Podatki wyższe o 1,8 proc.

  • 04.11.2019, 13:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podatki wyższe o 1,8 proc. Marek Kuriata, skarbnik gminy Moryń przedstawia wysokość poszczególnych stawek podatków.
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Moryniu ustalono wysokość podatków na 2020 r. Ogólnie podatki wzrosną o 1,8 procent.

Dokładne dane dotyczące przyszłorocznych podatków zamieściliśmy w fotogalerii. Mamy tu  fragmenty dwóch uchwał, kótre przeszły dziś na sesji jednogłosnie (14 radnych za)..

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

poborcy podatkowi
poborcy podatkowi 05.11.2019, 15:04
jednogłośnie za wzrostem podatków!!! takie nr to tylko w Moryniu! księgowy chyba zadowolony?
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 05.11.2019, 15:43
Taki wzrost to jak obniżka.
Precz z nieudolnymi
Precz z nieudolnymi 04.11.2019, 17:58
Sawaryn musi odejść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grzesiek
Grzesiek 04.11.2019, 17:36
Rosną podatki bo miasto traci kasę z powodu braku zainteresowania inwestorów. W efekcie będą doić tak długo aż młodzi pouciekają, a wtedy nawet Biedronka i Lidl nie dadzą rady. Zamiast podnosić podatki, skupili by się na ożywieniu gospodarki w samym mieście. Atrakcyjność miasta obecnie jest zerowa.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.11.2019, 17:13
w gryfinie wprowadza podatek klimatyczny dla mieszkańców ha ha ah taki mamy tu ku rwa klimat ah ah ah jak w jeruzalem kupa opcji politycznych a wszyscy z jednej parafii ha ha ah WSZYSCY SA TEJ SAMEJ OPCJI POLITYCZNEJ KIEDY CHODZI O PIENIADZE HA HA AH O JA PIR DOLE W moryniu tez wprowadzili podatek dla tzw NOWO OSIEDLEŃCÓW HA HA AH https://bip.gryfino.pl/UMGryfi… MACIE TAKIE CUDO U SIEBIE HA HA AH
precz z drożyzną
precz z drożyzną 04.11.2019, 15:31
Po biedny Moryniu widać że Niketoński musi odejść!
Gryfinianin
Gryfinianin 04.11.2019, 15:19
Bo w Gryfinie są sami zlodeje a nie radni za niedługo to będzie się płacić podatek od guwna tak że dużo *** nie będzie można
beczkowóz
beczkowóz 04.11.2019, 15:48
Tak, tak opłaty za wywóz nieczystości też wzrosną!
Dora
Dora 04.11.2019, 15:11
Uwzględniajac inflację, to podatki w sumie będą niższe. Nie to co w Gryfinie gdzie wiele stawek jest na maksa!
licznik
licznik 04.11.2019, 15:06
Po zdjęciach to ja tu nie widzę 2 radnych!
no
no 04.11.2019, 15:01
Nie to co w Gryfinie dowalili.
nn
nn 04.11.2019, 15:41
...a gryfińscy "wspaniali " radni przyklepali .... dziękujemy wam i nie zapomnimy

Pozostałe