Obywatelskie zatrzymanie w Gryfinie. Kierowca podejrzewany jest o dwa czyny

  • 12.11.2019, 14:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obywatelskie zatrzymanie w Gryfinie. Kierowca podejrzewany jest o dwa czyny
-W Gryfinie na ulicy Letniej doszło do obywatelskiego zatrzymania 36 –letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który prowadził samochód marki Citroen. Patrol, który przybył na miejsce stwierdził, że mężczyzna prowadzi auto pomimo sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych – informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu alkomatem. W związku z tym gryfińscy funkcjonariusze przewieźli go na badanie krwi.

Do zdarzenia doszło 9 listopada w Gryfinie. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oklaski
oklaski 14.11.2019, 00:24
Brawo Obywatele RP! Może uratowaliście komuś życie albo zdrowie!
Notoon
Notoon 13.11.2019, 21:51
***nix reportaz i tyle
***
*** 13.11.2019, 23:12
Nie używaj słów których nie rozumiesz.
Inteligentny NieCzytelnik
Inteligentny NieCzytelnik 13.11.2019, 18:21
Co to ma być? Co to za informacja?! Każdego dnia policja zabiera kierowców na badanie, może byłoby to ciekawe gdyby całe zdarzenie zostało opisane. A to?! Wygląda jakby ktoś zaczął pisać artykuł i przez przypadek wrzucił tylko część treści. 
inteligentny czytelnik
inteligentny czytelnik 13.11.2019, 18:55
Opowiedz sam jak go złapaliście, bo widzę, że masz masz wielką chęć, a przede wszystkim wiedzę.
Obywatel ibisz
Obywatel ibisz 13.11.2019, 14:51
Szkoda że nie opisano jak go zatrzymano i kto. Brak szczegółów
bomba
bomba 13.11.2019, 18:56
W 7 Dniach Gryfina oczekujcie szczegółów!
cytryna
cytryna 13.11.2019, 08:59
Niebotyński musi odejść!
0 13.11.2019, 08:29
Skoro jechał Citroenem to żaden gangster, a zwykły wiejski cwaniaczek.
model i rocznik
model i rocznik 13.11.2019, 08:54
Zależy jaka to cytrynka!
widziałem z daleka
widziałem z daleka 12.11.2019, 23:54
TRAfienie w 10 jak widać.
Pieszczoch
Pieszczoch 12.11.2019, 21:19
Popieścił bym go
Prądem
Knagulec
Knagulec 12.11.2019, 22:09
A ja końcówką pręta i guma
l'knjh,jhg hiob78o
l'knjh,jhg hiob78o 12.11.2019, 20:25
sawaryn za rybacka na aut
Jupi jupi aj aj
Jupi jupi aj aj 12.11.2019, 19:50
Tylko jeden przecież w Gryfinie więcej ich jeździ bez prawka i się ze Wszystkich śmieją w twarz .
Knagulec
Knagulec 12.11.2019, 19:10
Przegumować te łajze
monitoring
monitoring 12.11.2019, 15:21
To była akcja niczym z filmu gangsterskiego aż strach się bać, i jak tu żyć w tym zadupiu panie burmistrzu?
Moni Toring
Moni Toring 12.11.2019, 15:27
Niekietyński musi odejść!
gość
gość 12.11.2019, 15:17
A przy okazji doceńmy pracę policji. Jest w ich pracy coś takiego uniwersalnie męskiego, łowienie, podchody, wojna, ale na tym kończy się coś, co ktoś by uznał za łatwe korzystanie z przewagi - w pewnym momencie następuje kontakt z w końcu paskudnymi ludźmi, którzy sobie wyobrazili świat jako wyścig szczurów, gdzie wygrywa ten, kto oszuka bliźniego, kto jest" silniejszy". Dla których inni ludzie to kukiełki, nie mające praw, godności, które można jak robaki zdeptać. Jest dość takich i wśród Polaków - na ogół pochodzą z patologicznych rodzin, okaleczeni emocjonalnie, mentalnie.
cyna
cyna 12.11.2019, 15:04
Niebościński musi odejść
Bułka
Bułka 12.11.2019, 21:24
C w e l u pryszczaty skończ pisać te głupoty. N a s r a n e pod kopułą masz psycholu.
mm
mm 12.11.2019, 15:18
Syn capa i osła robi debilne wpisy jak zawsze !
bodo
bodo 12.11.2019, 16:11
W pełni popieram. Gościowi trzeba zabrać internet. Nie ważne czy Nikityński na urząd nadaje się lub nie , to piszący chyba ma większy problem ze sobą.
po prostu dzban
po prostu dzban 12.11.2019, 15:22
Przepraszał po przegranym procesie i nic. Już rodzina się go wstydzi.
sandał
sandał 13.11.2019, 08:56
Kto przepraszał?
sikora
sikora 12.11.2019, 14:52
warawa ma sie czego obawiać
niuchacz
niuchacz 12.11.2019, 15:04
Czego?
licznik bije
licznik bije 12.11.2019, 14:51
Jeśli też narkotyki to razem o trzy czyny!
żelek
żelek 12.11.2019, 14:48
Jeszcze trzeba było go potraktowac narkotestem!

Pozostałe