Komisja rewizyjna w komplecie

  • 09.11.2019, 13:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Komisja rewizyjna w komplecie
Po wielomiesięcznych perturbacjach uzupełniono skład komisji rewizyjnej Rady Gminy w Widuchowej. Jej członkiem została Agnieszka Smętek – przedstawicielka opozycji.

Wcześniej było kilka głosowań i za każdym razem odrzucano kandydaturę Jadwigi Hasiuk. Wreszcie na ostatniej sesji radni zgodzili się na Agnieszkę Smętek do komisji sprawdzającej pracę samorządu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec gminy
mieszkaniec gminy 11.11.2019, 12:44
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Radni gdyby mniej dbali o swoje diety , a więcej zabiegali o dobro mieszkańców to społeczności by się żyło o wiele lepiej. Póki co gospodarka gminy chyli się ku upadkowi., a równocześnie z tym apanaże wybrańców rosną! Tu potrzebna jest niezależna z zewnątrz komisja rewizyjna , która dogłębnie sprawdzi na co są faktycznie wydawane pieniądze.
Poniedziałek do Piątku (Piątka, Piąteka)
Poniedziałek do Piątku (Piątka, Piąteka) 11.11.2019, 08:34
Masz rację, ale wiadomo będzie co się faktycznie dzieje w Gminie, chociaż wszystko chyba jest układane przed oficjalnym posiedzeniem Komisji Rewizyjnej, tak to wygląda, że poza "opozycją" pozostali wiedzą o co chodzi i co należy powiedzieć i napisać. Czy dobry "scenarzysta"? i czy napewno to się dobrze skończy. Wielka odpowiedzialność większości "Gminnej", ale czy zdają sobie sprawę ? W którym momencie zaczną, a może już są manipulowani i czy czują się z tym dobrze. Może tak, może najważniejsza jest "dietka".
Piątek
Piątek 11.11.2019, 00:08
Widzę, że wielkie nadzieje wiążecie z tą komisją rewizyjną! Czy oby nie za wielkie?
Jaś
Jaś 10.11.2019, 23:15
A ten Mańkowski to w koalicji czy opozycji???
lukas
lukas 10.11.2019, 23:23
samotny jeździec
referendum
referendum 10.11.2019, 20:23
kapitalny artykuł w piatek w Kurierze o przekretach władzy
ref
ref 10.11.2019, 20:47
referendum to się zbliża wielkimi krokami #
rewizyjka
rewizyjka 10.11.2019, 00:25
w końcu ktoś się weźmie za kontrole poczynań wójtowej, a nie zajmowanie się tym co było 10 lat temu
kabaret
kabaret 09.11.2019, 22:19
ale zaskok. ekspresowa informacja
Wislocka
Wislocka 09.11.2019, 22:30
Trzeba było czekać 12 miesięcy. To jak ciąża słonia!
Obser...
Obser... 10.11.2019, 16:31
Ciąża u słonia trwa 2 lata.
Do wilczycy
Do wilczycy 09.11.2019, 19:30
To proste mądrzejszy ustąpił, gdyby nie to byłaby taka sama jak tych 11 wspaniałych i kierujący !!!??? nimi. Bycie radnym to nie pokazywanie "mam władzę", ale racjonalne i mądre działanie ,zachowanie i postępowanie.
dekiel
dekiel 09.11.2019, 16:46
siedze na klopie
objąsnienie
objąsnienie 09.11.2019, 15:47
Pani Smętek to ta w środku (dla niezorientowanych)
wilczyca
wilczyca 09.11.2019, 15:46
A co się stało, że pani Hasiuk poskromiła swoje apetyty?

Pozostałe