Dziwne tłumaczenie starosty odnośnie braku organizacji Święta Niepodległości

  • 08.11.2019, 14:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziwne tłumaczenie starosty odnośnie braku organizacji Święta Niepodległości
Obchodów Święta Niepodległości tym razem nie przewidujemy (...), ponieważ zamierzam uczestniczyć w uroczystościach w każdej gminie (nie wiem jeszcze w której) chyba, że będę na uroczystościach wojewódzkich - tak odpowiedział na ostatniej sesji starosta Wojciech Konarski radnemu Tomaszowi Mirakowskiemu, który zapytał o jak powiat będzie obchodził w tym roku to święto.

W ostatnich latach Święto Niepodległości było w powiecie obchodzone uroczystą sesją Rady Powiatu w Gryfinie. Wtedy też rozdawano nagrody starosty. Pomysł z nagrodami podupadł i stracił na znaczeniu, więc zarząd powiatu postanowił wcale nie organizować Święta Niepodległosci. 

Panie starosto, wypada jeszcze oddać szpital, 2 szkoły przekazać gminom i zwinąć sztandar....

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

melinium ha ha ha    gryfino ha ha a
melinium ha ha ha gryfino ha ha a 11.11.2019, 18:35
konarskiego na prubę ha ha ah ah https://youtu.be/4e_83dW_1m8
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 11.11.2019, 13:32
ZAMIAST ODDAWAĆ KREW ZRÓBCIE SOBVIE BADANIA GENETYCZNE A ZOBACZYCIE KOMU ODDAJECIE TA KREW AH AH AHA AH ***Y HA HGA AH A
DOSTAŁEM PO DOPIE HA HA HA A ALE MAM TO W DOPIE I KLER I TE CIOTY ŻYDOWSKIE…
DOSTAŁEM PO DOPIE HA HA HA A ALE MAM TO W DOPIE I KLER I TE CIOTY ŻYDOWSKIE HA AH AH 11.11.2019, 13:24
pokazuje wam mieszkańcy gryfina te kur WY co z nimi stanowicie a co nie jednokrotnie jestescie tymi KUR wami ha ha ah ah CABARET TRWA AH AH AH
ja
ja 11.11.2019, 13:21
dwóch w całej wolsce jest idiotów .Ajwaj i sauron .ajwaj przynajmniej chory psychicznie .sauronowi zaś ktoś skutecznie zrobił pranie mózgu .Noe wierzę aby ktiś mógł być zwolennikiem tych bzdetów co wypisuje .
 i zabawa trwa nadal ha ha ah
i zabawa trwa nadal ha ha ah 11.11.2019, 10:56
TO JESZCZE NIC W JEBAŁO MI WSZYSTKIE ZAKŁADKI I FIREFOXSA ale uruchomiłem chroma ha ha ah reklamacje do orange musze złożyć do sasamidów ha ha ah
CIOTY Z ABW  HA HA AH
CIOTY Z ABW HA HA AH 11.11.2019, 10:48
wiecie ze te cioty zablokowały mi telefon ha ha ah to juz szczty szczytów w tym chorym kraju ha ha ah dzwonie do kogoś i tylko słyszę swój głos a jak ktos do mnie to nic ha ha ah CUDA JEDNAK SĄ HA HA AH
wprost zWWF  WIELKIEGO WZWODU FRANCY HA AHA H
wprost zWWF WIELKIEGO WZWODU FRANCY HA AHA H 11.11.2019, 09:52
https://youtu.be/4e_83dW_1m8 ha ha ah panie kapitanie z***domordyzaur juz czeka ponoć z wysp brytyjskich przyjechał
psychiatra dyzurny
psychiatra dyzurny 11.11.2019, 10:04
Już wytrzezwiałeś dzbanie o rozumku ameby bu ha ha
tylko urzywaj do woli ha ha ah z narodu woli ha haah na 11 listopada niech…
