Grzegorz Napieralski w Sejmie po 4 latach pracy w senacie. Obiecuje biuro w Gryfinie

  • 12.11.2019, 11:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Grzegorz Napieralski w Sejmie po 4 latach pracy w senacie. Obiecuje biuro w Gryfinie
Wtorek to ostatni dzień pracy w Senacie RP dla Grzegorza Napieralskiego. W tej kadencji był wiceprzewodniczącym Zespołu Parlamentarnego Pomorza Zachodniego, szefem zespołu parlamentarnego Polska - Wietnam i brał udział w pracach komisji senackich ds. gospodarki oraz praw człowieka. To z inicjatywy zespołu parlamentarnego był poruszany temat sytuacji szpitali w powiatach Województwa Zachodniopomorskiego czy wykluczenie transportowe regionu w relacjach ze stolicą Polski. Grzegorz Napieralski jako senator posiadał filię biura w Dębnie w Powiecie Myśliborskim. Nowym senatorem za Grzegorza Napieralskiego będzie działaczka Platformy Obywatelskiej z Goleniowa Magda Kochan. Wygrała ona wybory z Edwardem Kosmalą z PiS, który wybory do Senatu przegrał po raz drugi. Grzegorz Napieralski z 4 wynikiem na liście Koalicji Obywatelskiej wraca do Sejmu RP.
Jako poseł po pierwsze planuję otworzyć swoje biura w Gryfinie, Świnoujściu, Dębnie, Łobzie i Stargardzie. Rozmowy nad kolejnymi lokalizacjami trwają. Po drugie moja aktywność z racji wykonywania mandatu posła będzie większa też w Szczecinie i Policach. Tematy, które wraz z moimi współpracownikami, będę się zajmował to sytuacja szpitali powiatowych w regionie, dofinansowanie oświaty oraz rynek pracy. Dalej będę aktywnie działał na rzecz promocji Pomorza Zachodniego, tak jak miało to miejsce do tej pory. Będę zapraszał ambasadorów innych krajów do Szczecina, jak do tej pory między innymi z Wietnamu. Dalej będę wspierał budowę drogi s 10 od Stargardu przez Suchań do Wałcza i Warszawy - mówi poseł elekt Grzegorz Napieralski.
 
W ostatnich wyborach do Sejmu Grzegorz Napieralski uzyskał blisko jedenaście tysięcy głosów.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CDN   AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
CDN AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.11.2019, 07:29
redaktorze W TYM TZW : SZALEŃSTWIE" JEST METODA HA HA AHA H
gumofilc
gumofilc 15.11.2019, 08:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tak tylko muśle   to tylo propzycja h ah ah
tak tylko muśle to tylo propzycja h ah ah 15.11.2019, 03:06
gregor jak już cię wystarczajaco wydymał ten rudy hoj wieczorek to może podzielimy się groszem od mojego dziadka i wyruchamy tę *** rudą ha ha ah
Bartkowiak
Bartkowiak 15.11.2019, 08:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ha HA Ah
Ha HA Ah 14.11.2019, 21:45
Oni wszyscy w szekelach opłacani https://www.facebook.com/rober…
ajwaj alewluja bismilah i do prZodu ha jaja
ajwaj alewluja bismilah i do prZodu ha jaja 14.11.2019, 23:10
zle patrzysz TO TYLKO PIONKI HA HA AH robole tego cyrku h aha ha ah
Wuja
Wuja 14.11.2019, 16:15
W polskim Sejmie powstał zespół ds. LGBT. Założył go chłopak Biedronia poseł Śmiszek. Posłanka Kotula zgłosiła swój udział w tym gremium. Ciekaw jestem czy dołączy tam Grzegorz Napieralski.
kod
kod 15.11.2019, 09:33
koło zboczeńców
Grześ +
Grześ + 14.11.2019, 17:04
Nikitiński musi odejść !
i ajwaj aleluja i do przodu
i ajwaj aleluja i do przodu 14.11.2019, 08:07
juz kupiłem deparchator i magiczny wkretak a kszy ha ah ah chyba gryczanej i wachadełhoje ha ha ah https://youtu.be/8JD8YRo00Hk?l… ha ha ah turbo deparchator ha ah ah made in podlecki ha ha h a https://youtu.be/kTZ1EY5sgf4 ja walczę na odcvinku zachodnie zachodniopomorskie ha ha ah jesli chcesz mnie sesprzeć w walce z parchami podaje nr konta pekao 26 1240 3927 1111 0010 0927 0838 z dopiskiem na walkę z parchami ah ah ah
kaftan to ja wam założe ha ha ah  zydowskie czuby
kaftan to ja wam założe ha ha ah zydowskie czuby 14.11.2019, 07:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

