Szatnia w CW Laguna nie jest już bezpłatna

  • 07.11.2019, 20:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szatnia w CW Laguna nie jest już bezpłatna
Od 1 listopada 2019 r. szatnia w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie jest już płatna. Kosztuje 1 zł. Kilkutygodniowa przerwa związana z wymianą szyby w basenie sportowym przyniosła straty. Jak widać CW Laguna szuka oszczędności.

Można zaobserwować, że skutkiem decyzji o odpłatnej szatni jest to, że klienci coraz rzadziej zostawiają tam wierzchnie okrycie. Pani szatniarka często słyszy: "To ja najpierw pójdę do kasy" i do szatni taka osoba zazwyczaj nie wraca.

Bywa, że rodzice trzymają płaszcze swoich dzieci w poczekalni. Niektórzy wchodzą w kurtkach na basen i zostawiają je w szafkach. 

 

A Państwo co sądzicie o odpłatnej szatni w CW Laguna? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Co sądzicie Państwo na temat płatnej szatni w CW Laguna w Gryfinie?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cream
cream 09.11.2019, 02:23
Z ankiety jasno wynika, że ludzie oceniają to jako zły pomysł.
Wsłuchaj się pani w głos konsumentów
Wsłuchaj się pani w głos konsumentów 09.11.2019, 00:59
Zart musi odejść. Robi co chce. Pycha ją zgubiła. Trzeba ją rotować do Szczecina.
??
?? 09.11.2019, 01:07
A czego chce?
Nie znoszę kłamców
Nie znoszę kłamców 10.11.2019, 01:13
Wprowadza kolejne podwyżki wbrew obietnicom Seweryna. Oszukuje naszego prawdomównego złotoustego burniszcza
Ztes
Ztes 09.11.2019, 00:19
Autorze artykułu! Jeśli pojawia już się Pan na basenie i szuka sensacji, przed opublikowaniem powyższego artykułu, należałoby przede wszystkim dobrze rozeznać się w temacie. Szatania została przejęta przez firmę zewnętrzna i nijak ma się to do awarii basenu sportowego. To po pierwsze. Po drugie, jeśli przychodzi Pan na basen w celu szukania taniej sensacji (o czym świadczy większość artykułów na pańskiej stronie, nie mam na myśli tylko tych o Lagunie), to znaczy tylko jedno - portal zaczyna robić się podobny do stron typu, Pudelek itp. Żal. Po trzecie komentarze tzw Knagulcow, są bardzo żenujące,wręcz dziwne, że administrator nie blokuje, ciekawe dlaczego....
To tak tylko w kwestii uwagi i spostrzeżeń
fernandez
fernandez 09.11.2019, 20:23
W sedno i dobrze powiedziane.Dodam tylko że mam wrażenie że te wszystkie knagulce,ajwaje,gumofilce i inni oraz ten niemota co ciągle pisze że Nikotyński musi odejść to chyba sam administrator w kilku osobach.
Biseksualista
Biseksualista 10.11.2019, 17:20
Nie blużnj. Wtrzech osobach jest Bóg chrześcijan. I nikt go nie pokona w wielości wieloosobowości.
zwykła żenada
zwykła żenada 09.11.2019, 20:51
Faktycznie trudno o bardziej zrytego gościa.
Andrew
Andrew 09.11.2019, 01:18
Pani Zart, trzeba czytać ze zrozumieniem. Po pierwsze z komentarza wynika, że nie rozumie pani słowa "sensacja". Skoro już się poani wypowiada, to wypadało by wysnuwać logiczne wnioski: gdzie w tekście jest powiązanie tematu przejęcia szatni przez firmę zewnętrzną z awarią basenu? Jeśli w pani mniemaniu temat wprowadzenie odpłatności jest tanią sensacją, to tylko ubolewać... Co do "Pudelka" nie wypowiem się, bo nie czytam w przeciwieństwie - jak widać - do pani. Wolność słowa pozwala pisać żenujące komentarze nie tylko Knagulcowi, ale i pani.
