Zauważyli ich zaangażowanie w Niemczech

  • 15.11.2019, 11:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zauważyli ich zaangażowanie w Niemczech
Märkische Oderzeitung zauważyło pracę społeczników w miejscowości Mirowo w gminie Moryń. W ramach rewitalizacji mieszkańcy przygotowali miejsce na plenerową siłownię. Niemiecka gazeta donosi o tym za igryfino.

O działaniach mieszkańców pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34464,podjeli-sie-trudnego-zadania

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fox
Fox 16.11.2019, 18:09
Szok! Pludrom by na myśl nie przyszło, że można coś od siebie zrobić.
K rwa m accc
K rwa m accc 15.11.2019, 21:09
Ciekawe dla czego nikt Arabow Niemieckich nie lubi na Świecie, tej rysy nie da rady Naprawić.... JESZCZE POUCZAJA HA HA, ZA KAŻDEGO ARABA NIE PRZYJETEGO KARA HAHA, TO DLA NICH KARA ZA KAZDEGO ZABITEGO POLAKA KARA, ANGELA TO ZWYKLA SWINIA OTWORZYLA GRANICE NIE KONSULTUJAC TEGO Z ZADNYM Z SĄSIADÓW.. TERAZ NIEMIECKIE ARABY SA ARABAMI I DO PRACY SIE NIE SZYKUJA HAHA. JESZCZE 10 LAT EUROPEJSCY NIEMCY WYGINA JAK DINOZAURY.
Pomagaj
Pomagaj 15.11.2019, 15:54
Niemcy już dawno zauważyli fachowość i pracowitość Polaków. Np. w 1939 roku zaprosili nas do siebie byśmy pomagali im w rolnictwie bo u nich mężczyźni byli zajęci wyżynaniem i strzelaniem.
Europejczyk
Europejczyk 15.11.2019, 18:06
Żyj tym do usr......ej śmierci.. Co współczesny Niemiec ma wspólnego z 1939 rokiem.?.... Póki co dziesiątki tys Polakow od dawna tłucze tam kasę taką... jaką nigdy w Polsce by nie dostali.. I dzięki niej nie jeden sobie niezły dom postawił... I ja też.
Kuurwa maccc
Kuurwa maccc 15.11.2019, 21:00
A Arabskie Niemcy zyja do dzis za zrabowany Polski Majatek
Przyszlość
Przyszlość 15.11.2019, 18:09
Właśnie!Popieram. Oni szybko zapomnieli. Nam też by się to wreszcie przydało.
Baaa
Baaa 16.11.2019, 09:30
Zrabowali, zarzneli pol Europy i szybciutko zapomnieli, baaa nawet zaklamuja historie w szkole jacy oni nie winni
Fox
Fox 16.11.2019, 18:10
Ba, w szkole i na Netflixie
zniecierpliwiony
zniecierpliwiony 16.11.2019, 10:35
W szkole zakłamują historię? Skąd ty takie bzdury bierzesz?
oburzony
oburzony 15.11.2019, 12:36
Czy bezrobotni i emeryci nie maj juz co komentować czy niektórym nudzi się w pracy?
Brunner
Brunner 15.11.2019, 12:32
Arbeit macht frei!
kapusta i kwas
kapusta i kwas 15.11.2019, 12:31
Was?
prof.