryna nie ma ani wyroku, ani tercet nie potrafił rozwiązać sprawy. A co z pieczarkarnią żołnierza Sawaryna?
Pani skarbica powinna ujawnić o ile r/r wzrosły dochody z PIT.
Pani skarbica powinna ujawnić o ile r/r wzrosły dochody z PIT. 01.11.2019, 00:16
Radni akceptują wycofanie się z inwestycji. To najgorszy burmistrz i rada po wojnie. Pięć lat i nie wybudowali ani jednego mieszkania i tak będzie kolejne pięć lat. SKM od pięciu lat tylko wizualizacje w gazecie prowadzącej działalność biurową i rezygnacja z położenia kanalizacji Łużyckiej to odsunięcie remontu o kolejne pięć lat. Ci sobie nie poradzili. Za trudne dla nich. Wstrzymali spłatę kredytu a na lokatach 10 milionów a hala - stodoła opóźniona o rok. Zrobili nam schody koło dworca. Przyglądałem się tej fusze. Jak uruchomią to one się rozpadną dlatego mówią, że to schody ruchome. Ot i SKM gotowy.
Diana
Diana 31.10.2019, 20:11
Nasza gmina jest bogata patrzac na bip umig w liczbie pracowników i wydziałów, noi oczywiście w liczbie straznikow, niedlugo bedziemy jak w Warszawie
kuksaniec
kuksaniec 31.10.2019, 19:28
I trzepnęli mieszkańców po kieszeniach!
Gumofilc
Gumofilc 31.10.2019, 08:54
Trzy knagi
Do fotki
Do fotki 31.10.2019, 08:36
A ten łysy co taki nieśmiały?
mina tego obok:):):)
mina tego obok:):):) 31.10.2019, 19:16
a gdzie on ma ręce?
!
! 01.11.2019, 00:06
Pod biurkiem.
usmiech go zdradza
usmiech go zdradza 31.10.2019, 19:22
Tez taki zadowolony jak sobie dobrze robi!
przestroga
przestroga 30.10.2019, 23:59
Jak się radni dadzą oszukać, że "trzeba usunąć z budżetu, żeby wpisać do następnego" to będą głupcami.
Nie muszą. Budżet w zeszłym roku uchwalili w połowie grudnia a w styczniu zmieniali.
Jak burmistrz pokaże realizację tegorocznego budżetu na początku stycznia - radni zawsze mogą zmienić budżet na 2020 rok wpisując w styczniu inwestycje, których nie wykonał burmistrz w roku 2019 (mimo że sam przedstawiał budżet jako "autorski i świetny").

Ale wtedy burmistrz się narobi (bo będzie musiał przygotować zmianę), naje wstydu (bo pokaże ile zrealizowano w tym roku i będzie musiał uzasadniać zmiany).

Jak radni pokażą mądrość, to może wreszcie adwokackie sztuczki się skończą a zacznie rzeczowa praca?
apel do radnych! ważne!
apel do radnych! ważne! 30.10.2019, 23:29
W żadnym wypadku nie uchwalajcie zmian w budżecie. Niech na koniec roku wyjdzie prawdziwy obraz gminy i niewykonanie budżetu w 60 procentach. Nie bierzcie na siebie odpowiedzialności za nieróbstwo burmistrza
nieudacznicy
nieudacznicy 30.10.2019, 23:26
Czy ta ekipa nie potrafi niczego innego poza podnoszeniem podatków i opłat. Piąty rok rządów i trzecia podwyżka. Srednio co półtora roku podnoszą podatki i opłaty. Zmniejszyć zatrudnienie, zoptymalizować wydatki i znajdą się oszczędności. Takich rad udzielał Seweryn poprzednikowi. Dlaczego sam tego nie stosuje? Czy skarbnik potrafi tylko dodawać?
gość
gość 30.10.2019, 23:24
"zlikwidować przerost zatrudnienia"??? to jeszcze poezja cz już ... głupota. Winszuję sformułowania.
do gość
do gość 31.10.2019, 08:34
Rżniesz uczonego,czy wykształconego?? Głupota twoja. Przecież wiadomo o co kaman
przed odejściem
przed odejściem 31.10.2019, 08:41
Jak to Nikotyński!
widzę i opisuję:)
widzę i opisuję:) 30.10.2019, 23:19
Podpis pod zdjęciem: 1. do czego to służy?
2. Zabierz te ręce!
3. Fajnie jest być tym, no.... aha burmistrzem....
Dobrze poinformowany 123,abc
Dobrze poinformowany 123,abc 30.10.2019, 22:50
Miler ten od inwestycji musi odejść za stanowisko wicka dla PiS. Inaczej muchy zajmą miejsce Srutututu w PGE. Czy to plotki ? Kto poprowadzi te inwestycje tak jak Miler ?