bombowiec
bombowiec 09.11.2019, 20:46
Nie gadaj głupot.Na tej stronie nie ma wolności słowa.To jest strona prywatna i administrator decyduje które posty usunąć a które zostawić.I tak się dzieje bo widzę.Usuwane są posty w których np.źle pisze się o tej właśnie stronie.Usuwane są również posty w których występuje słowo e gryfino(oczywiście pisane razem) W ogóle z automatu te słowo zostaje wykropkowane.haha nawet jeśli o Cedyni się źle pisze to post również zostaje usunięty(nie wiem dla czego)Czy to jakiś grzech pisać że w Cedyni konie na palcach gwiżdżą.A gwiżdżą bo widziałem.Nieusuwane są za to posty niejakiego knagulca(często obraźliwe) oraz jemu podobnych piszących w podobnym obraźliwym tonie.No i oczywiście jakże mógłbym zapomnieć nie usuwane są posty tego jegomościa co w każdym artykule pisze że Nikotyński musi odejść.Nawet jeśli artykuł jest o byle czym.Myślę że powyższy podpis Andrew to administrator.Poznałem po charakterze pisma.
Pora na zmiany...
Pora na zmiany... 08.11.2019, 19:44
Na Lagunie zobowiązano pracowników do oddania słusznego głosu.
Ciekawość to pierwszy stopień
Ciekawość to pierwszy stopień 08.11.2019, 09:04
dlaczego Urząd Pracy przez 3 dni będzie zamknięty? Na jakiej podstawie? Przeprowadzka przeprowadzką ale dlaczego pracownicy nie będą normalnie pracować? Czy za te dni zostanie im normalnie zapłacone? Za co?
szatniarz Janusz
szatniarz Janusz 08.11.2019, 09:05
Nikotyński musi odejść bez płaszcza!
szatniarka Hela
szatniarka Hela 09.11.2019, 22:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ja
Ja 08.11.2019, 09:02
zaraz powstanie Fabryka Wody w Szczecinie i Laguna w Gryfinie umrze śmiercią naturalną, może powstanie z niego centrum handlowe? Czekamy.
A w międzyczasie słuchamy kolejnych beznadziejnych pomysłów skąd wziąć kasę? Może należałoby zacząć ją liczyć od siebie?
###
### 08.11.2019, 19:46
Laguna padnie przy tych wysokich cenach i robieniu użytkowników w konia.
Biedron na prezydenta
Biedron na prezydenta 08.11.2019, 08:54
Ostatnio byłem świadkiem jak mlody mężczyzna walil konia w jakuzi starszemu pederascie, poszedlem to zglosic do ratownika a ratownik mowi,, co zrobisZ nic nie zrobisz takie mamy czasy!, lepiej sie nie patrz bo ciebie zamkna. Ucieklem.... Z basenu
Knagulec
Knagulec 08.11.2019, 09:52
Ziomuś dawaj namiary na zwyroli chetnie pederastów wykołysze a na koniec przegumuje twardą gumą
Byk
Byk 08.11.2019, 11:53
ziomuś, a dostałeś kiedyś strzała w kakałowe oko? ;-)
Knagulec
Knagulec 08.11.2019, 14:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dochodzący w sutannie
dochodzący w sutannie 08.11.2019, 09:36
Niebotyński musi odejść!
Kicha panowie, kicha
Kicha panowie, kicha 08.11.2019, 03:07
Chyba w przyszłym roku Laguna będzie obchodziła 25 lecię. Seweryny i Zrazowa 20 lecia nie obchodzili bo to przecież była niesłuszna ekipa ci co wybudowali. Czerwoni jak to mówią. Dzisiaj takich ludzi z wizją rozwoju i nie bojących się inwestycji już nie ma. Tylko nieudolni i asekuranci. Strefa w Gardnie, piękne nabrzeże , tereny pod budownictwo w rejonie JP II - to nowe Gryfino, oczyszczalnia ścieków, składowisko odpadów, pierwsze ścieżki rowerowe, orliki to zasługa dwóch osób. Długoborskiego i Piłata. Jeden czerwony a drugi praktykujący katolik. Jakże bardzo się różnili a jednocześnie jak byli podobni w dążeniu do sukcesu Gryfina ! Nie bali się trudnych i poważnych decyzji. A po nich nastąpiła epoka marazmu i upadku. Ni ma pinindzy i utworzyliśmy kuriozum - fundusz lekowy dla bidnych - mówią.. A ja myślę , że to zadanie OPS a oni je powielili.. Nawet nie można ustalić ile będzie kosztowała zwykła sala gimnastyczna i za ile lat ją skończą. Miała już być a tu panie rośnie silikatowo betonowa stodoła w centrum miasta .mieście. Ciekawe kiedy zaczną wycinać park i wezmą się za dojazdy do tej sali. Na razie dojeżdżają Parkową na pył. Ktoś przy piwie powiedział ostatnio, że ta sala jest budowana już pięć lat. To dłużej niż Laguna. Czy to będzie inwestycja stulecia ?!
