Wpadła z narkotykami niedaleko cmentarza

  • 31.10.2019, 18:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadła z narkotykami niedaleko cmentarza
-Nasi policjanci podczas realizacji interwencji ujawnili, że 21-letnia mieszkanka powiatu gryfińskiego posiada przy sobie środki odurzające. Miała przy sobie 2,12 grama amfetaminy - mówi Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 29 października 2019 r. przy ulicy Cmentarnej w Trzcińsku-Zdroju.

Sprawą zajmuje się Komisariat Policji w Chojnie. Sprawa zostanie przekazana do sądu.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, kobieci grozić może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

*** me
*** me 07.11.2019, 22:49
Brechtam z Polski, bo tak debilne kampanie antynarkotykowe robią.. zamiast wrzucać do celi, lepiej pomóc. Żyjemy w czasach, gdzie psychika czasami siada.
Kempkussse
Kempkussse 06.11.2019, 19:16
Ciocia Andzela co jej glowa wkoncu bedzie pod moja pacha ja sprzedala pozdrawiam kempkuś
kijk
kijk 02.11.2019, 00:47
Ćpanie na cmentarzu? Kompletny upadek obyczajów. Wręcz zdziczenie!
co?
co? 02.11.2019, 01:13
A może i dilerka na cmentarzu?!
mundurowy
mundurowy 02.11.2019, 17:01
Ilość narkotyku może wskazywać na handel lub zapasy. To zależy czy miała przy sobie kasę.
Xxx
Xxx 01.11.2019, 21:47
Jaka pani policjant??
Megi
Megi 01.11.2019, 18:24
Pytam, czy ci co handlują śmiercią zostali zapuszkowani czy nadal interes kwitnie bo nie rozumiem ktoś to gdzieś i od kogoś nabył i taki diler zagraża naszym dzieciom bardzo się boję bo to fatalne czasy dla młodzieży pełne pułapek i pseudoprzyjaciół
wakal
wakal 01.11.2019, 17:15
aglabaglalala
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 01.11.2019, 11:20
Wracała od Andzeliki
Rekin
Rekin 01.11.2019, 11:05
Cyna to pała wygląda mi na pedała
ej!
ej! 01.11.2019, 11:18
Przecież to kobieta! Pani policjant!
Cyna
Cyna 01.11.2019, 10:52
21 letnia narkomanka i dilerka gangsterka aresztowana. Teraz sąd powinien wydać wyrok 10 lat więzienia dla ćpunki. Jeszcze osoby z jej otoczenia powinno się porządnie przesłuchać i przebadać na obecność narkotyków. Środowisko narkomanów musi być zwalczane intensywnie.
Dead inside,
Dead inside, 07.11.2019, 22:44
A może lepszym sposobem jest pomóc takim ludziom? Niż wrzucać do paki? Oni już mają więcej problemów na głowie.
Rena
Rena 01.11.2019, 08:46
Nasi Policjanci??? Chyba z Chojny skoro w Trzcinsku zatrzymana. Oj slabo panie rzeczniku
funkcyjny
funkcyjny 01.11.2019, 09:34
Przecież to wszystko podlega pod Komendę Powiatową Policji w Gryfinie i Komendanta Powiatowego. Aby się wypowiedzieć yt w tym temacie trzeba znać strukturę Policji.
Ha
Ha 01.11.2019, 06:50
Wyłapać wszystkich!!!!!!
Nie mów do mnie andrzej
Nie mów do mnie andrzej 01.11.2019, 09:57
Dla mnie jestes moherem z okna który tylko kabluje , nie
Pozdrawiam
Takikapitalizm a USA  przedstawia nowe trendy.
Takikapitalizm a USA przedstawia nowe trendy. 31.10.2019, 23:59
Po 3 godzinach transportu, roastawiania i sprzedawania kwiatów każdy potrzebuje wzmocnienia. Jak to yuppie.
torba
torba 31.10.2019, 22:23
11 działek amfy
Ree
Ree 31.10.2019, 19:53
Nikola
łowca ciot
łowca ciot 31.10.2019, 19:46
A to ciota
??
?? 01.11.2019, 12:48
Czyja ciotka? Klotka?
Pogromca
Pogromca 31.10.2019, 19:28
Z baraków szła od Andzeliki
proste
proste 31.10.2019, 19:03
dziady chodzili palić i jeść a współczesna dziadówa ćpać.

Pozostałe