Wreszcie posprzątali [nterwencja igryfino]

  • 09.11.2019, 16:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wreszcie posprzątali [nterwencja igryfino] fot. TWS
Skrawek ziemi „niczyjej” przy ul. Chrobrego w Gryfinie po opublikowaniu przez nas artykułu, został pięknie posprzątany. Wraz ze stosem liści zniknęły puszki, butelki i papiery.

Spadające z drzew jesienne liście tworzą żółto-brązowy dywan bez śmieciowych dodatków. Lokatorzy bardzo dziękują za skorzystanie z podpowiedzi. Natomiast czytelnika martwiącego się o „żyjątka Boże” zapewniamy, że znajdą schronienie na trawniku. Przypominamy, że mokre liście zalegające ulice po deszczu, są jak ślizgawka, co może grozić upadkiem.

TWS

Nasz artykuł o zalegającach od dawna liściach i śmieciach opublikowaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34363,nikt-tutaj-od-dawna-nie-sprzata-lisci-ani-smieci-narzekaja-mieszkancy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

liść dębu
liść dębu 09.11.2019, 22:11
Gdyby nie igryfino nie dowiedzielibyśmy się że jesienią liście spadają z drzew!!!
Inspektor
Inspektor 10.11.2019, 20:14
Usunąć niekopetentnego urzędnika inwestycji .W Urzędzie miasta i gminy w Gryfinie (Milera)
"takie jest odwieczne prawo natury" pani kierowniczko...
"takie jest odwieczne prawo natury" pani kierowniczko... 09.11.2019, 23:32
Szkoda że tercetowi trzeba palcem pokazywać, że w lecie trzeba podlewać, na wiosnę kosić, w jesieni sprzątać liście a w zimie odśnieżać.
I fontanny przydałoby się włączać na wiosnę a wyłączać jesienią.
Ale jak ktoś przetargu nie potrafi przez rok przygotować i w listopadzie zrzuca z budżetu inwestycję, to co się dziwić?
ex
ex 10.11.2019, 00:30
Co robić? Taka gmina!
prawdomówność
prawdomówność 09.11.2019, 21:37
Ale musi wściekać tercet takie wytykanie. "Ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem miasta" - OTWIERAŁ USTA Sawaryn, jak parł do władzy...
Teraz mu przeszło....
Parcie...
Bobu niech będą dzięki
Bobu niech będą dzięki 09.11.2019, 20:46
Gdyby nie igryfino słońce nigdy by nie wzeszło !
Wikary
Wikary 09.11.2019, 21:03
Amen.
ten co liczy
ten co liczy 09.11.2019, 20:10
No to prosto z mostu, nie tego holenderskiego, tercecie dajcie sobie szansę, że jesteście jeszcze cokolwiek warci, My Gryfinianie zamieszkali nie tylko przy głównej ulicy miasta i gminy Gryfino mamy gorącą prośbę, zróbcie w końcu ulicę Łużycką wraz z chodnikami, przecież tam można połamać nogi a samochody to nie czołgi jadące po wertepach, czy te 2 /?/ kilometry drogi to taki wysiłek technologiczny i decydencki, no rzesz w qrwę weź się jeden z drugim do roboty i zróbcie TO !
O bunkrze nie wspomnę !
burza
burza 09.11.2019, 18:39
Wszystko trzeba pokazać palcem,albo opisać, inaczej nie widzą ? Najgorsze jednak jest to,że ludzie odpowiedzialni nie przyznają się do błędu czy zaniedbania,tylko atakują,a takie zachowanie jednak jest słabe.

Pozostałe