PO je bało ich?
PO je bało ich? 07.11.2019, 23:52
Kartą mam płacić za szatnię?
***
*** 08.11.2019, 06:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do: ***
do: *** 08.11.2019, 07:35
To, że za wszystko płacisz w ten sposób, nie oznacza, że inni mają tak robić.
??
?? 08.11.2019, 10:29
Że seksem płaci?
Pływak
Pływak 07.11.2019, 23:45
I już jest burdel. panie nie prowadzą ewidencji a przynajmniej atak było ze mną. Tworzą się kolejki. Chaos. Ubikacja męska na parterze nadal zamknięta. A jak ma się do tego obietnica oszusta sprzed 5 lat ,że bilety na Lagunę będą tańsze dla mieszkańców Gryfina ?!!! Precz z oszustem.
P.s. Wydaje mi się, że woda nie jest albo jest za mało chlorowana bo nad całym basenem sportowym i woda w nim zajeżdża kibelkami. Chwilami wręcz jest to nie do wytrzymania. Ten smród zabija jedynie chwilami smród dymu papierosowego od palącej na patio załogi Laguny. Przy każdym uchyleniu drzwi na basen wpada kłąb dymu unosi się nad wodą po godzinie. Żądam wizyty SANEPIDU. Te smrody - nie wiem, który gorszy - to niepokojące zjawisko. Czyżby w toaletach przestano stosować środki dezynfekcyjne i smrodobójcze ? A dla zlikwidowania dymu i smrodu tytoniowego wystarczy zlikwidować popielniczki na patio i przy drzwiach wejściowych. To oczywista oczywistość. Jeżeli na Lagunie tego nie widzicie to zmieńcie pracę. W końcu Laguna jest dla nas konsumentów a nie dla leniwej i uzależnionej załogi niechlujów i niechlujek.
Gość
Gość 08.11.2019, 07:56
Nic sie nie podoba ale dalej pan korzysta z basenu . Z tego co wiem panie ewidencjonują sprzedaż więc nie ma co siać zament . A na patio palą wszyscy tak jak pod drzwiami od laguny jestem osobną nie palącą i nie jest to przyjemnie ale większości ludzi palących tam to raczej osoby z zewnątrz wiec co zakaz palenia w obrębie obiektu byl by satysfakcjonujacy dla pana ? Bo cos mi sie wydaje ze nalezy pan do ludzi ktorym ciężko dogodzić. A szatnia tak jak i basen nie jest obowiązkowy kto chce ten korzysta .
Fakkty
Fakkty 08.11.2019, 19:56
Laguna i patio to nie miejsce dla palącej administracji Laguny, Pani dyrektor pięknie zachęca : "basen nie jest obowiązkowy kto chce ten korzysta". Na pewno przeniosę się do Fabryki Wody. Nie będę robił wam kłopotu moją obecnością na basenie. Wiem jesteśmy dla administracji Laguny uciążliwi. Mimo wszystko otwórzcie ubikacje męskie na parterze i palarnie wyznaczcie kilkanaście metrów od basenu. Naprawcie prysznice i zlikwidujcie smród. A co do szatni to sprzedaż wody i in. rzeczy też nie jest ewidencjonowana co każdy widzi.
pani
pani 08.11.2019, 10:12
popieram Cię Pływaku w 100% ! Też mi się wiele nie podoba, a korzystam bo muszę, ale kto ze sportem na bakier , to nie zrozumie i powie że "basen nie jest obowiązkowy".
Na basenie jestem min. 3 x tyg i niestety ale większość osób palących przed Laguną to osoby tam pracujące
monopol odbiera rozum
monopol odbiera rozum 08.11.2019, 08:03
A gdzie ma korzystać? Buta monopolisty - "nie podoba się, a korzystasz" - a nie wiesz co to "poprawa jakości usług"?
Co się POPRAWIŁO w ostatnich latach?
Gosc
Gosc 08.11.2019, 08:12
Po niemieckiej stronie tez jest basen wiec jak sie komus nie podoba to moze tam znajdzie lepsze warunki . Polepszylo sie sa dodatkowe sauny obiekt posiada silownie kregle lepsza gastronomie a i szatnia platna jest na plus bo chociaz ktos tych rzeczy pilnuje za symboliczna zlotowke wszytsko idzie w gore a ludzie to by chceli za darmo wszytsko ale jak rozdaja 500 plus i inne zasilki to pierwsi w kolejce po kazda zlotowke a jak juz za cos placic trzeba to hejt i oszczerstwa . Ale jak by byl post co jest ciekawego w gryfinie to wiekszosc by napisala laguna a teraz to syf brud i zlodzieje . Masakra punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia .
