Bieg Niepodległości wygrali Jędrzejak i Białek

  • 11.11.2019, 22:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bieg Niepodległości wygrali Jędrzejak i Białek biegniepodleglosci-gryfino.pl
Dzisiejszy, 11 listopada 2019 r., 2. Gryfiński Bieg Niepodległości wygrał 16-letni Wiktor Jędrzejak z Gryfina. Drugi był Arkadiuszem Minko ze Szczecina, a trzeci Paweł Gadomski z Klubu Biegacza Hermesa Gryfino. Wśród kobiet najszybsza była Beata Białek z KB Hermes Gryfino. Wyprzedziła ona 16-letnią zawodniczkę MKS Hermes Alicję Ulaszewską i Paulinę Drożdżewską z MKS Hermes.

Dzisiejszy bieg wiódł ulicami Gryfina. Na dystansie 10 km wyścig ukończyło 197 zawodników i zawodniczek. Na skróconym dystansie biegli uczniowie gryfińskich szkół.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

biegacz niedzielny
biegacz niedzielny 12.11.2019, 23:59
10 km to nie w kij dmuchał. To trzeba być jednak dobrym aby w dobrym tempie i z dobrym wynikiem przebiec.
lut
lut 12.11.2019, 21:59
Biegacze biegają dla siebie nie dla polityki a po drugie gościu baw się dalej życząc ci dużo zdrowia i lepszego samoczucia.
lut
lut 12.11.2019, 21:36
Szacunek i gratulacje dla biegaczy szczególnie dla zwycięzców a nie polityka i głupie komentarze nie na temat stańcie i pokażcie co potraficie a tej Pani należy się medal zasłużonych dla gminy,powiatu itd. .Wiem że nie po drodze wam bezradni i wójt ale co wy osiągnęliście ?
Piękne uśmiechy do brzydkiej gry.
lutnij się w głowę
lutnij się w głowę 12.11.2019, 21:47
Przecież ten bieg to jedna wielkie polityka robikona przez polityków przez małe "p". A do tego dla niektórych dodatkowy biznes.
@
@ 12.11.2019, 12:40
To był niepowtadzalny widok jak p Nikityński przytulał dwóch byłych radnych. Ci nigdy ICH nie zawiedli,zawsze głosowali i robili co im kazano !!! Taka siara !!
co na to Mietek
co na to Mietek 12.11.2019, 12:44
Na kocyku ich przytulał? hahahaha
POKO kaput
POKO kaput 12.11.2019, 10:10
Honor zawodników nie POzwala wygrywać z amatorami . Pazeroty .
Mieszaniec
Mieszaniec 12.11.2019, 08:57
Ale nie widziałem trzech najważniejszych osób od organizacji imprez. A czy asy z straż miejska były.
wojenka o most
wojenka o most 12.11.2019, 08:33
Nikotyński musi odejść bieguniem!
Pęd
Pęd 12.11.2019, 12:35
Miler musi musi odejść z prędkością maratończyka .
uniki
uniki 12.11.2019, 12:45
Z prędkością żółwia to on "pracuje".
Prawda
Prawda 12.11.2019, 15:40
Pod siebie pracuj ! niebywała niewiedza u urzędnika Milera .
Tak toczna
Tak toczna 12.11.2019, 04:49
Podstawą patriotyzmu są szybkie nogi bo jak przyjdzie co do czego to nas nie dogoniat https://www.youtube.com/watch?…
drop
drop 12.11.2019, 00:15
Niech żyje niepodległość, dobrze że mam tv bo inaczej smutoza dzisiaj byłaby na całego.Pozdrowiernia dla NASZYCH RAJCÓW za sputanie tak doniosłego święta w tym roku.
hmm...
hmm... 11.11.2019, 23:25
16-latek wygrał? To musiała być słaba obstawa.
7
7 12.11.2019, 07:28
Przez kogoś chyba zazdrość przemawia. Gratulacje dla 16latka, super wynik :)
.
. 12.11.2019, 07:23
Ten 16 latek to mistrz Polski, który ma drugi wynik w województwie bez podziału na wiek. Już wynik 34min świadczy o tym, że jest bardzo dobrym biegaczem
niezazdrosny
niezazdrosny 12.11.2019, 08:37
Dobry wynik to jest poniżej 30 min.

Pozostałe