Dom Kultury musi zmienić elewację

  • 06.11.2019, 07:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dom Kultury musi zmienić elewację
Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach głosami radnych po 10 latach zmienia nazwę. Na ostatniej sesji Rady Gminy w Baniach postanowiono, że będzie nazywał się Dom Kultury w Baniach. Instytucji tej nadano też nowy statut.

Trzeba teraz pieniądze nie tylko na zmianę elewacji z napisem, ale i na nowy szyld.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kibic
kibic 09.11.2019, 19:44
ani wojt ani nowa dyrektor nie sa super
Zadowolona
Zadowolona 07.11.2019, 13:18
Mamy wreszcie super wójta
emerson 23
emerson 23 06.11.2019, 12:06
może zamiast błahostkami typu zmiany nazw czas zająć się tirami pędzącymi przez Banie, walącym się budynkiem przy przedszkolu lub planowaną podwyżką opłat za śmieci - tutaj jest pole do działania, mieszkańcy byliby bardziej niż ze zmiany tej nazwy zadowoleni z opanowania problemu psich odchodów, mnóstwa gnijących liści i zbyt małej ilości śmietników w centrum naszej miejscowości
GDK w ruinie
GDK w ruinie 07.11.2019, 11:06
Niebotyński musi odejść!
ZGR
ZGR 06.11.2019, 10:56
W końcu! Nie będzie to jakiś dziwny twór. Ilu mieszkańców gminy potrafiło powtórzyc skrót, nie mówiąc o jego rozwinięciu. MCTKiS - przerost formy nad treścią. Wystarczy nowy szyld i wszystko będzie zakryte.
emerson 23
emerson 23 06.11.2019, 12:17
Jestem przekonana że ważniejsze od nazwy jest to czy nowa pani dyr będzie potrafiła swoimi działaniami i pomysłami przyciągnąc tam dzieci, młodzież i dorosłych, w procesie starania się o przywrócenie praw miejskich poprzednia nazwa była jednak bardziej trafiona, bardziej prestiżowa a to w ulotce p.wójta warunek wymieniony w pierwszym punkcie - PRESTIŻ
zgr
zgr 06.11.2019, 12:50
Poprzednia nazwa była nieadekwatna do działalnosci tego miejsca. Przymiotnik 'międzynarodowe' zupelnie na wyrost. Centrum turystyki i sportu? Właśnie tylko z nazwy. O prestiżu miejsca nie swiadczy nazwa, a jego działania. A i nowa dyrektor daje sie poznać jako osoba z inicjatywą i zapałem do pracy.
elewacja też do wymiany
elewacja też do wymiany 06.11.2019, 09:57
A GDK musi zmienić dyrektora!
Basta
Basta 06.11.2019, 10:35
GDK ma wspaniałą dyrektor i zastępczynię. I zamilcz.
Pini
Pini 06.11.2019, 08:48
Panie Augustyniak, od samego mieszania herbata nie staje się słodsza!
ja
ja 06.11.2019, 21:28
co wy chcecie od pana Augustyniaka ja uważam że jest dobrym wójtem a wy nawet szans mu nie chcecie dać co za naród

Pozostałe