Jutro w Gryfinie Srutututu zaproponuje rezygnację z inwestycji w budżecie . To nowa autorska wersja budżetu Srutututu.. Tak trzeba mówi Seweryn bo srutu tutu*. To ma mu zapewnić w przyszłości absolutorium - bo nie będzie niewykonanych inwestycji. Te niewykonane zadania, usuną jutro - jak co roku pod koniec roku.. A 10 miesięcy temu Srutututu zapewniał panią Magdę P. by głosowała za budżetem bez czytania bo jest najlepszy i autorski. Za kilka miesięcy Srutututu powie, że to ona usuwała te zadania inwestycyjne i absolutorium mu się należy i będzie miał rację. Głupota radnych jest nieograniczona niczym. To jest sprawdzian radnych. Czy PiS jest GIS, czy Magda wierzy Srutututu itd. Radni boją się Srutututu i Nikotyńskiego to myk im się uda. Bo to pierwszy raz ich kiwają ?
* Srutu tutu - nie chciało się nam, nie mamy czasu na pracę, jesteśmy lenie, jesteśmy nieudolni i wiele, wiele innych znaczeń albo wszystkie razem.

radni nie dajcie się upupić!!!
radni nie dajcie się upupić!!! 30.10.2019, 23:22
Jeśli radni d..upy to zniosą z budżetu inwestycje, budżet będzie wykonany (bo przecież radni znieśli inwestycje) i potem "smutno mi" będzie warczał - sami radni głosowali.
Nie wiem, dlaczego w listopadzie mają zmieniać budżet.
Przecież niedługo uchwalają nowy?
A pieniędzy i tak nie wykorzystają na nic innego przez listopad i grudzień?
Radni nie są od rozgrzeszania nieróbstwa i leni. GISIOR
Radni nie są od rozgrzeszania nieróbstwa i leni. GISIOR 30.10.2019, 22:24
Będę głosował przeciw Sawarynowym uchwałom. Tej o podniesieniu stawek podatku od środków transportu. Tej o podniesieniu stawek podatku od nieruchomości i tej o zmianie uchwały budżetowej przez rezygnację z inwestycji.
pytanie....
pytanie.... 30.10.2019, 21:37
Mnieciu,co za spojrzenie zalotne, to tak do autora tej fotki ?
GDZIE JESTEŚ O PRAWY I SPRAWIEDLIWY NIE WSPOMNĘ O BRACIE U TEGO PAJACA…
GDZIE JESTEŚ O PRAWY I SPRAWIEDLIWY NIE WSPOMNĘ O BRACIE U TEGO PAJACA POLINU JEDRKA PODPISZ HA HA AH 30.10.2019, 21:11
teraz bedzie chwila prawdy w tym burdelu gryfińskim ha ha ah te wydrukowane cioty i tak zagłosyją jak oficer prowadzący karze ha ha ah ps gdzie jest mucha ha ha ah ah spec od wszystkiego DO NIEDAWNA HA HA AH
foto
foto 30.10.2019, 21:09
Sawaryn jaki zadowolony ze uknuł plan złupienia :))))))
Wyborca
Wyborca 30.10.2019, 21:18
Bardzo wymowne zdjęcie...
ach ach
ach ach 30.10.2019, 22:40
Bo to wypisz wymaluj plan na sesję: ten z mikrofonem będzie palił głupa, wójt wszechwiedzący, a Mietek śmieje się w twarz!
rycerz siuę bawi mikrofonem   w dopę se go wsadz ha ha ah  kndonie
rycerz siuę bawi mikrofonem w dopę se go wsadz ha ha ah kndonie 30.10.2019, 20:43
ja was *** złupię ha ha ahu je wy gryfińskie niech te kondony zwolnione z podatków wyrównają to co ukradli ha ha ha

Pozostałe