tylko urzywaj do woli ha ha ah z narodu woli ha haah na 11 listopada niech ci nie opada ha ha ha 11.11.2019, 12:07
dyżurny masz tu receptę ha haah https://youtu.be/Ajkhpqe2sZ0
PARÓWY  NA STANOWISKACH
PARÓWY NA STANOWISKACH 11.11.2019, 10:50
CMOKNIJ MNIE WIESZ GDZIE TY CIOTO SASAMIDZKA HA HA H A TY RYPTYL;IANIE
gdzie są moje akcje z j&s energiy GDZIE 1,5 BAŃKI PLUS ODSETKI OD…
gdzie są moje akcje z j&s energiy GDZIE 1,5 BAŃKI PLUS ODSETKI OD DZIADKA HA HA AH 11.11.2019, 06:48
wieczorek przestań sie podszywać pod ajwaja ty WSI-oku ha ha ah co kolega dukaczewski ci karze robić zamet ha ha ah https://youtu.be/SAghGezfn48 ha ha ah oddaj teczki do IPN DO SZCZECINA HA HA AH https://youtu.be/BrOYdlL16cE HA HA AH
CZY POWIAT TO SPÓŁDZIELNIA  PYTANIE RETORYCZNE
CZY POWIAT TO SPÓŁDZIELNIA PYTANIE RETORYCZNE 10.11.2019, 12:27
https://youtu.be/eb7dRN3y5vA SZTAB ZARZADZANIA KRYZYSOWEGO POWIATU GRYFINO
sb gryfino mieszka I
sb gryfino mieszka I 10.11.2019, 11:55
https://youtu.be/r4t6RPD86fo to prawda ja wam to mówię
wku gryfino wsw wsi
wku gryfino wsw wsi 10.11.2019, 11:36
https://youtu.be/-g03TPqL7vY starostwo to beton wojskowy
ćma
ćma 09.11.2019, 21:20
Towarzysze nie chowajcie się, bo to ponoć wy walczyliście o ta Niepodleglość.
mind control
mind control 09.11.2019, 18:49
https://youtu.be/qtvBKUFd1uw
88
88 09.11.2019, 17:46
Mszę św. z okazji Święta Niepodległości w Poznaniu poprowadzi arycbiskup Julian Peatz. Ministrantami będą działacze koła Młodych dla Wolności z placówki w Gryfinie.
Zapodaję Wam bracia i siostry, źródło mądrości śpika Saurona.
https://niepoprawni.pl/blog/te…
Szczelba
Szczelba 09.11.2019, 14:26
Czy Urbańska w ZAZ-ie zrobi Zawody Strzeleckie ??? Bo mówią że BAJZEL tam aż nie miło patrzeć
Sauron
Sauron 09.11.2019, 14:14
cała Polska w sposób uroczysty przygotowuje się do uroczystych obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2019 r w w Poznaniu Prezydent Miasta zdecydował o uhonorowaniu Dnia Niepodległości .....spotkaniem z osobą transpłciową ci co nie wiedzą z dewiantem z LGBT.

Media prawicowe piszą o tym tak cytat :

"Gdy 11 listopada cała polska będzie obchodzić Święto Niepodległości - w Poznaniu akurat rusza... Tydzień Tolerancji. Jak podaje portal epoznan.pl wśród atrakcji tego "wyjątkowego" dnia ma się znaleźć między innymi "wywiad-rzeka z transpłciową kobietą".

11 listopada w całej Polsce obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Poznaniacy w tym dniu świętują podwójnie - obchodzą bowiem imieniny ulicy św. Marcin, którą przechodzi Korowód Świętego Marcina.

W tym roku Poznań planuje świętować nieco inaczej. Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Tolerancji, który obchodzony jest 16 listopada, miasto postanowiło zorganizować cały Tydzień Tolerancji - począwszy od 11 listopada.

