Chwile zatrzymane w kadrze obejrzeć można na wystawie

  • 14.11.2019, 20:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chwile zatrzymane w kadrze obejrzeć można na wystawie fot. TWS
Uczestnicy sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprosili wszystkich zainteresowanych fotografią do Centrum Informacji Turystycznej na jesienną wystawę prac zatytułowaną „Zatrzymać ruch i bezruch w kadrze”. Niewielka salka wystawowa z trudem mieściła przybywających gości.
Zofia Kolczyńska jest pierwszy raz na gryfińskim wernisażu. Pani Zofii bardzo podobały się prace Józefa Satanowskiego, szczególnie mewa, której z powodu własnego gapiostwa wypada z dzioba kawałeczek znalezionego jedzenia.
Kasi Głowackiej z Koszalina również spodobała się mewa i tajemniczą gałąź.
 
Wystawa wzbudziła nie tylko zainteresowanie, ale nawet zachwyt u wielu osób. Nie wiadomo co bardziej podziwiać: rozbijające się fale, tańczące szarfy, kroczących wartowników w Grecji, których podglądała Zdzisława Wieczorek, przepiękne ptaki i woda, prawie jak ta za oknami.
 
Trudno opisać każde zdjęcie, z którym na pewno wiąże się czas, a chwila zatrzymana w kadrze, powtórzona będzie już nie ta sama.
Trudno opisać każde zdjęcie. Tutaj trzeba przyjść i zobaczyć.
W każdej fotografii kryje się jakieś wspomnienie, może żal za tym co minęło, a może radość, że zatrzymał się czas, który już nie powróci.
 
Jak to na każdym towarzyskim spotkaniu były pytania, dyskusje, wrażenia. Był również szampan nie tylko z okazji otwarcia wystawy, ale również z okazji urodzin Krystyny Olechnowicz. Których? Jak świat światem podobne daty są w sekrecie.
 
Atmosfera podczas wernisażu bardzo sympatyczna. Ekspozycja bardzo ciekawie przygotowana przez pracowników Centrum oraz przewodniczącą sekcji Magdę Bidzińską. Wystawa czynna jest do 29 listopada w godzinach otwarcia CIT.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iwa
iwa 15.11.2019, 12:59
Nie przypuszczam, żeby nawet najbardziej niemyślący młody narodowiec napisał taka bzdurę
Młody narodowiec
Młody narodowiec 15.11.2019, 10:49
Nie ma zdjęć z pielgrzymek i procesji. Nie ma zdjęć z Golgoty Wschodu. Nie ma zdjęć z apeli smoleńskich. A to przecież jest nasze prawdziwe rzycie. Są za to zdjęcia z genderowych imprez i kosmopolitycznych ekskursyi po nihilistycznym i zatraconym w źle świecie. Nie poddawajmy się LGBT. Polska to nasza ojczyzna i dom. Precz z tą tęczową pstrokacizną.
do nieszczęsliwego
do nieszczęsliwego 15.11.2019, 11:15
A kogo interesuje twoje skrzywienie?
kadr
kadr 15.11.2019, 02:01
Widać zgrana paczka.
pusta rybakówka
pusta rybakówka 15.11.2019, 08:59
Niekotański musi odejść!
szybka jazda bez trzymanki
szybka jazda bez trzymanki 15.11.2019, 09:14
bez ruchu
Maciej
Maciej 14.11.2019, 21:53
I tylko przyklasnąć takiej aktywności.

Pozostałe