Graliśmy dla Emi, pomagając nadziei

  • 11.11.2019, 19:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Graliśmy dla Emi, pomagając nadziei fot. TWS
Dzięki cudownym ludziom dzisiaj 11 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie zorganizowano turniej charytatywny dla zawodniczki UKS Energetyk Junior Gryfino pod hasłem "GRAMY DLA EMI”. Emilka Konstantynopolska podczas ostatniego meczu ligowego doznała poważnej kontuzji. Całość zgromadzonych środków z turnieju, kiermaszu i aukcji internetowych zostanie przeznaczona na pomoc i rehabilitację zdolnej, młodej zawodniczki.

-Skąd pomysł na piłkę nożną? Nie wiem, podobało mi się. Rodzice nie protestowali, więc zaczęłam trenować i grać. Bieganie za piłką stało się moją pasją. Wiem, kto by kiedyś pomyślał: dziewczyna i piłka nożna?! No i stało się – kontuzja! To się może przytrafić każdemu. Chociaż nie jest mi teraz lekko, wierzę, że się uda. Wiem, że przede mną długa droga - leczenie, rehabilitacja. To, co się teraz wokół mnie dzieje, jest aż trudne do uwierzenia. Tyle serca, tyle przyjaźni i życzliwości! Tak dobrze wierzyć w drugiego człowieka! Te maluchy grają dla mnie. Jakiego jeszcze można użyć słowa oprócz DZIĘKUJĘ? – mówi nam Emilka Konstantynopolska.

- 101. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę jest wyjatkową okazją na zjednoczenie swoich sił w pomocy drugiej osobie. Cieszymy się, że mogliśmy stać się częścią tej akcji. Warto na chwilę zatrzymać się w tej ciagłej gonitwie i sprawić, aby świat dla kogoś stał się choć odrobinę lepszy. Tak wiele nie trzeba. Wierzę, że wspólnie wygramy ten "mecz" z jak największą liczba “punktów”, przecież nie pierwszy raz pokazaliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych - mówi Gabrysia Wojciechowska z Endorfina Fit &Dance.

Emilka to sympatyczna, młoda dziewczyna ze smutkiem w oczach i z wielką nadzieją w sercu. Pomóżmy tej nadziei.
 
TWS
 

Dzisiejszy trening " Gramy dla Emi" za nami ??
Dziękujemy, że byliście ❤️❤️

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Emilka
Emilka 11.11.2019, 20:50
Naprawdę piękna inicjatywa. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej.

Pozostałe