Do kogo poleciały "Bociany" za promocję powiatu gryfińskiego

  • 14.11.2019, 17:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Do kogo poleciały "Bociany" za promocję powiatu gryfińskiego
Dziś przyznano Bociany, czyli nagrody za promocję powiatu gryfińskiego. Poniżej wygrani i nominowani w poszczególnych kategoriach.

Bociany w czterech kategoriach:

W kategorii kultura - Jerzy Romaniuk

Nominowani to:

  • Aleksandra Bałachowska-Jagusz,
  • Teatr Eliksir.

W kategorii sport - Sara Kierul.

Nominowani to:

  • Bański Klub Piłkarski ISKRA Banie,
  • Jacek Gołuch i Anna Grzelak.

W kategorii pro publico bonoMichał Kijo

Nominowani to:

  • Koło Gospodyń Wiejskich Krzymowianki,
  • Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Jesteśmy” w Chojnie.

W kategorii przedsiębiorca roku - Firma DZOSIK Dariusz Josik w Chojnie

Nominowani to:

  • Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Gryfinie,
  • Firma Vreespol sp. z o.o. w Gogolicach.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszko
Mieszko 20.11.2019, 08:25
Michał zrobił świetną robotę i to nie podlega żadnym wątpliwościom. Ale skoro temat kamienicy znowu wrócił to może pan Burmistrz zechciał by poinformować mieszkańców i innych darczyńców co stało się z pieniędzmi wpłacanymi na konto i dlaczego kamienica wciąż straszy i zarasta zielskiem. https://www.igryfino.pl/wiadom…
i tyle
i tyle 17.11.2019, 22:33
Brawo Michal w d...e mam to czy brales .Wazne ze mowisz i wesz ze to bylo to samo w co wdeples .Wiedz ze za to co soba teraz reprezentujesz i to co potrafisz zwojowac dzieki swojej normalnosci to zyskujesz szacun.A zaczelo sie od pozaru i tak leci.A osoby ktore źle mowia nie dorastaja do pięt tym ktorzy oprócz mowienia potrafią działać. Pomagaj i nie wypalaj się- Dobro wraca .Może kiedyś Orla dostaniesz będę glosowac.A kazdy ma wzloty i upadki w zyciu ale nie kazdy potrafi sie do tego przyznać. GRATULUJĘ.
SOS
SOS 17.11.2019, 21:41
NIE DOGODZISZ WSZYSTKIM, WAZNE ZEBY ROBIC COS DOBREGO
znajomy
znajomy 15.11.2019, 22:36
Na pewno byłby lepszy Janusz Janiszewski.: poprawna polszczyzna, sposób bycia, kultura/ Nie przepadam za nim, ale co prawda to prawda.
buddysta
buddysta 16.11.2019, 08:47
to lanser i nic wiecej.wysokie ego
tak sądzę
tak sądzę 16.11.2019, 13:17
Po prostu artysta, który przez prostaków nie jest rozumiany.
złe wypiera lepsze
złe wypiera lepsze 15.11.2019, 19:10
Prowadzący był lepszy wczesniej, nastepny był jak widzę pod ręką. Na sali zauwazyć można zawodowego aktora. Ale wiadomo że kluczem zrozumienia W. Konarskiego są znajomosci polityczne. Widocznie ma jakieś plany polityczne wobec tego chłopaka więc go pcha, zgodnie z zasadą BMW: Bierny, Mierny ale Wierny.
uczestnik
uczestnik 15.11.2019, 12:02
Bardzo słaby był prowadzący, niedouczony, mówiący niewyraźnie i silący się na dowcip przy czym żenująco wychodziło jakie ma o sobie mniemanie. Ogólnie porażka.
Do uczestnika
Do uczestnika 15.11.2019, 12:23
A co ty byś była lepsza ? No ciebie nie chcą już
obawiam się
obawiam się 15.11.2019, 14:31
Każdy byłby lepszy od niego!
odlotowiec
odlotowiec 15.11.2019, 09:57
Najlepszy był ten co przyszedł z kochankami i się tym chwalił :))))
abażur
abażur 16.11.2019, 13:18
To były kochanki sceniczne!
Trzepak (takie nazwisko)
Trzepak (takie nazwisko) 15.11.2019, 09:33
Romaniuk to facet starszej daty, który rozdawał czerstwe dowcipy rodem z innej epoki np. jak wychować sobie żonę lejąc ją na trzepaku. Młodzi zachodzili w głowę co to jest "trzepaku".
b
b 15.11.2019, 16:59
Straszny ten dowcip. Skandal.
heh
heh 15.11.2019, 19:10
Feministki go zadziobią!
tubka to mało
tubka to mało 15.11.2019, 09:46
Ten wazelina od tercetu?
bla bla
bla bla 15.11.2019, 01:34
Zastanawiam się po co zdjęcia publiczności?
Michał
Michał 15.11.2019, 00:27
Kto był w jury?
on inaczej nie potrafi
on inaczej nie potrafi 15.11.2019, 09:47
sama polityka jak to u Konarskiego
Eeeee
Eeeee 14.11.2019, 23:46
Mało kto wyszedł zadowolony. Nie wiem po co zaprasza się tylu ludzi żeby swojego wybrać
piłka
piłka 14.11.2019, 22:24
Iskra Banie to chyba w kategorii "kto więcej wypije i kogo Punio mniej obgada". A gdzie pani Dudar?
ktoś
ktoś 14.11.2019, 22:39
Zazdrościsz?
abstynent
abstynent 15.11.2019, 09:33
ja np. nie pijący!
ops
ops 14.11.2019, 22:04
w tej różowej koszuli to chłopak jest tak???
88
88 15.11.2019, 11:42
wyskubane brwi, różowa koszulka, biały zegarek, no i te gołe łydki. Faktycznie jakiś taki (...).