W tym szczególnym dla Polaków dniu Poznaniacy, zamiast świętować niepodległość, będą mieli szansę na... spotkanie z osobą transpłciową. A konkretnie odbędzie się "wywiad-rzeka z transpłciową kobietą".

Demokracja demokracją ale w tym przypadku ktoś powinien powiedzieć stop! To przekracza wszelkie normy przyzwoitości! Dewiacji nie można promować na ulicy, a tym bardziej w święto narodowe. Jeżeli prezydent Poznania ma coś nie w porządku z patriotyzmem to niech sobie zatrudnia nawet prostytutki ale w domu! Zaczyna szerzyć się anarchia. Nie można narzucać swojego zboczenia społeczeństwu! Czy prezydent to ma jakąś rodzinę? Nie wstyd mu przed najbliższymi, znajomymi, sąsiadami podejmować takie decyzje? Trudno przypuszczać aby takie zgorszenie mogło mieć miejsce bez jego zgody. Po prostu ten chyba ten człowiek przynosi wstyd nie tylko Poznaniowi ale i Polsce.

Jak było w Poznaniu.
Poznań i Wielkopolska od wieków kojarzyło się nie tylko z solidną pracą u podstaw ale i ogromnym patriotyzmem. To Wielkopolanie po pierwszej wojnie światowej przeprowadzili jedyne zwycięskie powstanie. To na tej ziemi rozkwitał duch patriotyzmu i narodowych tradycji a słowo Bóg – Honor – Ojczyzna było słowem niemal ze codziennym. Wartości narodowe, krzewienie kultury regionalnej i Polskiej, religijność i solidna praca kształtowały i wyróżniały tych ludzi.

Pułki Poznańskie walczyły na frontach I i II Wojny światowej sławiąc nieopisany patriotyzm, honor wolę walki i zwycięstwa. To te Pułki kawalerii zwyciężyły sowietów pod Warszawą w 1920 r. To te Pułki biły się w czasie II wojny światowej w kampanii wrześniowej Pułk i Poznańskie brały udział w składzie Wielkopolskiej Brygady Kawalerii wchodzącej w skład Armii „Poznań”, Armii, która zapisała wiele zwycięstw i niespotykanego męstwa w bitwie nad Bzurą.

Te tradycje jak i działania żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych na terenie Wielkopolski w czasie okupacji Niemieckiej pokazywały jak Wielkopolanie pragną Wolnej Polski. Walczyli oni na wszystkich frontach II wojny światowej w powietrzu na morzu i lądzie sławiąc imię swego regionu oraz ogromny patriotyzm i miłość do ojczyzny.

Za czasów PRL-u byli szykanowani, katowania w katowniach i kazamatach za ten patriotyzm. 1956 r. i pierwszy bunt w Polsce przeciwko komunizmowi i totalitarnej władzy pochodzącej z ZSRR zna już niemal cała Europa. Wielu musiało zginąć Poznaniaków i Wielkopolan by ich idee ziściły się po latach.

Poznań i Wielkopolska byli zawsze dumni ze swoich ojców i synów – patriotów tego regionu. Na piłkarskich stadionach kibice KKS Lech oddawali Hołd Żołnierzom Wyklętym czerpiąc z ich dziedzictwa soki patriotyzmu tego lokalnego jak i państwowego. To oni gnębieni i poniżani przez poprzednią władzę PO i PSL krzyczeli i śpiewali „ Tusk mat… twój rząd obalą kibole” i obalili pokazując swoją siłę przy wyborczych urnach i wydawało by się iż znowu Poznań i Wielkopolska stają się dla kraju wzorem cnót, jak bywało dawniej, wzorem patrioty ale okazało się inaczej- niestety inaczej.