para buch tercet w ruch
para buch tercet w ruch 13.11.2019, 19:21
Faszystowskie hajlujące ścierwo - a może przypomnisz Sawarynowi?
Dlaczego wypadło tyle inwestycji w Gryfinie?
Na siłę mają wbrew władzom gminnym działać?
To jak z Łużycką - GDDKiA ma od cholery roboty - nie będzie żebrać u Sawaryna łaski w postaci wykonania umowy z 2016 roku - nie chce robić Łużyckiej - nie będą....
Heil Donald
Heil Donald 13.11.2019, 17:00
Czerwoniutki , ja pamiętam o tym dworcu na osiedlu , przyPOmnę jak będziesz w Gryfinie !!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.11.2019, 13:40
a co wieczorek nie chce postawić biura ha ha ah 
joj
joj 13.11.2019, 12:27
zakazana morda komunistyczna czerwona krew ,zdrajca kofidenty
śmiech
śmiech 13.11.2019, 11:31
renatka ze świetlicy w widuchowej poleci do niego bo to taka idolka...
ten co liczy
ten co liczy 13.11.2019, 10:18
Jak widzę te zatroskane miny tych naszych Obywateli dbających o Nasze sprawy, to aż żal ściska, że tak się poświęcają dla Naszego dobra kosztem osobistych wyrzeczeń, nieważne apanaże, ważne działanie dla
wszystkich ... czyli dla nikogo !
środa
środa 13.11.2019, 00:53
Dzieci dobrej zmiany i gorszego sortu.
Jano
Jano 12.11.2019, 23:16
Precz z czerwona komuna won niemiecki owczarku z Polski
otua
otua 12.11.2019, 19:24
oczyszczalnia ścieków jest dobra
Heil Donald
Heil Donald 12.11.2019, 17:11
No to kiedy DWORZEC na osiedlu POłudnie ??? Nigdy towarzyszu , NIGDY . Jak zwykle KŁAMIECIE czerwońcy !!!!
do hajlującego faszystowskiego ścierwa
do hajlującego faszystowskiego ścierwa 12.11.2019, 19:27
Faszystowskie hajlujące ścierwo - pytaj o dworzec tego, co jest wiceszefem SOM, czy SKM - w sumie obojętnie czego efekt taki sam!
W Gryfinie peron mają zwijać, kładki przez tory nie będzie - bo leniom się nie chciało walczyć!
proszę nie!
proszę nie! 12.11.2019, 16:00
naprawdę nie!!!!
Sauron
Sauron 12.11.2019, 14:57
Czewony komunista zdrajca, kapus, donosiciel, lewicowy prostytucja nie dziękuję.Jeszcze sprzeda cos znów tak jak przyłożył czerwona jak krew dlon do stoczni szczecińskiej
pasuje:)
pasuje:) 12.11.2019, 16:48
Piszesz o prokuratorze stanu wojennego, co go Jarek chce wysłać na fuchę - razem z jedzącą sałatki?
A jak obniżali wiek sędziom mówili, że po 65 roku życia sędziowie za starzy.
A tu proszę - sami się zgłaszają i nie czują się za starzy....
ach jakiż ty samokrytyczny
ach jakiż ty samokrytyczny 12.11.2019, 15:03
Czyżbyś opisał swojego posła, specjalistę od "prawa"?
tak trzymac
tak trzymac 12.11.2019, 13:56
Czy to prawda że dzis nad ranem AJWAJA w kaftanie zabrali ..........Pytam się czy to prawda?
Psychiatra
Psychiatra 12.11.2019, 14:07
Tak, to prawda. Jest u nas.
gumowiec
gumowiec 12.11.2019, 14:11
Super,nie zapominajcie o codziennej porcji gumowania dla tego dzbana
gumowiec
gumowiec 12.11.2019, 14:11
Super,nie zapominajcie o codziennej porcji gumowania dla tego dzbana
gumolit
gumolit 13.11.2019, 16:45
gumowiec Ciebie szybko i solidnie przegumować nadgrzbietowo
ok
ok 12.11.2019, 14:13
PODOBNO KNAGULEC TRZEPIE GACIE BO WIE ZE TERAZ NA NIEGO CZEKA KAFTANIK HA HA AH HA
Knagulec
Knagulec 15.11.2019, 08:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 13.11.2019, 16:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

1998
1998 12.11.2019, 13:02
A głąby dalej głosują na Napierdalskiego
do kameleona
do kameleona 12.11.2019, 13:09
A ty Hajdaś na kogo teraz głosujesz bo przecież wcześniej chwaliłeś się że jesteś za PO.

Pozostałe