Uroczystość 50- i 60-lecia pożycia małżeńskiego [FOTOGALERIA]

  • 15.11.2019, 18:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uroczystość 50- i 60-lecia pożycia małżeńskiego [FOTOGALERIA]
Tym razem Studio Piosenki Gryfińskiego Domu Kultury Piotra Ostrowskiego przygotowało program artystyczny na uroczystość 50- i 60-lecia pożycia małżeńskiego dwudziestu kilku par w Gryfinie. Imprezę prowadziła Aneta Raciborska, naczelnik Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Miasta i Gminy. Medale prezydenta Andrzeja Dudy dla par obchodzących złote gody wręczali burmistrz Mieczysław Sawaryn i przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie Rafał Guga

Jubileusz Złotych Godów świętuje 18 par. Natomiast 8 par zaproszonych na uroczystość jest w związku małżeńskim od 60 lat. Na uroczystość przyszło siedem diamentowych par.

Jubilaci 50-lecia to:

1. Krystyna i Mieczysław Auguścikowie

2. Janina i Roman Czapiewscy

3. Lucyna i Henryk Gajdemscy

4. Kinga i Grzegorz Karpiccy

5. Lucyna i Józef Koczanowie

6. Jolanta i Józef Koisowie

7. Krystyna i Jerzy Kuflowie

8. Irena i Stanisław Mikołajczykowie

9. Teresa i Stanisław Namiecińscy

10. Danuta i Józef Odrowscy

11.Wiesława i Andrzej Orwinowscy

12.Grażyna i Eugeniusz Pokorscy

13. Maria i Zenon Sajnogowie

14. Halina i Józef Seniszowie

15. Anna i Kazimierz Surdaccy

16. Krystyna i Marian Wiszniowscy

17. Krystyna i Jan Wojtasowie

18. Elżbieta i Wiesław Żelechowie

 

Jubilaci 60-lecia, którzy otrzymali gratulacje i grawertony to:

1. Czesława i Franciszek Dunajewscy

2. Edyta i Bronisław Dworzyńscy

3. Czesława i Leopold Granisowie

4. Felicja i Paweł Krajczewscy

5. Zofia i Jan Mielnikowie

6. Janina Pietruch - Grabowska i Tadeusz Grabowski

7. Stanisława i Władysław Tomczyszynowie

Państwo Szpakowscy nie przybyli na imprezę.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (153)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ilona
Ilona 22.11.2019, 23:41
Wszystkim szczere gratulacje !
góralka
góralka 18.11.2019, 08:59
Żona do męża: - ja w naszym małżeństwie sprzątam, gotuję, piorę, prasuję, wychowuję dzieci. Jestem jak Kopciuszek! Mąż na to: - obiecywałem przed ślubem, że będzie ci ze mną jak w bajce.
zrob to sam...
zrob to sam... 17.11.2019, 10:11
Nikt z jubilatów nie zapytał burmistrza ( tak przy okazji) dlaczego nie mamy w Gryfinie sali ślubów ?
puchnie
puchnie 17.11.2019, 10:55
Bo trzeba było gdzieś upchnąć tych znajomków dodatkowych.
to jawna dyskryminacja ha ha ah ah
to jawna dyskryminacja ha ha ah ah 16.11.2019, 15:20
a ja mam 47 lecie minus 14 *** i nikt mi nie zrobił rocznicy ha ha ah
jak za króla ssasa   co  brendzlował koszer kotasa ha ha h
jak za króla ssasa co brendzlował koszer kotasa ha ha h 16.11.2019, 15:10
totalizator sportowy z auschwitz was wyłonił ha ha ah ha wtedy nie zostaliscie zindentikowami ha ha ah
z kim żyjeś  OBYWATELU   zamelduj  sie sam ah aha h
z kim żyjeś OBYWATELU zamelduj sie sam ah aha h 16.11.2019, 15:06
jednak tzw nasza władza czówa ha ha ah ah kto ile żyje i z kim ha ha ah ah BRAWA DLA WŁADZY HA HA AH
??
?? 16.11.2019, 14:13
A coś się stało któremuś z państwa Szpakowskich?
Jubilaci
Jubilaci 16.11.2019, 13:48
50 lecie moi rodzice mieli i było pięknie i czekali na 60 ale niestety, Powinno pamiętać się o najstarszych mieszkańcach gminy, Gratulacje dla wszystkich jubilatów. Brawa dla Burmistrza że tak o to dba
Magda
Magda 16.11.2019, 13:46
Wszystkiego najlepszego pani Krysiu! Pozdrawiamy również, wraz z pracownikami, pani męża. Najlepszego!

Wszystkim jubilatom życzę następnych 50 lat w zdrowiu i zgodzie.
dawna koleżanka p. Krysi z pracy
jubilaci K.
jubilaci K. 16.11.2019, 13:32
Dziękujemy Pani Naczelnik i Panu Burmistrzowi że znowu mogliśmy przeżyć z rodziną nasz jubileusz. To był bardzo miłe.
Reya
Reya 17.11.2019, 19:37
Ile to wszystko kosztowało? Po te ciasta i alkohol fundowany przez urząd. Jak ktoś chce świętować to w domu, za prywatną kasę.
pokrzywka
pokrzywka 17.11.2019, 19:45
N abiednego nie trafiło, inwestycji nie ma, podatki w górę to niech chociaż ludzie się najedzą i napiją.
ryp tylianie z jaja
ryp tylianie z jaja 16.11.2019, 13:27
rubinowe gady oraz gody
z sąsiedniego USC
z sąsiedniego USC 16.11.2019, 12:59
Tradycyjnie w sposób szczególny świętuje się 25. rocznicę ślubu, czyli Srebrne Gody oraz 50. rocznicę ślubu, czyli Złote Gody, ale o 60. nie słyszałam.
Elżbieta
Elżbieta 15.11.2019, 22:19
Wszystkiego najlepszego z okazji 60 rocznicy pożycia małżeńskiego państwu Czesławie i Franciszkowi Dunajescym i przeżycia jeszcze wiele lat razem życzy Ela Kamińska Jaros z Żelechowa
ewa
ewa 15.11.2019, 22:34
Dunajewskim!
Joanna
Joanna 15.11.2019, 21:25
Jak zwykle pięknie, my mamy w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać.
Marianna
Marianna 15.11.2019, 20:39
Ładnie że pamiętają tez o sześdziesiątkach.
stać mnie
stać mnie 15.11.2019, 19:29
A ja co cztery lata wymieniam babe na młodszy model
Stasia
Stasia 15.11.2019, 19:17
Ja chciałabym dożyć z mężem chociaż 40-tych. Jeszcze dwa lata, ale zdrowie niestety u nas takie, że nie wiadomo czy będzie nam dane.
Amelia
Amelia 16.11.2019, 12:53
Życzę abyście dożyli nie tylko rubinowych (40lat) godów!
MOI MAJĄ 55
MOI MAJĄ 55 15.11.2019, 19:02
SKORO 60 LECIE TEŻ JEST W GRYFINIE OBCHODZONE TO DLACZEGO NIE INNE ROCZNICE?
okragła  69  i  96 rocznica  po zycia     ha ha ah
okragła 69 i 96 rocznica po zycia ha ha ah 16.11.2019, 13:25
bo nie jesteś w układzie ha ha ah

Pozostałe