TO O TO CHODZI????
TO O TO CHODZI???? 08.11.2019, 15:54
Sawaryn działa przeciw GMINNEJ Lagunie bo "po niemieckiej stronie jest basen"?????
A mnie się wydawało, że gminny majątek należy pomnażać a nie niszczyć?
Jak ktoś nie rozumie czym jest GMINNY kompleks basenów i odsyła do innych obiektów - to czas najwyższy na dymisję....

Gosc Dzisiaj, 08:12 Po niemieckiej stronie tez jest basen wiec jak sie komus nie podoba to moze tam znajdzie lepsze warunki .
Precz z nałogami z Laguny
Precz z nałogami z Laguny 08.11.2019, 19:58
Zart musi odejść z Nikotyńskim zanim zasmrodzą Lagunę.
pani
pani 08.11.2019, 10:17
gdzie jest ten basen po niemieckiej stronie? W Mescherin??? Po jaki grzyb jeżdzić kilkadziesiąt km, jak Laguna jest na miejscu.
Nie chcę nic za darmo, za godzinę płacę 16zł ( a zawsze więcej bo niemożliwe jest wyrobić się w tym czasie! ) to chyba oczywiste że do pływania trzeba się rozebrać, szatnia powinna być już w tej cenie
z Chojny
z Chojny 08.11.2019, 10:30
Z Chojny mam bliżej do Schwedt. Tam płatnej szatni nie ma.
z Chojny
z Chojny 08.11.2019, 09:11
Na Lagunie sa kregle? Gdzie? Pierwszy raz słyszę choć od czasu do czasu bywam.
xXx
xXx 08.11.2019, 20:00
W knajpie młodzieżowej. A dragi tam są ?
umig
umig 08.11.2019, 09:57
Co najwyżej w kulki sobie lecą!
Gosc
Gosc 08.11.2019, 09:15
Nad bawialnią na drugim piętrze
Jb
Jb 08.11.2019, 07:16
Masz rację popieram syf i mogiła mogiła lepi się wszystko z brudu!!!¡! Sanepid miał by co robić¡!!!
Pływak II
Pływak II 08.11.2019, 00:00
Zdaje się , że płacenie za szatnie zlikwidował szef Laguny pan Henryk Najmrodzki podnosząc jednocześnie ceny biletów o złotówkę. To teraz ta Zart powinna obniżyć ceny biletów jak przywrócono opłatę za szatnię.. Pamiętam też, że panie nie prowadziły sumiennie ewidencji sprzedaży i były ciche podejrzenia, że pieniążki znikają w czyichś kieszeniach. No i do tego tworzyły się kolejki w szatniach. Kolejki już tworzą się w godzinach szczytu a jak oni ewidencjonują obrót i VAT ?!!! Zapraszam urząd skarbowy. Obawiam się, że to przekręt z tych fifty fifty.
I zlikwidujcie ten smród wokół Laguny z kanalizacji. To właśnie taki smród unosi się nad sportowym. Masz rację pływaku.
.....
..... 08.11.2019, 08:01
Jak sie nie ma o czyms pojecia to lepiej sie nie wypowiadać i nikogo nie oskarzac bo to żenujące pisac zeby napisac aby gownoburza tylko była
Zawodnik
Zawodnik 07.11.2019, 23:27
Ponoc wzieła to firma zewnetrzna .Jak nikt nie bedzie zostawiac kurtek firma sie zwinie a pani dyrektor bedzie musiała znowu dac pracownika.Proponuje bojkot.
Yu
Yu 07.11.2019, 22:57
Dziękuję ale nie będę 3 razy w tygodniu płacic za szatnię gdy przyprowadzam dzieci na basen.
zawodnik
zawodnik 08.11.2019, 12:36
Przecież dzieci pływające w grupach zorganizowanych mają szatnię bezpłatnie. Tak samo dzieciaki szkolne.
pikok
pikok 08.11.2019, 13:05
Ale teraz nikt tego nie pilnuje bo co to obchodzi prywatną firmę?
