Nie działają światła na skrzyżowaniu - skarży się czytelniczka

  • 07.11.2019, 12:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie działają światła na skrzyżowaniu - skarży się czytelniczka
Droga redakcjo, myślę, że to ważne i warto to wyjaśnić. Na ul. Krasińskiego przy byłym gimnazjum ciągle jest zepsuta sygnalizacja świetlna. Sytuacja ta trwa już kilka miesięcy. Światła działają dzień lub dwa, a potem kilka dni miga tylko pomarańczowe światło. Po naprawie sytuacja wciąż się powtarza. Mam dziecko w III klasie, które mogłoby samodzielnie chodzić do szkoły, jednak ze względu na brak sygnalizacji, odprowadzam dziecko i je odbieram.

Obserwuję dzieci z młodszych klas, które zdezorientowane stoją na skrzyżowaniu i obawiają się przejścia przez ulicę. Skoro nie można skutecznie naprawić sygnalizacji, może należy wrócić do rozwiązania sprzed lat i zatrudnić osobę do bezpiecznego przeprowadzania dzieci przez ulicę.

Z pozdrowieniami Hanka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fox
Fox 08.11.2019, 16:01
Po co tam światła? Tam i tak można jechać góra 40 km/h po tych dziurach.
Program oszczędnościowy już wdrożony
Program oszczędnościowy już wdrożony 07.11.2019, 20:14
A po co ? Trzeba je zdjąć.
szybko
szybko 07.11.2019, 20:30
Zdjąć to trzeba ze stanowiska leniwego Sawaryna.
Kamil
Kamil 07.11.2019, 17:18
Dudar Durma i zarząd powiatu może łaskawie zlecicie rzetelne wykonanie naprawy sygnalizacji na tej drodze powiatowej. Sygnalizacjia psuje się srednio dwa razy w miesiącu. Do roboty.
zły
zły 08.11.2019, 10:01
A co mieszkańców obchodzi czyja to ulica powiatu czy gminy ? Czy w tym mieście NIE MA BURMISTRZA ?
czyja droga?
czyja droga? 07.11.2019, 20:10
Czy to nie jest droga gminna?
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 16:37
Przegumować światła i skrzyżowanie podpiętowo
88
88 07.11.2019, 16:09
Karwa, te dzieci nie potrafią ręki do góry podnieść i zasygnalizować kierowcom, że chcą przejść przez jezdnię ? Jest ograniczenie prędkości i znak informujący o przejścu dla pieszych. Wystarczy.
Zdjęcie pokazuje jaki tam ruch pojazdów. Hanka, nie kompromituj się.
Pewnie marzy ci się stanowisko z wielkim czerwonym lizakiem i dlatego tak biadolisz.
Kiedyś proboszcz pisał cały czas do redakci , że nie ma gdzie parkować na JP2, jak mu wybudowali za publiczne pieniądze parking pod kościołem, to problem nagle zniknął. Pobiera już opłaty za parkowanie ?
Bułka
Bułka 07.11.2019, 21:08
Precz z komuną.
88 sztandar wyprowadzić i oddać legitymację towarzyszu czerwony.
Biedron na prezydenta beda damą
Biedron na prezydenta beda damą 07.11.2019, 20:08
Japa czerwony komuchu teczowy pedasiu
Darwin
Darwin 07.11.2019, 20:08
Kiedyś były inne dzieci. I dorośli też. Kiedyś trzeba było uważać na samochody. Dziś jest ... pierwszeństwo.
As
As 07.11.2019, 17:33
Ale tepy wpis.....
sygnalizator
sygnalizator 07.11.2019, 15:03
Nikotyński ma zielone światło aby odejść!
kromek z opolskiej
kromek z opolskiej 07.11.2019, 14:13
Zara a gdzie te światła
leniwe skrzyżowanie
leniwe skrzyżowanie 07.11.2019, 13:55
A czyja to droga? Gminna!
z
z 07.11.2019, 13:36
Kilka miesięcy :D Andżej nie fisiuj ;)

Pozostałe