Jechał 186 km/h. Mandat był słony

  • 02.11.2019, 13:55
  • KWP Szczecin
Jechał 186 km/h. Mandat był słony
Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pędzącym Lexus-em. Mężczyzna dozwoloną prędkość przekroczył prawie o 100 km/h.

Policjanci działający w grupie „SPEED” bez ustanku realizują zadania, do których zostali powołani, dbając tym samym o bezpieczeństwo osób podróżujących po szczecineckich drogach. Tym razem mundurowi w Wierzchowie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Lexus, którego kierujący na 90 km/h poruszał się z prędkością 186 km/h.

37-letni mieszkaniec Koszalina został przez funkcjonariuszy ukarany wysokim mandatem oraz 10 pkt.

KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fabryka mu tyle dała
fabryka mu tyle dała 07.11.2019, 09:30
Jechał tak szybko bo mógł!
$
$ 05.11.2019, 08:32
Wysoki mandat, czyli min. 10.000 zł?
Driver
Driver 03.11.2019, 11:59
Hee surowy to będzie ją k dostanie 20.000 zł lub więcej to skłoni do myślenia hasaa
Jakub
Jakub 03.11.2019, 05:34
Ci idioci i idiotki nie boją się kar pieniężnych , płacą i sieją śmierć na drogach dalej.
Bahs
Bahs 02.11.2019, 18:25
Po co piszecie takie glupoty ze zostal ukarany srogim mandatem gdsie to raptem 500 zl bo to najwyzszy mandat za predkosc nie piszcie takich glupot !!!mam nadzieje tylko ze nowy rzad i premier zajmie sie surowym karaniem za predkosc i lamanie przepisow przez kierowcow i polacy zaczba jezdzic tak jak jada na wycieczke za granice i przepisowo bo co bo sie boja ich kar ktorw sa prawdziwe tyle w temacie
pikacz
pikacz 03.11.2019, 12:17
A skad wiesz, ze 500 zł dostał mandatu? Policjantem jesteś?
ajajwaj
ajajwaj 02.11.2019, 18:13
knagulec w tej prędkości wór obciąga
Knagulec
Knagulec 02.11.2019, 20:02
Knagulcowi w tej predkosci possiesz dzbanie
kogo to obchodzi?
kogo to obchodzi? 02.11.2019, 18:04
Jakiś facet sto kilometrów od Gryfina zapłacił mandat :-)
epokowe wydarzenie
epokowe wydarzenie 02.11.2019, 19:08
To niesamowite bo w Gryfinie nikt nigdy nie zapłacił takiego mandatu
koniecznie
koniecznie 02.11.2019, 16:55
Dzbanowi powinni zabrac prawo jazdy za taką niebezpieczną jazdę!
Pindol
Pindol 02.11.2019, 20:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kutrone
Kutrone 02.11.2019, 14:08
Jak on ma taki samochód to mandat najwyższy to dla niego pestka.
dobry pomysł
dobry pomysł 02.11.2019, 14:18