Awaria! Brak ciepłej wody. Zimne kaloryfery

  • 08.11.2019, 16:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Awaria! Brak ciepłej wody. Zimne kaloryfery
GE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra informuje, iż w wyniku nieszczelności na magistrali wysokiej ciepłociągu, nastąpi przerwa w dostawie ciepła dla odbiorców miejskiej sieci ciepłowniczej w Gryfinie.

Przerwa w dostawie ciepła nastąpi w dniu 08.11.2019 r. od godz.22.00. Przewidywany termin wznowienia dostaw ciepła to 09.11.2019 r. około godziny 6:00.

Za utrudnienia związane z dostarczaniem ciepła serdecznie przepraszamy.

 

Sandra Apanasionek

Rzecznik Prasowy

PGE GiEK S.A.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pocztówka do Świnoujścia
pocztówka do Świnoujścia 12.11.2019, 10:14
"Dziękujemy" Sawarynie!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.11.2019, 21:22
Na ulicy energetykow caly czas sa zimne grzeja tylko w nocy grzeja , a w dzien to w szalikach trzeba chodzic
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych 11.11.2019, 14:25
Maliniaka mialem dwa razy na węglu w szopie po kule
Obserwator przyrody
Obserwator przyrody 11.11.2019, 14:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ah
ah 11.11.2019, 00:11
Wyczuwam lekką nerwowość wśród miejscowej patologii
Barakuda
Barakuda 11.11.2019, 14:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dowód wdzięczności
dowód wdzięczności 10.11.2019, 13:51
Sprawa podatków załatwiona łącznie z dodatkami, więc zapomnijcie o remontach
wieś
wieś 09.11.2019, 10:31
Tak musi byc jak na wsi bo Gryfino ma wójta a nie burmistrza!
Gość
Gość 09.11.2019, 10:22
Masakra! Ja się pytam po co te przerwy coroczne, skoro i tak jak przychodzi zima to jest od razu awaria za awarią! Kiedy to się wreszcie skończy? Robią, konserwują, naprawiają, a efektów nie widać, co roku to samo. Zobaczymy co będzie, jak przyjdą takie mrozy jak już zapowiadają.
Ss
Ss 09.11.2019, 10:06
Jeden wielki burdel w tym Gryfinie
wiadomo
wiadomo 09.11.2019, 10:12
A kto za to odpowiedzialny? Burdel mama!
Knagulec
Knagulec 09.11.2019, 09:37
Przegumować wodociągi
mocz....
mocz.... 09.11.2019, 15:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

BieLica
BieLica 09.11.2019, 02:50
Skandaloza!
Łysy z m3
Łysy z m3 08.11.2019, 22:48
Gryfino to *** dziura co chwile ciepłej wody nie
Jeżdże na rowerze dzień w dzień i wracam do domu cały brudny i spocony i co jak mam się wykąpać jak ciepłej wody nie ma
Pindol ci w japulca
Pindol ci w japulca 09.11.2019, 09:35
Wskocz dzbanie do kanału
gryfon
gryfon 08.11.2019, 21:54
co to za magistrala wysoka! ..to gdzie jest niska nie szlo powiedziec dokladnie gdzie? ci ti ..Pentagon?
X
X 08.11.2019, 21:40
Niby fajnie mieć cały czas ciepło a jednak fotowoltaika by zrobiła swoje bo woda by sie grzała cały czas :)
gryfon
gryfon 08.11.2019, 21:55
szczegolnie skuteczna noca..brawo
Piotrek dz
Piotrek dz 08.11.2019, 23:28
Ma X racje, ale nie moze miec zastosowanie tylko w budynkach bez ciepla sieciowego, gdzie zasobnik cwu bylby dogrzewany grzałką elektrycxną. W nocy nie ma.problemu poniewaz pojemnosc cieplna zasobnika jest spora i przy dobrej izolacji termicznej nie wystygnie
Johny
Johny 08.11.2019, 21:38
A niech sobie pomyślą o ludziach którzy wrócili z pracy i nie mają internetu i nie przeczytali że taka sytuacja ma miejsce .....???
Mieszkaniec bez wody
Mieszkaniec bez wody 08.11.2019, 21:17
21:15 a wody cieplej na Łużckiej juz brak
Kkk
Kkk 08.11.2019, 22:54
To prawda. Wieżowce o tej porze tez ciepłej wody nie miały.
Knagulec
Knagulec 09.11.2019, 09:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Norma w Gryfinie. Może Seweryn zabierze głos ...
Norma w Gryfinie. Może Seweryn zabierze głos ... 08.11.2019, 19:33
Nowo położony ciepłociąg im wysiadł i to krótko po przerwie konserwacyjnej. Firma pożal się Boże.
Fussion
Fussion 08.11.2019, 19:05
Oddawać kasę, którą Enea i tak naliczy!
Piotrek Dz
Piotrek Dz 08.11.2019, 23:30
Enea? Co ma Enea do ciepłociągu?
gis
gis 08.11.2019, 18:24
Dziękujemy Mieciu!
obserwator
obserwator 08.11.2019, 22:40
Podziekuj pis-dzielcom! To oni rozwalaja energetykę! Kasa PGE jest pusta! Rózni "krysztalowi"napchali swoje kieszenie!
mis
mis 08.11.2019, 17:47
Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,
Może na tym grajdole za 30 lat,
Przebiegnie, być może, jasna, długa, prosta,
Niezawodna magistrala cieplonośna…
– A tego nie rozumiem… A dlaczego „być może”?
– No… „być może”, bo… on jeszcze nie wie…
– Dlaczego nie wie? No jak to – nie wie? Ty popatrz, bracie! No? Młody człowiek… chłopak, tak? Na ulicach Gryfina i dookoła pracują jego koledzy. Ty widzisz to? (…)
Przecież na tym grajdole za 30 lat,
Przebiegnie, z pewnością, jasna, długa, prosta…

Pozostałe