Część komentarza usunięta.
administrator
kopeć
kopeć 14.11.2019, 22:12
Też mysłłaem, że Sara to imię żeńskie.
co wam to przypomina     NIEBOCENTRYZM AH A AH
co wam to przypomina NIEBOCENTRYZM AH A AH 14.11.2019, 21:42
https://youtu.be/cfHN3-YUYWU ociany latają względem pola magnetycznego ziemi ah ahahah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.11.2019, 21:18
wydaje się wam hahaah a w tym zyciu i grajdole ze coś macie i osiagneliscie NIC złudnego HA AH AHA A NATYRA NIE LUBI RÓWNOWAGI H AHA HA W TYM WYDANIU H AHA HA AH RESECIK POZAMIATA WSZYSTKO HA HA AH bez wzgledu na opcje polityczne i narodowosc ha ah ah CZAS JEST BLISKI HA HA HA AH anu daj ah ah ah ah
676 ha ha ah ah
676 ha ha ah ah 14.11.2019, 20:57
https://youtu.be/-7sRRPLkFlU ha ha ha ah nire spłacajcie kredytów bo to pic ha haahah https://youtu.be/I6KPgt9fl7k
taki już jestem ha ah aha
taki już jestem ha ah aha 14.11.2019, 20:04
andriu nie podniecaj się mało istotnymi sprawami ah ah a twój portal zaistnieje nie tylko w tym grajdole ale i na świecie ha ha ha ah
lustro
lustro 14.11.2019, 22:13
Ajwaj pamiętaj, ze dobrowa wraca, a zło.... now iesz!
tak  łachy  robicie to dla kasy   jak dziwki ha ha ah ah
tak łachy robicie to dla kasy jak dziwki ha ha ah ah 14.11.2019, 22:21
JEMU TO NIE GROZI ha haah ja biorę na siebię te tzw zło a to tylko banda cieci którzy nawet nie wiedzdzą dla kogo robią bo kasa ich cieszy ha ahaha ah co tam ciecie ha haah ah w cieciolandiii zrobiliście coś dla swoich bliskich i rodzin itd ha ha ah ps ale zapraszam
odbicie w lustrze ha ha ha
odbicie w lustrze ha ha ha 14.11.2019, 22:35
ja to robiłem ku chwale ojczyzny ha haha aha ps niektórym się tylko zdaje ze mnie zna ha ah ah
i to jest ajwaj aleluja i do przodu   ha ha h
i to jest ajwaj aleluja i do przodu ha ha h 14.11.2019, 19:53
 ciecić przyznaje ciecia od ciecia dla ciecia oraz cieciolandiii ha ah
zniesmaczona
zniesmaczona 14.11.2019, 19:29
Nie ma jak to laureat który przyznaje sieędo brania narkotyków. Kto zgłasza tych kandydatów? Kto jest odpowiedzailny za wybór?! Żenada!
niesmak
niesmak 14.11.2019, 21:33
Trafnie.
fuj!
fuj! 14.11.2019, 22:14
Mnie najbardziej zniesmaczył jak powiedział że jak przyjechał do Gryfina to w goowno wdepnął.
Popieram!
Popieram! 14.11.2019, 21:05
Dokładnie! Kto?
wykrywacz min
wykrywacz min 15.11.2019, 09:50
Jak polityczne gooowno to na bank że chodzi o Konarskiego.
gość
gość 14.11.2019, 19:22
Ścisk i duchota jak w puszcze sardynek. Jak tak można, trochę szcunku dla gości!

Pozostałe