Jeździł po Gryfinie pod wpływem alkoholu

  • 16.11.2019, 15:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jeździł po Gryfinie pod wpływem alkoholu
Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło na ul. Pomorskiej w Gryfinie. Miał prawie pół promila alkoholu we krwi. A było to jeszcze przed południem!

-Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli pojazd marki Hyundai. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili, iż kierujący, czterdziestoletni mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się po użyciu alkoholu. Wynik badania to 0,23 mg/l - informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Do interwencji doszło 11 listopada 2019 r. w Gryfinie o godz. 11.10.

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tak pytam
tak pytam 17.11.2019, 16:33
Pół promila Ile to cimoszków i durczyków?
Ona
Ona 17.11.2019, 16:26
Pół promila to nieźle nawalony:) takiej propagandy nie było za Gomułki.
Dead Inside
Dead Inside 17.11.2019, 22:23
Nic nie było wspomniane, że był "nawalony", tylko pod wpływem - jest to stanowcza różnica - to co zrobiłaś jest nadinterpretacją. Akurat pół promila jest to stan, gdzie można odczuwać pierwsze objawy spożycia alkoholu.
nazywajmy sprawy po imieniu
nazywajmy sprawy po imieniu 17.11.2019, 16:34
Jakby taki zabił kogoś z twojej rodziny to inaczej byś mówił. Moją ciocię zabił na pasach taki właśnie niedopity morderca.
Bitch
Bitch 17.11.2019, 22:28
Są kraje, gdzie jest dopuszczalne 0,8 promila i częstotliwość wypadków jest mniejsza. Szczerze.. Dużo jest zależne od doświadczenia, stanu zdrowia, systemu dróg, kultury na drodze. Osoba, która zabiła twoją ciocię zapewne nie była skłonna przepuszczać ludzi na pasach. Więc to brak kultury na drodze spowodowało, że jednak się nie zatrzymał w porę - jednakże tutaj mogę tylko spekulować. Patrząc na Polskę to wiele kierowców nie przepuszcza, raz nawet tzw. przez sebixów "pieskobus" olał pierwszeństwo pieszego w moim przypadku. :)
Bitch
Bitch 17.11.2019, 22:31
Przepraszam nie pieskobus.. Lodówka, Kabaryna - czy jak tam kto woli.
Pati
Pati 17.11.2019, 14:29
To moze uciekinier że Szczecina? :) :) :)
Marek
Marek 17.11.2019, 00:05
Trzeba to miasto oczyścić z takich alkoholików samochodowych.To nie miejsce na takie rajdy, gdyby takiemu cymbałowi przejechano kogoś bardzo bliską rodzinną osobę, dopiero by zrozumiał, jakie jest życie kruche, wystarczy sekunda żeby je utracić, a wtedy już nie wskrzesi zamordowanej ofiary, bo to jest morderstwo dokonane przez zimnego rajdowców.Prawo polskie jest bardzo lekkie i śmieszne, nie ma co się dziwić, że czują się bezkarni do tego stopnia, że szydzą na portalu z wykonujących swoje obowiązki, gdyby jeden cymbał z drugim miał ryzykować swoje życie, ciekawe jaki byłby odważny, to że jest się mundurowym, to nie znaczy że ma osieroczyć swoje dzieci i rodzinę.Teraz technika tak poszła w górę, że i tak delikwenta dorwą, brawo dla stróżów prawa i jak najwięcej tropić morderców drogowych, żeby rodziny były szczęśliwe, a nie mają żyć w rozpaczy.
rus
rus 16.11.2019, 17:49
11/11 rano 0,23 to mało jak na ukraińca! Dużo jak na Polaka.
alkohol paruje
alkohol paruje 16.11.2019, 17:21
Dobrze ze długo jeździł to juz mu trochę wytrzeźwiało.
Kwintesencja prowincji
Kwintesencja prowincji 16.11.2019, 16:18
Jeździł "po" Gryfinie.
koleś
koleś 16.11.2019, 16:21
A gdzie miał kuzwa jezdzić? Po Żórawkach? Jak on kuzwa z Gryfina!!!!!
prowincja
prowincja 16.11.2019, 17:20
Tak jak można spacerować po Warszawie.
Magda
Magda 16.11.2019, 16:03
Szukamy Czarka, który pisał, że lubi kiedy dziewczyny charchają. Jesteśmy zaflegmione trzy koleżanki i chcemy się z tobą spotkać żeby sobie pocharchać w twoim towarzystwie. Jeżeli mieszkasz w Gryfinie to daj znać gdzie i kiedy możemy się spotkać. Na zachętę dla ciebie hhhhmmmmmyyyyy hhhhhhhaaaaaaaak tfu

Czarek
Czarek 17.11.2019, 19:56
Jestem
Pindol
Pindol 16.11.2019, 21:31
Magda dawaj namiary wykołysze
mewa
mewa 16.11.2019, 19:57
Właśnie.I na takich i temu podobnych postach opiera się portal igryfino.Prawda panie Korablasiński?
mewka ze Świnoujścia?
mewka ze Świnoujścia? 16.11.2019, 20:18
Nieprawda panie Meler.
Najpierw jeden z was pisze, potem krytykujecie wpis?
trafnie
trafnie 16.11.2019, 23:54
Piąta kolumna proburmistrzowskich trolli!
Marzena
Marzena 16.11.2019, 16:01
Teściowa mnie nauczyła żeby maczać w zupie pomidorowej ***
 
Pindol
Pindol 16.11.2019, 21:32
Ty tez dawaj namiary wykołysze
🥂😫🙉🤪
🥂😫🙉🤪 16.11.2019, 15:59
A ile jest dopuszczalne? Wiadro wypił!
zero tolerrancji
zero tolerrancji 16.11.2019, 17:29
Zero!
imic
imic 16.11.2019, 15:53
Dobra ronote robia te patrole!

Pozostałe