Wiceburmistrz odwołana. Sekretarz wybrana

  • 03.11.2019, 20:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiceburmistrz odwołana. Sekretarz wybrana
Zakończyła się procedura naboru na stanowisko sekretarza gminy Trzcińsko-Zdrój. Na to stanowisko zatrudniona zostanie Aneta Dziedzic - kierowniczka Referatu Obsługi Oświaty w Urzędzie Miejskim w Moryniu. Taką informację podał 31 października 2019 r. burmistrz Trzcińska-Zdroju Bartłomiej Wróbel.

Na stanowisko sekretarza kandydowały trzy osoby. Jedna z nich wycofała się z dalszego toku postępowania. Natomiast dwie - Aneta Dziedzic i Małgorzata Gabryś-Portkowska (pracuje w Urzędzie Miejskim w Cedyni) zakwalifikowane zostały do drugiego etapu - rozmowy kwalifikacyjnej zaplanowanej na 30 października br.

Jak czytamy w uzasadnieniu wyboru na stanowisko sekretarza, Aneta Dziedzic posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę merytoryczną gwarantującą należyte wykonywanie powierzonych zadań i doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.

To nie konice zmian kadrowych w Urzędzie Miejskim. Bartłomiej Wróbel odwołał Barbarę Ignaczak ze stanowiska zastępcy burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój ze skutkiem na dzień 30 listopada 2019 r. Odwołanie jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy o pracę. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ania
Ania 05.11.2019, 08:32
Aneta ty sie jeszcze dobrze zastanów byś tam nie utoneła razem z tym tonącym okrętem
wujek dobra rada
wujek dobra rada 05.11.2019, 08:51
Uważaj na miejscowych trolli!
mngo
mngo 04.11.2019, 20:47
Madra kobieta to w biurze dużo ogarnie.
7
7 04.11.2019, 23:08
Mądra kobieta to tu nie przyjdzie.
też złośliwa
też złośliwa 05.11.2019, 01:25
Nie sądź po sobie!
Kasia
Kasia 04.11.2019, 20:09
Wròbel nie głupi nie wystarczy poparcie Sekretrz Gabryni i nie wybrał Margot
Jacek
Jacek 04.11.2019, 14:14
Teraz czas na roszady w TCK, zaraz Marcina tam wcisną bo umowa na UM się kończy to trzeba gdzieś wcisnąć trzcińskiego " Kurskiego "
Yetus
Yetus 04.11.2019, 12:06
Z tego co słychać to wróbel długo nie poćwierka szykują się referenda w Cedyni i Trzcińsku bo co co oni wyprawiają to głowa mała tylko swojaków zatrudniają koleżki kolezaneczki pogonią ich ludzie bo to co wyprawiają to nie mieści się w głowie tylko fundują ludziom podwyżki a jakiś idiota wymyślił by za śmieci płacić od ilości zużytej wody Cedynia tylko jakieś głupie ścieżki rowerowe budują pomniki rozbierać by ludziom mydlić oczy głupotami
Haja
Haja 04.11.2019, 15:05
Referendum bo Portkowskiej nie powiodło sie w konkursie?! Na głowę upadłeś?
Karolina
Karolina 04.11.2019, 11:39
Wice jest w TCK zatrudniona, a na czas objęcia stanowiska z-cy burmistrza przebywała w TCK na urlopie bezpłatnym. Chyba wróci do pracy w TCK, to logiczne.
Karol
Karol 04.11.2019, 12:26
A jeśli się mylisz? I ta pani nie jest tam zatrudniona i nie jest na urlopie? Logika jest jedna. A TCK od czerwca ma zmienić funkcjonowanie. Troszkę daleko jak na objęcie stanowiska dyrektora, a co wówczas z panem M. Czy nie sprawdza się w roli dyrektora? A co z panią B , która tak się stara o ciekawe zajęcia w swojej placówce? Rozpowiadasz niesprawdzone wiadomości.
kocur
kocur 04.11.2019, 09:31
A kiedy w Mieszkowicach odwołają kotke?
kociara
kociara 04.11.2019, 09:38
Jak się już wymiauczy.
moje służby informują
moje służby informują 04.11.2019, 09:01
Według mojej najlepszej wiedzy Nikotański musi zostać!
bies
bies 04.11.2019, 09:39
Niech zostanie do ostatecznego rozliczenia przez służby.
o fotce
o fotce 04.11.2019, 01:00
Symboliczne zdjęcie: wyjście z cienia....
Tywa
Tywa 04.11.2019, 00:51
Rewolucja w Urzędzie i TCK!
Karolina
Karolina 04.11.2019, 12:04
Jaka rewolucja, z-ca wraca do TCK gdzie jest zatrudniona, a na czas pełnienia funkcji z-cy burmistrza była na urlopie bezpłatnym.
gigs
gigs 03.11.2019, 21:51
Gdyby miała ścieżkę awansu w Moryniu nie musiałby się przenosić.
jozi z bazi
jozi z bazi 03.11.2019, 21:59
W Moryniu okret tonie to trzeba uciekac.....
bicol
bicol 03.11.2019, 21:46
Oj będzie się działo.
pogłoska
pogłoska 03.11.2019, 21:32
Czy to prawda, że pani wice idzie na dyrektora TCK?

Pozostałe