Poznań stał się od dawna za wstawiennictwem Prezydenta Miasta tęczowy i różnorodny. Parady homo zdominowały rocznice patriotycznych zrywów czy świąt narodowych.
Prezydent Miasta, jak wiemy pełni swoją funkcję z naznaczenia PO to Pan Jaśkowiak, który jak podają media, w swoich oficjalnych wypowiedziach deklarował wielokrotnie publicznie chęć przyjęcia do Poznania Islamistów, przypominam iż te deklaracje są otrzymanej bez zgody Rządu RP i wbrew decyzjom większości ludności miasta Poznania.
Co takiego się stało zatem w Poznaniu obecnie lewicowym Poznaniu „ Tęczowym” a nie patriotycznym, gdzie są środowiska patriotów z dziada pradziada potomkowie Powstańców Wielkopolskich, gdzie są kibice KKS Lech, Młodzieży Wszechpolskiej – zasnęli ?
Dlaczego w mieście gdzie świętym przez ponad 100 lat były słowa Bóg – Honor – Ojczyzna a obecnie na piedestał stawia się wartości które są nie tylko wbrew ludzkiej naturze ale i negują patriotyzm w ogóle. Na te i inne pytania brak jest na razie odpowiedzi.

Wielu poznaniaków w swoich wypowiedziach krytykuje postawę władz miasta w zakresie organizacji takich parad i spotkań LGBT w dniu 11 listopada np. odpowiadając na moje pytanie co myślisz o paradzie w Poznaniu odpowiadają: „Nie mi jest wstyd, jestem po prostu wściekły i zniesmaczony”.

"Byłoby mi wstyd, gdyby to była moja decyzja a nie Tęczowego Jacusia i jego popleczników". - twierdzi jeden z moich rozmówców.
„Środowiska LGBT w Poznaniu to garstka krzykliwych ludzi bez pomysłu na własne życie „ – tak twierdzi wielu internautów na portalach związanych z miastem.

A co na to poznaniacy dla których wartości patriotyczne oparte na słowach Bóg - Honor- Ojczyzna były przez wieki motorem walki o narodowe wyzwolenie. Gdzie podziały się tak mocno zakorzenione wartości znane tylko poznaniakom i podziwiane w Polsce ?
Starszy już Pan napotkany przypadkowo, twierdzący iż jest byłym żołnierzem AK, powiedział do mnie tak :

„Poznań i Wielkopolska przeprasza za idiotów, tutaj zawsze panował ład i porządek, ale komuna i postkomuna zdeprawowała ten region i zrobiła wodę z mózgów pracowitych i porządnych onegdaj Wielkopolan. Niestety, przyczyną tego zgorszenia, demoralizacji i zgnilizny jest brak wiary w Boga na najwyższych szczeblach i małpowanie dewiacyjnych zachowań ludzi uznawanych przez wyborców za postępowych Europejczyków."
powiaty zlikwidować
powiaty zlikwidować 09.11.2019, 11:44
Konarski powinien odejść.
mind control   ubeckie  teraz ABW
mind control ubeckie teraz ABW 09.11.2019, 09:42
wieczorki dobrze gracie ha ha ah cos jak to https://youtu.be/3soVzytjIUI
ten co liczy
ten co liczy 09.11.2019, 09:27
To się nadaje do powielania:
"ponieważ zamierzam uczestniczyć w uroczystościach w każdej gminie (nie wiem jeszcze w której) chyba, że będę na uroczystościach wojewódzkich"
Czegoś tak bezmiernie głupiego i dziecinnego nie słyszał świat od lat, a chodzi o Państwowe Święto Niepodległości, nie pytam o korzenie, ale jak nazwać to postępowanie ?
Wuja
Wuja 09.11.2019, 10:23
Ja to nazywam baranina
w tym szaleństwie jest metoda ????????
w tym szaleństwie jest metoda ???????? 09.11.2019, 08:47
oj nieładnie wieczorki tak się podszywać pod ajwaja ha ah ah nie dosyć że mnie okradliście to jeszcze piszecie za mnie ha ha ah konarski na szczaw i mirabelki ha ha h

Pozostałe