Coraz gorzej
Coraz gorzej 07.11.2019, 22:37
Kolejny przykład jak CW przyciąga klienta. Drogie bilety czystość pozostawia wiele do życzenia a teraz szatnia płatna. Brawo Pani Dyrektor.
Kolejnym krokiem będzie płatne wejście do budynku no jeszcze można zrobić płatny parking.
A na koniec tak z 10 zł opłata klimatyczna za wdychanie chloru.
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 22:28
Chetnie kogoś chętnego przegumuje w tej szatni
W szatni to ty mozesz łykać jak pelikan młody żbiku
W szatni to ty mozesz łykać jak pelikan młody żbiku 07.11.2019, 23:44
Brat Knagulca
Knagulec
Knagulec 08.11.2019, 06:37
Tak trzym cycu zawsze trzeba kogos dojsc i guma
bydlak
bydlak 07.11.2019, 21:30
Kiedyś oddałem tam łachy swe. Bezpłatnie.
Odebrałem sobie sam, gdyż pani nie było, a mi czekanie w końcu się znudziło.
Dziś, po 10, czy latach 15, jak widzę, po wprowadzeniu odpłatności, nie będzie pani nieobecności.
siostra Basen
siostra Basen 07.11.2019, 21:25
Nikotański musi odejść!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 07.11.2019, 22:25
Do szatni jak najszybciej
???
??? 07.11.2019, 20:51
Osobiście jestem przeciwny płatnej szatni. Ale kojarzy mi się coś, ze jak za dzieciaka chodziło się na basen to chyba była płatna. Czy ktoś pamięta jak t było na ok.2000-2004r?
Pamiętam, że ....
Pamiętam, że .... 08.11.2019, 00:05
Masz rację. Była płatna i od piątku do niedzieli tworzyły się tam kolejki. Ginęły rękawiczki, szaliki i czapki dzieciom a panie nie nadążały ewidencjonować wpłat złotówek. Były jakieś anse z tego powodu. Potem zlikwidował to prezes czy dyrektor Henryk Najmrodzki.
Jaaa
Jaaa 08.11.2019, 09:22
A jak za darmo bylo to nic nie zginęło??? Czyli co lepiej zostawic rzeczy bez opieki i za darmo ? Bo nie oszukujmy sie kto tam ma siedziec za darmo? przeciez nie wystarczy zatrudnic jedej osoby co naj miej 4 bo jakies wolne sie tez nalezy od pracy a praca zmianowa ZUS w gore oplaty w gore pensie tez maja isc w górę ja osobiscie wole zaplavic zlotowke i miec spokojna glowe ze pozostawiam rzeczy pod opieką a rękawiczki i czapki mozna wrzuvic w torbe bo drobne rzeczy z rekawa moga wypasc
a ta szatnia to na własnym rozrachunku???
a ta szatnia to na własnym rozrachunku??? 08.11.2019, 15:57
Przepraszam, to może bez hipokryzji - niech powiedzą że korzystanie z basenów drożeje. A nie podwyżkę wprowadzają bokiem...
Za korzystanie z szafek też będzie opłata?
Albo natrysk na monety wprowadzą?
XXI wiek - a tu takie problemy...
Bydlak
Bydlak 07.11.2019, 21:26
Jak nie ma przymusu, to niech sobie będzie płatna.
szok
szok 07.11.2019, 20:35
Następny ruch to będzie opłata za toaletę u babci klozetowej.
Kierownictwo trzeba rotować bo z czasem gubi priorytety i myli cele. Gubi…
Kierownictwo trzeba rotować bo z czasem gubi priorytety i myli cele. Gubi ich pycha. Pora pani Zart na rotację. Za dużo wpadek. 08.11.2019, 00:09
Od czasu zamknięcia męskich toalet w holu leję do basenu. A niech mają. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Laguno to ty jesteś dla nas a nie odwrotnie.
zarientowany
zarientowany 08.11.2019, 12:34
Chyba nie był pan dawno na Lagunie , proszę sprawdzić toalety. Od wielu miesięcy są otwarte.
Spinar
Spinar 08.11.2019, 13:15
Ja byłem niedawno ale tam są napisy że trzeba wsadzić pieniążek! To jak t ejst wreszcie?
Bywalec
Bywalec 08.11.2019, 19:07
Są otwarte. Prosze sprawdzić ja sprawdziłem
Nokia
Nokia 08.11.2019, 08:11
Trafione w sedno, brawo!
Pindol
Pindol 07.11.2019, 22:26
Albo kolba u mnie pod wieżowcem

Pozostałe