Podnieśli podatki od środków transportu. Gmina zyska prawie 400 tys. zł

  • 07.11.2019, 13:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podnieśli podatki od środków transportu. Gmina zyska prawie 400 tys. zł
-Proponujemy nowe stawki podatku od środków transportu, które konsumują do budżetu 390 tys. zł jako dochodu - powiedziała na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Chojnie Agnieszka Górska, skarbnik gminy Chojna.

Wzrost podatku nie jest duży, kilka procent, ale na sesji nie uszczególniono o ile.

Za uchwałą głosowali wszyscy radni - 14 (nie było radnego Oleśkowa).

Stawki z budżetu w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bragi
Bragi 09.11.2019, 05:48
Nie sądzę aby wpływy wzrosły. Jeśli obciążenia okażą się za duże, przedsiębiorcy "przeniosą" się do gmin z niższym podatkiem. W Legnicy obniżono podatki a wpływ wzrosły.
były pacownik
były pacownik 08.11.2019, 09:54
Górska klepie formułki że nie wiadomo o co chodzi.
kierowca
kierowca 08.11.2019, 08:33
kamaza na kołki piachu nie będzie na budowie
Gość
Gość 08.11.2019, 08:11
I to wszystko po to, by Rawecka i radni z Inicjatywy Śmietnikowej mieli na diety i pensje! A miało być oszczędnie i dla mieszkańców, o ja naiwny! Mija rok "pracy" tych "wybrańców", a jedyne rezultaty, to: wyższe diety dla radnych, wynagrodzenie Raweckiej na maxa podniesione, podatki w górę, śmieci w górę, obiecane przejścia dla pieszych nie zrobione, bałagan w urzędzie, plany dobudówki do urzędu by urzędnikom żyło się lepiej, projekty likwidacji dwóch szkół. I to wszystko dla nas mieszkańców, aby im żyło się lepiej!
seniorka
seniorka 08.11.2019, 08:20
Niebotyński musi odejść!!!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 08.11.2019, 18:23
Wraz z transportem
Filemon
Filemon 07.11.2019, 18:07
Mówiąc po robociarsku, bez owijania w bawełnę i mydlenia oczu: WŁAŚCICIELOM ŚRODKÓW TRANSPORTU ZAJ....LI PRAWIE 400 000 ZŁOTY !!! To nie wszystko: CI WŁAŚCICIELE ODBIJA SOBIE NA CIEMNOCIE CIESZĄCEJ SIĘ Z WSZELKICH PSEUDO + / PLUSÓW / . ŻYCIE W RP TO KABARET !! Ps; może i to za je... nie jest cenzuralne ALE JAK BRZMI !!
MiG
MiG 07.11.2019, 13:54
A ile wiecej procentowo?
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 16:41
Twarda guma
Fil...
Fil... 08.11.2019, 13:35
Popieram: na niektórych tylko TWARDA GUMA a tacy jak MiG - mały i gówniany, to bez kolejki !!
tabelka
tabelka 07.11.2019, 14:02
To zależy od środka transportu.
Fil....
Fil.... 08.11.2019, 17:55
Nie tłumacz tabelka, nie pojmie, TYLKO GUMA !!
Knagulec
Knagulec 08.11.2019, 18:25
Twarda guma

Pozostałe