W tym lokalu ukradli mi torebkę z pieniędzmi, telefonem i... W tym największy kłopot

  • 14.11.2019, 18:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W tym lokalu ukradli mi torebkę z pieniędzmi, telefonem i... W tym największy kłopot
Do kradzieży doszło w jednym z lokali przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie. Kobieta na chwilę zostawiła torebkę i wyszła do toalety. W tym czasie ktoś ukradł torebkę.

W torebce były telefon, pieniądze oraz klucze. Poszkodowana zgłosiła kradzież na policję. Straty wyceniła na ok. 3 tys zł. 

Największy problem to strata... kluczy.

Do kradzieży doszło 10 listopada 2019 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

red
red 16.11.2019, 18:27
Czerwone torebki rzucają się w oczy!
Gumofilc
Gumofilc 16.11.2019, 11:32
Ukradli torbe i schowali do odbytnicy
Santtropez
Santtropez 16.11.2019, 00:00
Żandarm na emeryturze mi się przypomniał. .HAHAHA !!
;)
;) 15.11.2019, 13:59
ZA PŁYTKI SCHOWEK
Knagulec
Knagulec 15.11.2019, 12:26
A ja tam mysle,ze to spręzyna gumowca pewnie zawinął torbe i skitrał w jelicie grubym a za winklem doszli i przegumowali nadgrzbietowo
glupota kosztuje
glupota kosztuje 15.11.2019, 10:04
A która kobieta zostawia torebkę idąc do toalety, i to z taką zawartością?
Pindol
Pindol 15.11.2019, 14:58
Natalia widocznie za słabo pilnowała dzbana
Sandra
Sandra 15.11.2019, 10:44
Kolejny prymityw który sądzi że to wina okradzionej.
przypuszczam
przypuszczam 15.11.2019, 09:14
Widocznie wcześniej ją musiał obserwować. Tylko zastanawiam się gdzie schował cały łup? Moze do innej ko, większej torebki? Zlodziejem byłaby kobieta?
Daremne  żale, próżny trud.......
Daremne żale, próżny trud....... 15.11.2019, 09:04
Jeżeli prawdę tu piszecie to......ona sama winna,bo która normalna kobieta rozstaje się ze swoją torebką??
Chyba że zaistniały takie okoliczności:
- stan rozbawienia
- stan roztargnienia
- stan upojenia
Cóż, dla niektórych okazja czyni złodzieja......
Knagulec dobrze gada: przegumować ich.
Knagulec
Knagulec 15.11.2019, 18:47
Dobrze gadasz cycu
Sandra
Sandra 15.11.2019, 09:10
No tak, jak zwykle. Okradziona zawsze jest winna. Bo złodziej to święty. Czy to miasto złodziei że głosisz takie poglądy?
Daremne żale.......
Daremne żale....... 15.11.2019, 11:42
A jakby faceta okradli,też byś tak sądziła?? Trzeba byc czujnym w każdej sytuacji, nawet w ki....lu. a nie potem biadolić
Z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkim rozwagi.
Aha...facetem nie jestem, prymitywem też nie.
Knagulec
Knagulec 15.11.2019, 08:05
Dojść i przegumować nadgrzbietowo zloczyńce
Policjant
Policjant 14.11.2019, 23:52
Ta kobieta poszła na jedynkę czy dwójkę tz, ku pę czy si usiu ? To ważne !
Pindol
Pindol 15.11.2019, 08:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gryfino
Gryfino 14.11.2019, 23:06
To było w schowku tam strach iść na piwo
gumofilc
gumofilc 15.11.2019, 08:04
Ten schowek to zwykła patola i chu....a z patatajnią
$uicidekid
$uicidekid 14.11.2019, 22:42
Stwórzmy razem Utopię na tym świecie, bez brudu! Wymaga to racjonalnego wyeliminowania szkodliwych jednostek! :)
kelner
kelner 14.11.2019, 21:56
To, że się na chwilę oddaliła to nie znaczy, że do toalety!
T
T 14.11.2019, 21:53
Każda kobieta chodzi do toalety z torebką i koleżanką
klient
klient 14.11.2019, 21:50
Czy w tym lokalu pracują ukraińcy?
gumofilc
gumofilc 15.11.2019, 08:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Qi Hui
Qi Hui 14.11.2019, 20:58
Kto to zrobił?
Gryfinianka
Gryfinianka 14.11.2019, 20:19
A kto modry zostawia torebke przy stoliku i idzie do toalety..😂😂..za głupote trzeba placic..niech ma pretensje sama do siebie..😂😂
Modry
Modry 14.11.2019, 21:17
Modry
program torebka+
program torebka+ 14.11.2019, 20:34
To chyba jedyna kobieta o której słyszałem która poszła do toalety bez torebki :-)
zakopcony kocyk
zakopcony kocyk 14.11.2019, 20:04
Niketański musi odejść bez kluczy!
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych
Pogromca dzikich węży wentylacyjnych 16.11.2019, 07:48
W torebce
Bułka
Bułka 15.11.2019, 10:52
Zamknij p i z d ę ty zapchlona l a f i r y n d o
Pindol
Pindol 15.11.2019, 12:22
Bułka ofiaro pęknietego kondoma japa
wasal twojego wasala jest twoim wasalem
wasal twojego wasala jest twoim wasalem 15.11.2019, 11:14
Pawełku uspokój się, przeciez to kolega twojego kolegi Tomaszka.
Tom
Tom 14.11.2019, 19:48
W tym i tylko w tym, ale przecież po co mówić w którym, więc nie rozumiem po co w ogole o tym pisać i do tego dawać tak idiotyczny tytuł.
trudno
trudno 14.11.2019, 19:31
Z pewnościa musiała wymienić wszystkie zamki w drzwiach. No i czekać na ślusarza aby jej otworzył mieszkanie.
znam ją
znam ją 14.11.2019, 20:42
Z pewnością mieszka sama w wypasionej willi i dlatego przesiaduje po nocnych lokalach wypatrując frajera na białym koniu
ewa
ewa 14.11.2019, 20:59
nocny lokal przy Chrobrego? :D
Jb
Jb 15.11.2019, 04:29
W bramie pod 17 Nıewıedzıales?
bardzo
bardzo 14.11.2019, 21:55
Mocny lokal!

Pozostałe