Ukradł paliwo. W pościg za złodziejem ruszyli właściciel stacji i policja [Mamy zdjęcia!]

  • 06.11.2019, 17:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ukradł paliwo. W pościg za złodziejem ruszyli właściciel stacji i policja [Mamy zdjęcia!]
-Wszystko rozegrało się jak w jakimś westernie! Na stację podjechał młody mężczyzna, zatankował do pełna i... z piskiem opon odjechał. No to ja w samochód i za nim! - opowiada nam właściciel stacji paliw. - Całe szczęście, że pomógł mi sąsiad. On swoim autem, ja swoim i zablokowaliśmy gościa. Jak zobaczył, że dalej nie pojedzie, rzucił się do ucieczki na piechotę! - relacjonuje dalej przedsiębiorca.

Właściciel stacji natychmiast powiadomił policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Uciekiniera złapali w pobliżu miejskiego kąpieliska. Wsadzili go do radiowozu i przywieźli na okradzioną stację.

Tam w obecności policjantów złodziej musiał... przeprosić właściciela stacji.

Potem przez mundurowych mężczyzna został eskortowany na komisariat policji.

Do kradzieży oleju napędowego doszło dzisiaj 6 listopada 2019 r. około godz. 15 na stacji paliw w Cedyni.

 

Informację podajemy jako pierwsi i jako jedyni posiadamy zdjęcia z akcji.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

I tak wode lejo
I tak wode lejo 08.11.2019, 18:43
A ja kiedyś zapomniałem zapłacić i pojechałem dobrze , że mi się po chwili przypomniało bo chociaż jestem miejscowy to nie wiadomo czy na pały by nie zadzwonili
ciekawa
ciekawa 08.11.2019, 09:56
Ile zapłacił mandatu?
gdyby głupota miała skrzydła
gdyby głupota miała skrzydła 07.11.2019, 09:06
Młody dzban nie wie że po samochodzie i tak by go znaleźli?
diesel
diesel 07.11.2019, 07:11
Przecież to Twingo nie występowało z dieslem, miało tylko silniki benzynowe: 1149 i 1239 cm3, więc w kanistry brał?
ropa
ropa 07.11.2019, 09:06
Przeciez to mało istotny szczegół. Kogo interesuje co ci się wydaje?
Asils
Asils 07.11.2019, 15:32
A to nie przypadkiem Fiesta?
połupka na złodziei
połupka na złodziei 07.11.2019, 00:44
Wprowadzic dystrybutory uruchamiane przy kasach.Zaplacisz za odpowiednia ilosc paliwa tyle dystrybutor wyda
Sasza
Sasza 07.11.2019, 00:49
Tak jest w Rosji, najpierw płacisz a potem wydane jest tyle paliwa za ile zapłaciłeś.Jak kupisz za dużo twoja strata bo zwrotów nie ma!
Zgr
Zgr 07.11.2019, 15:15
Toz to nie Rosja 🙁 Tylko Polska 🙂I takie zeczy się zdążają 🙂
Knagulec
Knagulec 06.11.2019, 23:27
Przegumować łba skórzanego podpiętowo
hej
hej 06.11.2019, 22:34
Teraz taki manewr nazywać się będzie: " tankowanie na dzbana"
niestety
niestety 06.11.2019, 22:32
Nie pierwszy on i nie ostatni.
adwokackie sztuczki
adwokackie sztuczki 06.11.2019, 22:11
Dobry adwokat go z tego wyciągnie! Powie że ma chorobe Alzheimera lub coś tam coś tam i pójdzie do domu!
coma cirka
coma cirka 06.11.2019, 22:09
Nie wiem ile dokładnie zatankował, ale prawdopodobnie kierowcy złodziejowi będzie grozić kara od 6 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
szarża
szarża 06.11.2019, 22:07
Jeżeli ceny paliw w Gryfinie będą tak drastycznie wyższe od cen w innych rejonach województwa to "zapominanie" o zapłacie może być nie przypadkowe ale stanie się regułą. Złodziejskie stacje należy traktować po złodziejsku.
Przegiełeś
Przegiełeś 06.11.2019, 21:56
Do Andżeja przecholowałeś nie będziesz obrażał wszystkich mieszkańców Cedyni że wszyscy to pokusy i złodzieje czekaj finału namierzenie cię nie będzie trudne odszczekasz to przed sądem
:)))
:))) 06.11.2019, 22:04
Sam do siebie piszesz dzbanie?
Sara
Sara 06.11.2019, 20:34
Odwagą wykazał sie właściciel, to było niebezpieczne
papiak
papiak 06.11.2019, 19:39
B. rzadko są zdjęcia złodzieja na gorącym uczynku, chyba ze z monitoringu.
Cedynia
Cedynia 06.11.2019, 19:17
"Do kradzieży oleju napędowego doszło dzisiaj"
Patrzac na auto ktorym jechał złodziej nie mozliwe zeby wlał tam rope ,w tym aucie tylko silniki benzybowe występują.
Dzban z gangu Olsena
Dzban z gangu Olsena 06.11.2019, 19:59
Skoro wlał olej napędowy do benzyniaka to nic dziwnego że nie dał rady uciec ;-)
ja tam nie wiem
ja tam nie wiem 06.11.2019, 19:39
Na dystrybutorze był niezapłacony Diesel!
Andżej
Andżej 06.11.2019, 19:08
Potwierdziła się stara prawda że w Cedyni są sami złodzieje krętacze i pijusy
giedek
giedek 06.11.2019, 19:37
Akurat złodziej nie był z Cedyni. Może stąd co ty?
Żenada
Żenada 06.11.2019, 19:21
I małoletnie p*** policja patrzy patrzy i udaje. Dojdzie do tragedii będzie płacz i gadanie.
właściciel stacji z Gryfina
właściciel stacji z Gryfina 06.11.2019, 18:31
Żeby ze złodziejstwem walczyć trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Brawo strażnicy zachodu z Cedyni!
pyt
pyt 06.11.2019, 18:28
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Pindol
Pindol 06.11.2019, 23:26
U mnie w łóżku
Miśu
Miśu 07.11.2019, 20:01
Matka leżała z tyłu?
niewierny Tomasz
niewierny Tomasz 06.11.2019, 18:14
A fotograf czekał aż dzban odjedzie i zrobi mu zdjęcie? Podejrzane!
Wood
Wood 06.11.2019, 18:13
Dziki zachód!

Pozostałe